KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
Esiliiga XIV vooru eelvaated

Esiliiga XIV vooru mängud toimuvad laupäeval ja pühapäeval.

Kõik laupäevased mängud algavad kell 13:00. Nõmme Kalju FC II võõrustab Pärnu Linnameeskonda, Tallinna FC Levadia II Viljandi JK Tulevikku ja Tallinna FC Puuma Rakvere JK Tarvast.

Pühapäeval kell 19:00 kohtuvad Kiviõlis FC Irbis ja Tallinna FC Flora II ning kell 20:00 Vändra JK Vaprus ja FC Kuressaare.

Esiliiga XIV vooru mängud 24. ja 25. mail

24. mail kell 13:00 Hiiu kunstmurustaadion (Pidu tn 11, Tallinn)
NÕMME KALJU FC II - PÄRNU LINNAMEESKOND

Kalju FC II peatreener Zaur Tšilingarašvili: "Pärnu tuleb meile külla ning kindlasti ootab neid Hiiu staadionil korralik vastuvõtt."

Mängija Henrik Kummer: "Meie vorm pole viimasel ajal kuigi hea olnud, kuid meil on hea võimalus Hiiul naasta võidulainele. Vastane on tugev, kuid ega ka meie just lihtne vastane pole."

Pärnu LM peatreener Gert Olesk: Kui suudaksime ennast häälestada nii nagu viimaseks mänguks Vändraga, siis võiksime kõigilt punkte saada. Seega, kas tahame kolme punkti või mitte.

Peakohtunik: Veiko Mõtsnik
Abikohtunikud: Maaren Olander-Doyle, Margo Noode


24. mail kell 13:00 Maarjamäe kompleksi kunstmuruväljak (Kose tee 4, Tallinn)
TALLINNA FC LEVADIA II - VILJANDI JK TULEVIK

FC Levadia II abitreener Vladimir Vassiljev: "Sellel nädalal toimuvad meie mängud äärmuslikes ilmastikuoludes. Kolmapäeval ei pääsenud me Rakveres vihmast pehme väljaku tõttu platsile, laupäeval on Tallinnas oodata uut kuumalainet. Esimeses mängus piirdusime 1:1 viigiga, nüüd üritame koduseinte toel võidukad olla."

Poolkaitsja Pavel Marin: "Loomulikult mängime võidule ning üritame tabelis kõrgemale tõusta. Lubab küll kuuma ilma, aga Eestis on sooja aega niigi vähe ja naudime seda."

JK Tuleviku peatreener Aivar Lillevere: Eelmses mängus saadud magus võit Nõmme Kalju üle annab meile kindlasti eelseisvaks mänguks positiivse laengu. Peame taaskord keskenduma kaitsetööle ja kõvasti tööd tegema, et enda jaoks positiivne tulemus kätte saada.

Mängija Tanel Lang: Võistkond on kahes viimases mängus endast kõik andnud ja tänu sellele oleme saavutanud ka positiivsed tulemused. Levadia on väga tugev vastane, aga kindlasti suudame neil elu raskeks teha, kui igaüks meist annab endast maksimumi. Oleks meeldiv vähemalt viigipunktiga minna väiksele puhkusele.

Peakohtunik: Rando Kesküla
Abikohtunikud: Rauno Tutk, Rein Väin


24. mail kell 13:00 Lasnamäe SPK kunstmurustaadion (Peterburi 15, Tallinn)
TALLINNA FC PUUMA - RAKVERE JK TARVAS

JK Tarva peatreener Reijo Kuusik:"Oleme mänguks valmis ja läheme Puumale lahingut andma. Puuma on väga ettearvamatu vastane, mis muudab nendega mängud alati keerulisteks. Vaatamata sellele oleme valmis lahinguks."

Mängija Alari Aunapuu:"Peame mängima oma parimate päevade jalgpalli. Kui oleme selleks valmis, siis on loota head tulemust!"

Peakohtunik: Sten Klaasen
Abikohtunikud: Kristo Värva, Simmo Tõnisson


25. mail kell 19:00 Kiviõli linnastaadion (Spordi 9, Kiviõli)
KIVIÕLI FC IRBIS - TALLINNA FC FLORA II

FC Irbise peatreener Erik Šteinberg: "Mäng Esiliiga liidriga kahtlemata kerge ei tule. Aga sel hooajal oleme nende korra juba viiki mänginud. Üldse tundub, et tugevamate vastastega suudab meeskond end paremini kokku võtta ja võidelda. Loodame, et ka Kiviõlis tuleb võitluslik ja hea mäng, tahame kodupublikut rõõmustada".

Mängija Tõnis Starkopf: "Oleme juba üsna pikalt viigilainel olnud, nüüd võiks võita ka. Eriti lahe oleks võita liidrit. Aga raske mäng tuleb ja eks meil peab ka kõik õnnestuma, kui kolme punkti tahame. Aga mängime ikkagi kodus!"

FC Flora II peatreener Jürgen Henn: "Ühtepidi tuleb Kuressaarele viimase mängu eest tänulik olla, sest tänu neile tulid väga selgelt välja meie mõningad murekohad, mis viimastes mängudes eriti teravalt välja pole paistnud. Nii et paraku tegid nad meid jällegi natukene tugevamaks. Õnneks on meil ideed, mida ja kuidas parandada, olemas ja mängijad on motiveeritud õppima. Selles osas tuleb mängijatel ainult kannatlik olla, sest detaile on palju, aga aeg piiratud. Vigade paranduseks on võimalus juba pühapäeval, kus vastas on samuti selline võistkond, kes karistab ära kõik meeskonnad, kes nende vastu lohakalt mängivad. "

Abitreener Paul Kask: "Nagu eelmine kohtumine Saaremaal näitas, siis võib üks supersooritus otsustada mängu tulemuse. Iga tulemuse taga on aga mängupilt ja selle täiustamisega peamegi pidevalt tööd tegema. Sik-sak tuleb ajada sirgeks, laius-pikkus paika ja pühapäeval uuesti lahingusse!"

Mängija Maikel Astur: "Oleme analüüsinud oma vigu ja proovime vältida neid uues mängus. Tahame saada punktilisa ja püsida tabeliliidritena."

Peakohtunik: Toomas Nõmmiste
Abikohtunikud: Raul Kaivoja, Kaido Lasberg


25. mail kell 20:00 Vändra staadion (Kalda 6, Vändra)
VÄNDRA JK VAPRUS - FC KURESSAARE

JK Vapruse peatreener Ranet Lepik: Meeskond on saanud nüüd mitu kaotust järjest. Kolmapäeval tuli vastu võtta neist hooaja suurim. Igale mõõnale järgneb tõus, seega on viimane aeg võrdsed mängud enda kasuks pöörama hakata. Seda ei juhtu aga enne kui enese tekitatud võimalused realiseeritud saame. Sellest olenemata on meeskonna vaim hea ja isu suur ning kõik ootavad pühapäeva, et taas väljakule joosta.

Mängija Mihhail Kravtšenko: Järjekordne liigamäng lühikese aja jooksul. Meie viimastel esitustel on alati jäänud natuke puudu, kuid seekord kodus enam järeleandmisi teha ei saa ja 100%-lised võimalused tuleb lõpetada väravaga. Anname endast parima, et kodused punktid jääksid ka koju.

FC Kuressaare peatreener Pelle Pohlak: "Oleme teise ringi alguses saavutanud mitmeid häid tulemusi. Samas peame aru saama, et punktid tulevad ainult ränkraske pingutuse ja tööga. Vändraga on nende kodus raske mängida, nii et ootada on väga keerulist mängu."

Noor saarlane Alari Saar: "Vändra on tugev sats ja meil ei olnud nendega eelmises mängus kerge, aga tahame oma head seeriat ikka jätkata ja üritame 3 punkti võtta."

Peakohtunik: Siim Rinken
Abikohtunikud: Thor Vaas, Marko Liiva

23.05.2014 17:02
  


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.