KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
U-15 koondis koguneb liiga- ning treeningmänguks 14. ja 15. augustil

Eesti U-15 jalgpallikoondis, mängijate sünniaastaga 1995, koguneb järjekordseks U-17 Eliitliiga kohtumiseks 14. augustil kell 12:30 Männiku staadionil, kus kell 14:00 mängitakse Tartu JK Tammekaga.

Järgmisel päeval, 15. augustil kell 18:00 on samal koondisel täiesti uues koosseisus ees kontrollmäng SK Bercy'94 meeskonnaga. Kogunetakse Männiku staadionil kell 16:30 ja samas toimub ka kell 18:00 algav mäng. Mõlemad mängud toimuvad kunstmuruväljakul.

Teiste U-17 Eliitliiga kohtumiste kohta loe liiga alamlehelt ning U-15 meeskonna kohta koondise alamlehelt.

U-15 koondisesse kutsutud mängijad 14. augustil:
1. Vladimir Avilov, FC Maardu
2. Sander Kadastik, FC Tartu Olümpia
3. Kaspar Paur, FC Tartu Olümpia
4. Erik Listmann, Põlva FC Lootos
5. Siim Mäeots, Pärnu JK
6. Bogdan Vaštšuk, SC Bercy
7. Marten Rimmel, SC Real
8. Karl Johann Reitalu, SC Real
9. Kevin Kauber, SC Real
10. Marten Saarlas, SC Real
11. Kevin Aloe, Tallinna FC Flora
12. Joseph Saliste, Tallinna FC Flora
13. Sander Lootus, Tallinna FC Flora
14. Hindrek Ojamaa, Tallinna FC Levadia
15. Lauri Välja, Tallinna FC Levadia
16. Marko Kabel, Tallinna FC Levadia
17. Gregor Aru, Tallinna FC Levadia
18. Martin Jõgi, Tartu JK Tammeka

U-15 koondisesse kutsutud mängijad 15. augustil:
1. Fjodor Sidorov, FC Infonet
2. Aleksei Karzubov, FC Maardu
3. Daniil Sauškin, FC Maardu
4. Henri Hanson, Pärnu JK
5. Pavel Marin, SC Real
6. Hans Joosep Tammerik, SC Real
7. Janar Pragi, Tallinna FC Flora
8. Martin Nurmsaar, Tallinna FC Flora
9. Joonas Laurits, Tallinna FC Levadia
10. Eslon Markus, Tallinna FC Levadia
11. Kristjan Tamme, Tallinna FC Levadia
12. Geir-Kristjan Suurpere, Tartu JK Tammeka
13. Karl Kera, Tartu JK Tammeka
14. Raul Rinken, Tartu JK Tammeka
15. Robin Saluoks, Tartu JK Tammeka
16. Mirza Gassimov, TJK Legion
17. Martin Larin, TJK Legion
18. Bereitorov Dmitri, TJK Legion
19. Rauf-Roman Mikailov, TJK Legion
20. Tomas Kirn, TJK Legion
21. Vladislav Andrejev, TJK Legion
22. Aron Kristjan Kovru, Viljandi JK Tulevik

04.08.2009 11:34








 



 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.