KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
Viljandi Tuleviku mehed võistlesid sulgpallis

Läinud nädalavahetusel pidas Viljandi JK Tulevik meistrivõistlused sulgpalli paarismängus ning võidukarika said enda valdusesse klubijuht Raiko Mutle ja imagoloog Tõnno Habicht.

“Osalejaid oli täpselt parasjagu, et igaüks sai minimaalselt viis mängu ning päev ei veninud liiga pikale,“ ütles Viljandi Tuleviku president Raiko Mutle.

Viljandi Spordihoones aset leidnud üritusel osales 12 võistluspaari, kes jagati kahte alagruppi, kust võitjad jätkasid finaalis ning teise koha omanikud selgitasid välja kolmanda ja neljanda koha.

Finaalis panid oma paremuse maksma maakonna meister Tõnno Habicht ja tema sparringupartner Raiko Mutle alistades Indrek Ilvese ja antud alaga ka varem tegelenud Janica Seppa.

Pronksikohtumises väljusid võitjatena Jaagup Luhakooder ja endine Tuleviku kaitse tugitala, hetkel Floras mängiv Eesti koondislane Karol Mets. Nemad alistasid pingelises mängus Tuleviku keskväljamehed Tanel Langi ja Karel Kübara.

“Seekordne üritus tunduski mööduvat pigem sulgpalli mängu õppimise ja selgeks saamise tähe all ning võistlusmoment oli teisejärguline,“ rääkis Raiko Mutle.

„Siiski oli aega ajalt näha ja tunda, kuidas pingelisemates mängudes tõusis ka tõestamise moment. Igal juhul oleme antud üritusega igati rahul ja lubame, et korraldame ka edaspidi sarnaseid spordipäevi enda klubis.”

20.05.2014 13:41
  


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.