KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
Esiliiga XII vooru eelvaated

Seekord toimuvad kõik mängud ühel ajal, avavile kõlab kolmapäeval kell 19:00.

Kiviõli FC Irbis võõrustab FC Kuressaaret, Nõmme Kalju FC II Rakvere JK Tarvast, liider Tallinna FC Flora II Pärnu Linnameeskonda, Tallinna FC Levadia II Tallinna FC Puumat ja Vändra JK Vaprus Viljandi JK Tulevikku.

Esiliiga XII vooru mängud 14. mail:

14. mail kell 19:00 Kiviõli linnastaadion (Spordi 9, Kiviõli)
KIVIÕLI FC IRBIS - FC KURESSAARE

FC Irbise peatreener Erik Šteinberg: "Loodame kodumängus Kuressaare vastu head kaitsemängu näidata, vaid see toob lõppkokkuvõttes edu. Nüüd on ees ootamas mitu kodumängu ja on hea võimalus siit punkte võtta. Loodetavasti nii ka läheb. Aga oma võimalused peame ära lööma, muidu ka võite ei tule."

Mängija Marek Šatov: "Nüüd tuleb kaks kodumängu järjest ja mai lõpus veel üks, igal juhul tahame kodupubliku ees Pärnult saadud suure kaotuse häbi võitudega maha pesta. Loodame, et õnnestub, kuigi vastased on väga tugevad, neist Kuressaare mängis möödunud aastal ju kõrgliigas. Aga oleme jätkuvalt tahtmist täis ja hooaeg on ka alles alguses, jõuame ka tabelis tõusta."

FC Kuressaare peatreener Pelle Pohlak: "Kiviõli on muutunud iga mänguga aina paremaks. Peame tegutsema väga hästi selleks, et saavutada tulemus, mis meile rõõmu pakub."

Kaitsja Märten Pajunurm: "Nädalasisene mäng Kiviõlis tuleb kindlasti raske, aga kui suudame säilitada viimasel ajal tekkinud head hoogu ning mängida keskendunult kogu mängu, siis usun, et oleme võimelised sealt naasma kolme punktiga."

Peakohtunik: Reelika Turi
Abikohtunikud: Sander Saga, Anni Rahula


14. mail kell 19:00 Hiiu kunstmurustaadion (Pidu tn 11, Tallinn)
NÕMME KALJU FC II - RAKVERE JK TARVAS

Kalju FC II peatreeneri Zaur Tšilingarašvili mõtted on ilmselt teistel mängudel: "Levadia II, kes on Esiliigas kogenud meeskond, andis meile hea õppetunni ning pani oma kogemuse maksma. Nüüd on kohe teine mäng nendega järjest ning eesmärk on mängida paremini ja positiivne tulemus saavutada."

Ka väravavaht Sten-Marten Vahi on veidi ajevil: "Avaringi läbisime üsna kindlalt, kaotasime vaid Flora ja Levadia duublitele ning vigade parandust on meil võimalik teha kohe teise ringi esimeses mängus, kuna vastaseks on taas Levadia. Oleme vigu analüüsinud ja ootame kodupubliku toel paremat tulemust!"

JK Tarva peatreener Reijo Kuusik: "Viimane mäng oli väga emotsionaalne ja pakkus peale mänguilu kõike. Läheme Nõmme Kalju vastu tegema korralikku sooritust ja loodame, et sellest piisab, et punktilisa teenida."

Peakohtunik: Kristo Külljastinen
Abikohtunikud: Heigo Paglant, Artur Telling


14. mail kell 19:00 A. Le Coq Arena I muruväljak (Asula 4c)
TALLINNA FC FLORA II - PÄRNU LINNAMEESKOND

FC Flora II abitreener Paul Kask: "Pärnu on huvitav meeskond kogenud vanemate ja uljaspäiste noorte mängijate segust. Nende hooaeg algas väga resultatiivselt ja kuigi viimastes voorudes on pärnakate väravahoog veidi raugenud, teame, et väravaid lüüa nad oskavad. Seega nagu ikka peame kaitses mängima distsiplineeritult ja külma peaga. Tean, et meie mängijad saavad sellega hakkama ja seepärast saab võtmesõnaks ideede leidmine vastase väljakukolmandikul."

Mängija Sander Lootus: "Pärnu näol on tegemist hea ja südika võistkonnaga, kelle vastu pole kerge kellelgi. Tuleb kindlasti võitluslik mäng, kus võitja määravad pisiasjad. Kõik mängijad väljakul teavad oma ülesandeid ning on väga motiveeritud võitlema, seega oleme mänguks valmis ja anname endast kõik, et mäng võita."

Pärnu LM peatreener Gert Olesk: Järjekordseks vastaseks siis FC Flora duubel - noored kutid, kes teavad, mida väljakul tegema peavad ja mida teha, et esindusmeeskonda pääseda. Nagu meie liigas tavaks saanud, otsustavad mängutulemuse pisiasjad. Loodame need pisiasjad enda jaoks positiivsele rajale suunata, näidata korralikku mängu ja eks siis resultaat tuleb vastavalt sellele, kuidas suudame endast maksimumi välja pigistada.

Peakohtunik: Mart Martin
Abikohtunikud: Risto Eelmaa, Taavi Puuorg


14. mail kell 19:00 Maarjamäe kompleksi kunstmuruväljak (Kose tee 4, Tallinn)
TALLINNA FC LEVADIA II - TALLINNA FC PUUMA

FC Levadia II peatreener Vladimir Vassiljev: "Viimane mäng FC Puumaga on meil hästi meeles - siis piirdusime pärast kõva võitlust viigiga. Nüüd üritame koduväljakul oma paremuse maksma panna ja kolm punkti juurde teenida."

Kaitsja Mark Dubinin: "Eesmärgiks on kohtumine võita ja tabelis liidrikohale lähemale liikuda."

FC Puuma peatreener Vitali Kobašov: Mängu parandamise protsess käib. Viimast mängu Nõmme Kalju II vastu võib pidada heaks tulemuseks. Koosseis muutub nooremaks. Noored näitavad ennast parematest külgedest, mis kindlasti mõjutab mängutulemusi. Esimese ringi mäng Levadia II-ga, kus me tegime viigi, annab meile kindlust. Loodame positiivsele tulemusele selles mängus ka.

Mängija Randy Padar: Pikalt veninud ebaõnnestumised katkesid viimasel mängul, kus tegime hea mängu ja rõõmustasime oma poolehoidjaid. Neid oli kohal üllatavalt palju.  Treeningud on suunatud eelmistes mängudes tehtud vigade parandamisele. Igas mängus üritavad meie noored näidata just sellist jalgpalli, mida me peame mängima ja mis annab meile häid emotsioone.

Peakohtunik: Rauno Kald
Abikohtunikud: Rein Väin, Kristo Värva


14. mail kell 19:00 Vändra staadion (Kalda 6, Vändra)
VÄNDRA JK VAPRUS - VILJANDI JK TULEVIK

JK Vapruse peatreener Ranet Lepik: Mäng Viljandiga tõotab tulla huvitav ja pingeline nagu kõik seni omavahel peetud kohtumised seda olnud on. Arvan, et mõlemad meeskonnad ihkavad sellest kohtumisest võitu. Viljandi soovib püsida eesotsas, meie soov aga jõuda lähemale tabeli keskmikule. Viimases kodumängus vedasime oma toetajaid tugevasti alt, mida me endale enam kindlasti lubada ei saa, sest muidu me ei vääri neid. Viimase mängu emotsioon Rakveres peab kanduma ka kolmapäeva, et veelkord tõestada Tulevikule, et neil Vändraga on ja jääb alatiseks raske madistada.

Mängija Toomas Mangusson: Viimasest mängust on olemas hea emotsioon ja 3 punkti ehk saab nüüd kodus veel parema emotsiooni ja järgmised 3 punkti kätte.

JK Tuleviku peatreener Aivar Lillevere: Tabeliseis on meie jaoks paari mänguga kehvemaks läinud. Teame, et Vändra mängib alati hingestatult ja võitleb lõpuni. Kindlasti tuleb raske mäng, aga loodame saada punktilisa.

Mängija Tanel Lang: Vändra mängijad on teadatuntud kõvad võitlejad ja enne lõpuvilet nemad alla juba ei anna. Peame sellega arvestama ning endast kõik andma, sest viimased voorud pole meie jaoks kõige soodsamalt lõppenud ja nüüd oleks vaja kindlasti positiivne emotsioon tagasi saada. Tuleb kogu hingega viimase minutini võidelda.

Peakohtunik: Maikel Mikson
Abikohtunikud: Enar Nilp, Viljar Pennert

12.05.2014 22:52
  


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.