KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
Esiliiga XI vooru eelvaated

Vooru reedeses avamängus kohtuvad kell 19:00 Pärnu Linnameeskond ja FC Kuressaare.

Kaks mängu toimuvad laupäeval kell 13:00, kui Viljandi JK Tulevik võõrustab Tallinna FC Flora II ja Rakvere JK Tarvas Vändra JK Vaprust.

Pühapäeval kell 19:00 lähevad vastamisi Tallinna FC Puuma ja Nõmme Kalju FC II ning Tallinna FC Levadia II ja Kiviõli FC Irbis.

Esiliiga XI vooru mängud 9., 10. ja 11. mail:

9. mail kell 19:00 Pärnu Kalevi staadion (Ranna pst 2, Pärnu)
PÄRNU LINNAMEESKOND - FC KURESSAARE

Pärnu LM peatreener Gert Olesk: 1. ringis saime Kuressaare käest valusa kaotuse, lasime endale väga palju väravaid lüüa. Nüüd oma kodus tahaks saada revanši. Tähtis on oma asjad õigesti ära teha ja 3 punkti koju jätta.

FC Kuressaare peatreener Pelle Pohlak: "Meie tahame näidata, et eelmise omavahelise mängu lõpp ei näidanud meie reaalset taset. Loodame suvepealinnas ilusat ilma ja palju pealtvaatajaid!"

Väravavaht Rait Hansen: "Kui mängime oma mängu 90 minutit nii, nagu mängisime esimest mängu 75 minutit, siis tuleb meile sobiv tulemus, kui mängime nii, kuidas lõpetasime, siis on võitu palju loota. Kõik taandub meie enda keskendumisele!"

Peakohtunik: Ainar Kuusk
Abikohtunikud: Marto Kiisk, Nils Grün


10. mail kell 13:00 Viljandi linnastaadion (Ranna pst 1)
VILJANDI JK TULEVIK - TALLINNA FC FLORA II

JK Tuleviku peatreener Aivar Lillevere: Taaskord meie jaoks mäng, kus peame kaitses kõvasti vaeva nägema, et oma esimesel põhistaadionil peetaval kodumängul positiivne tulemus võtta.

Mängija Rain Tölpus: Osad mängijad on vigastustest taastunud ja saavad meid kodumurul aidata. Loodan, et vaatamata sellele, et muru pole veel parimas seisukorras suudame siiski ilusat mängu näidata ja vähemalt viigipunkti koju jätta.

FC Flora II peatreener Jürgen Henn: "No Viljandi... Viljandit ei ole lihtne murda, seda me teame. Kaitses on nad väga kompaktsed ja kannatlikud, seetõttu tuleb kindlasti kõvasti pusimist. Üritame nad tarkusega üle mängida, sest üldiselt me kasvult oleme neist lühemad ja huupi kasti palle taguda pole mõtet. Seega on meil vaja ära lahendada probleem, kuidas ruumi tekitada vastase väljakupoolele ja neile võimalikult ebamugavalt mängida."

Mängija Joosep Juha: "Viimases mängus kaotasime 2 punkti. Mäng Viljandi Tulevikuga tuleb kindlasti väga põnev, sest kvaliteeti on mõlemas meeskonnas. Meie peamine eesmärk on hoida taga null ja peame ründefaasis oma väravad ära lööma, et saaks sellest mängust võtta maksimaalsed kolm punkti ja tunda taaskord võidurõõmu."

Peakohtunik: Tomi Rahula
Abikohtunikud: Kristo Värva, Anni Rahula


10. mail kell 13:00 Rakvere linnastaadion (Kastani pst. 12)
RAKVERE JK TARVAS - VÄNDRA JK VAPRUS

Tarva peatreener Reijo Kuusik: "Saame lõpuks suunduda meie murustaadionile, kus saavad kunstmurust vaevatud jalad vähekenegi puhkust. Vändrat teame ja tunneme nüüdseks juba väga hästi ja võib öelda, et Vändraga mängud on alati väga põnevad ja võitluslikud. Mäng, kus pole kindlat favoriiti ja tulemus alati väga raskesti aimatav.

Mängija Tarmo Rebane: "Viimase omavahelise mängu suutsime napilt võita. Kindlasti tuleb kõva lahing ja meie teeme omalt poolt kõik, et punktid koju jätta!"

Vapruse peatreener Ranet Lepik: Kolmapäevane kodumäng oli suurim pettumus sellel hooajal. Kõik, mis valesti sai minna, see ka valesti läks. Õnneks ei olnud see meie viimane võimalus sellel hooajal ja juba laupäeval on võimalus häbi eneselt maha pesta. Rakvere on kõva pähkel, kuid ka meie pole pehmest puust. Sarnased satsid ja sarnane tabeliseis. Võidab see, kes rohkem tahab.

Mängija Taavi Midenbritt: Seda häbi, mis oli tunda peale eelmist mängu kodus, oma pealtvaatajate ees, on nüüd ainus võimalus saada tagasi enesekindlus, meeskonnatunne ja publik. Nüüd tuleb endast anda kõik. Leiame endas selle satsi taas üles ja lähme võitleme Rakverega ja toome 3 punkti koju.

Peakohtunik: Grigori Ošomkov
Abikohtunikud: Sander Saga, Kaido Lasberg


11. mail kell 19:00 Lasnamäe SPK kunstmurustaadion (Peterburi 15, Tallinn)
TALLINNA FC PUUMA - NÕMME KALJU FC II

FC Puuma peatreener Vitali Kobašov: Ettevalmistumise protsess käib normalselt. Pärast viimasid ebaõnnestumisi toimuvad meeskonnas suured muudatused. Neid vigu, mis olid tehtud Nõmme Kalju II-ga ja teistes kohtumistes, väldime järgmistes mängudes. Tahame revanši esimese ringi suure kaotuse eest.

Mängija Vlasiy Sinyavskiy: Kaotusterida ei too meile rõõmu, samuti poolehoidjatele. Katsume näidata ilusat ja tulemuslikku mängu ja tuua rõõmu meie toetajatele. Treenerid panevad rõhku noorte peale ja kasutavad üksikuid kogenud mängijaid. Meie iga mängu moto: näidata ilusat jalgpalli ja võtta punkte.

Kalju FC II peatreener Zaur Tšilingarašvili: "Meil pole vahet, kes on vastas, me anname endast parima ning tahame pakkuda toetajatele ilusat ja loovat jalgpalli."

Mängija Rasmus Kuber: "Kalju II esimene omavaheline mäng Puumaga lõppes meie suure võiduga ning kindlasti tahavad nad kodus paremini mängida."

Peakohtunik: Veiko Mõtsnik
Abikohtunikud: Roman Laidinen, Rando Kesküla


11. mail kell 19:00 Maarjamäe kompleksi kunstmuruväljak (Kose tee 4, Tallinn)
TALLINNA FC LEVADIA II - KIVIÕLI FC IRBIS

FC Levadia II peatreener Vladimir Vassiljev: "Ida-Virumaa meeskondadega on alati raske, aga samas huvitav mängida. Irbise ridadest leiab mitmeid kogenud jalgpallureid. Üritame oma noorusele tuginedes vastastest paremad olla ja kolm punkti koju jätta."

Poolkaitsja Jere Aallikko: "Ootame huvitavat ja võitluslikku mängu. Mängime ründavat jalgpalli ning rahuldume vaid võiduga."

FC Irbise peatreener Erik Šteinberg: "Liidrite hulka kuuluva Levadia II meeskonnaga oleme alati tasavägiselt mänginud ning oleme neid ka võitnud. Punkte läheme püüdma seekordki. Positiivsust lisab see, et sel nädalal võtsime ka esimese võidu. Eelmises mängus suutsime taga nulli peal hoida, sedasama püüame ka pühapäevases mängus teha."

Mängija Aleksei Mamontov: "Vändrast saadud võidu pealt on hea jätkata. Kindlasti läheme ka Levadiat võitma. Tahaks enne kodumänge tabeliseisu ja ka oma mängu parandada, et kodurahvast samuti üle pika aja rõõmustada."

Peakohtunik: Kert Küttis
Abikohtunikud: Risto Eelmaa, Anton Biktimirov

08.05.2014 22:23
  


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.