KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
Esiliigas algab laupäeval XVI voor

Esiliigas toimub laupäeval vaid üks mäng, kell 13:00 kohtuvad Maarjamäe muruväljakul Tallinna FC Levadia II ja FC Kuressaare.

Ülejäänud 16. vooru mängud on kavas pühapäeval. kell 13:00 hakkavad mängima Tallinna FC Puuma ja Pärnu Linnameeskond. Kolm viimast mängu algavad kell 16:00.

Kiviõli FC Irbis võõrustab Vändra JK Vaprust, Nõmme Kalju FC II Tallinna FC Flora II ja Rakvere JK Tarvas Viljandi JK Tulevikku.

Esiliiga XVI vooru mäng 14. juunil:

14. juunil kell 13:00 Maarjamäe kompleksi muruväljak (Kose tee 4, Tallinn)
TALLINNA FC LEVADIA II - FC KURESSAARE

FC Levadia II treener Vladimir Vassiljev: "Peame viimasest mängust järeldused tegema ning kodus FC Kuressaare vastu paremini mängima. Tähtis on säilitada keskendumine kogu 90 minuti jooksul, mitte lasta vastasel skoori teha ning realiseerida oma võimalused. Meil on aeg vigade paranduseks."

FC Kuressaare peatreener Pelle Pohlak: "Pärast head seeriat oleme kaks mängu järjest kaotanud. Levadia II vastu peame saama meeskondliku tegutsemise kaitses korda."

Saarlaste hiidlasest ründaja Tõnis Koppel: "Käesolev hooaeg on näidanud, et ühtegi kerget mängu liigas ei ole ja FC Levadia II vastu tuleb kindlasti väga raske mäng. Tähtis on mängida kaitses kindlalt ja ühtselt ning siis tekib ka meil endil võimalusi väravat lüüa. Oma võimaluste realiseerimine peab olema palju parem, kui viimases mängus Kalju duubli vastu."

Peakohtunik: Kristo Külljastinen
Abikohtunikud: Maaren Olander-Doyle, Roman Laidinen


Esiliiga XVI vooru mängud 15. juunil:

15. juunil kell 13:00 Lasnamäe SPK kunstmurustaadion (Peterburi 15, Tallinn)
TALLINNA FC PUUMA - PÄRNU LINNAMEESKOND

FC Puuma peatreener Vitali Kobašov: Noor põlvkond näitab arengut. Loodame, et selles mängus neil jätkub võhma, et kogu mäng vastu pidada ja näidata head jalgpalli.

Mängija Vlasiy Sinyavskiy: Loodan, et mäng tuleb huvitav ja minul õnnestub võiduvärav lüüa.

Pärnu LM peatreener Gert Olesk: Viimases voorus saime numbriliselt suure võidu, aga mäng ise oli väga tasavägine ja teine poolaeg jäime ikka suure surve alla. Nüüd mängime FC Puumaga nende kodus. Pärnus võitsime neid suurelt, aga iga mäng algab seisult 0:0 ja vaadates, kuidas Puuma oma koduväljakul mängib, siis kindlasti midagi kerget seal ei ole. Peame pingutama maksimaalselt, et saavutada hea tulemus ja jätkata oma head seeriat.

Peakohtunik: Tomi Rahula
Abikohtunikud: Risto Eelmaa, Andrei Brõtkin


15. juunil kell 16:00 Kiviõli linnastaadion (Spordi 9, Kiviõli)
KIVIÕLI FC IRBIS - VÄNDRA JK VAPRUS

FC Irbise peatreener Erik Šteinberg: "Viimases mängus jäime taas napilt võidust ilma. Sel hooajal on olnud päris palju mänge sellised, kus oleme lõpus võidu käest andnud. Kodus Vändra vastu tahame aga võitu, mis kergitaks meid ka astme võrra kõrgemale. Aga loomulikult lihtsat mängu ei tule, Vändra on visa ja võitluslik meeskond. Aga püüame kaitse seekord paremini mängida."

Mängija Marek Šatov: "Kodupubliku ees tahaks ikka võita, seda enam, et oleme viimasel ajal just tabeli eesotsa meeskondadega hästi mänginud. Vändra Tulevikku tuleb väga tõsiselt võtta, meie nõrkushetked kasutavad nad kohe ära. Aga loodame parimat - võitu, kolme punkti ja kodupubliku rõõmu."

JK Vapruse peatreener Ranet Lepik: Kolmapäeval koges meeskond oma ajaloo suurimat kaotust Esiliigas. Püüdisme nii ja naa, kuid vastane oli kõiges kordi parem. Oleme teinud vigu, mida peame parandama hakkama, et punkte taas koguneks. Olen endiselt seda meelt, et ka graafik on olnud meie jaoks liiga tihe, mis ei anna mängijatel aega piisavalt taastuda, kuid võidelda tuleb ja sellest alustame ka Irbise vastu. Kiviõli on hea segu oskustest tarkusest ja temperamendist, kuid sõidame pühapäeval oma viimasele mängule enne puhkepausi, kus tuleb kõik eelnimetatu alistada. Oluline kohtumine mõlemi jaoks, ja seda tajuvad ka mängijad. Oleme kaua oodanud pausi, et järeldusi teha ning puhata, kuid olen kindel, et pühapäeval tuleb tuline andmine ja võidab sats, kes selle oma tegutsemisega ära teenib.

Peakohtunik: Raul Kaivoja
Abikohtunikud: Marto Kiisk, Rein Väin


15. juunil kell 16:00 Hiiu kunstmurustaadion (Pidu tn 11, Tallinn)
NÕMME KALJU FC II - TALLINNA FC FLORA II

Kalju FC II peatreener Zaur Tšilingarašvili: "Muidugi on rõõm võidu üle Kuressaare üle, kuid nüüd peame keskenduma järgmisele matšile, mis on juba pühapäeval. Soovime kodupublikule ilusat jalgpalli näidata ja pakkuda häid emotsioone."

Mängija Robert Kirss: "Mängud Floraga on nii Premium liigas kui ka Esiliigas põhimõttelised vastasseisud. Kindlasti kavatseme Hiiu staadionil Flora duublit vääriliselt võõrustada ning loodetavasti näevad pealtvaatajad ka ilusaid väravaid!"

FC Flora II abitreener Paul Kask: "Selleks, et auruvedur täistuuridel edasi töötaks, on vaja pidevalt kütta. Nii mängudel kui trennis. Mängijad vajavad pidevaid väljakutseid, et mitte sattuda mugavustsooni, mis võib tekitada võltsarusaama nagu kõik oleks juba tehtud. Meil on targad mängijad, kes saavad sellest aru ja on motiveeritud ennast kogu aeg arendama. Nõmme Kalju duubel oskab meile kindlasti hea väljakutse esitada!"

Mängija Ragnar Piir: "Oleme viimastel nädalatel saanud hea emotsiooni ning tahame enne väikest puhkust selle ka Kalju duubli vastu realiseerida ja oma kohta tabelitipus kindlustada."

Peakohtunik: Grigori Ošomkov
Abikohtunikud: Roman Laidinen, Jagnar Jakobson


15. juunil kell 16:00 Rakvere linnastaadion (Kastani pst. 12)
RAKVERE JK TARVAS - VILJANDI JK TULEVIK

JK Tarva peatreener Reijo Kuusik: "Tuleb kindlasti väga võitluslik mäng. Valmistume mänguks tõsiselt ja loodame, et kodumängude needus saab murutud. Kindlasti ootame mängule rohkelt toetajaid!

JK Tuleviku peatreener Aivar Lillevere: Järjekordne mäng, kus peame andma endast maksimumi, et positiivse tulemusega koju tagasi tulla. Nagu kõik mängud Rakverega, tuleb ka seekord kindlasti väga võitluslik lahing. Võitjana väljub sellest lahingust see, kes teeb vähem kaitses eksimusi.

Mängija Tanel Lang: Saime eelmise mängu lõpus väga hea emotsiooni ning tuleks ka Rakvere vastu kohe alguses õigeid käike teha. Peame võitlema kõvasti, et saada vajalikud kolm punkti kätte, et vahe liidritega ei kasvaks. Oleme selleks igaljuhul võimelised ja loodetavasti valmis.

Peakohtunik: Elar Tarkus
Abikohtunikud: Egerd Pajustik, Riivo Stolts

13.06.2014
  


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.