KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
Esiliiga XVII vooru eelvaated

Kolmapäeval, 2. juulil mängitakse Esiliigas neli XVII vooru mängu, neist kolm algavad kell 19:00.

Vändra JK Vaprus ootab külla Nõmme Kalju FC II-st, FC Kuressaare Tallinna FC Puumat ja Pärnu Linnameeskond Rakvere JK Tarvast.

Kell 20:45 alustavad Tallinna FC Flora II ja Tallinna FC Levadia II. Mäng Viljandi JK Tuleviku ja Kiviõli FC Irbise vahel toimub 15. juulil.

Esiliiga XVII vooru mängud:

2. juulil kell 19:00 Salme staadion (Salme vald, Saaremaa)
FC KURESSAARE - TALLINNA FC PUUMA

FC Kuressaare peatreener Pelle Pohlak:"Esiliigas pole ühtegi nõrka vastast ja me ei tohi Puumat kindlasti alahinnata. Soovime näidata kodupublikule head mängu ja enda värava puutumatuna hoida. "

Meeskonnaga taasliitunud ründaja Elari Valmas: "See, et Puuma liigatabelis viimasel kohal positsioneerub, ei tähenda, et vastasel sisu ei ole. Aga muidugi lähme mängule vastu võidumõtetega!"

FC Puuma peatreener Vitali Kobašov: "Kuressaare on tugev vastane, kuid meie noored võtavad hoogu iga mänguga. Ka neil on suhteliselt noor võistkond. Tuleb huvitav lahing keset Saaremaa loodust."

Mängija Kirill Vinogradov: "Näitame viikingitele, et pealinna poisid on osavad. Ootame põnevat mängu."

Peakohtunik: Siim Rinken
Abikohtunikud: Riivo Stolts, Egerd Pajustik


2. juulil kell 19:00 Pärnu Kalevi staadion (Ranna pst 2, Pärnu)
PÄRNU LINNAMEESKOND - RAKVERE JK TARVAS

Pärnu LM peatreener Gert Olesk: Esimese ringis võitsime Tarvast suure skooriga, mis oli natuke üllatav. Ma arvan, et seekord mäng selliseks ei kujune ja tuleb väga tõsine lahing, kuid sellegipoolest tahaksime kodus oma toetajate ees kolm punkti koju jätta.

Tarva peatreener Reijo Kuusik: "On oodata väga rasket mängu. Peame saama kaitse korralikult toimima ja kasutama ära iga tekkiva võimaluse, sest ainult siis on võimalik Pärnut võita."

Ründaja Henri Hang: "Lähme Pärnusse kindlasti väravaid lööma ja seda võidupõuda lõpetama, aga vastas siiski tabeli teine ja kahtlemata on oodata põnevat mängu!!"

Peakohtunik: Andrei Karhu
Abikohtunikud: Kristjan Kärt, Nils Grün


2. juulil kell 19:00 Vändra staadion (Kalda 6, Vändra)
VÄNDRA JK VAPRUS - NÕMME KALJU FC II

Vapruse peatreener Ranet Lepik: "Peale pisikest puhkepausi on taas ees ootamas ülitihe mängude graafik. Esimesel nädalal tuleb võõrustada juba Eesti tippklubide duubelrivistusi. Õnneks oleme saanud väheke hinge tõmmata ja ka ridu täiendada, et tulevasele perioodile isuga vastu minna. Eelseisev kohtumine Nõmme Kalju vastu saab olema raske, kuid meeskond on võtnud endale sihiks esineda hooaja teises pooles paremini, kui seda seni on tehtud. Seega, peame korraliku mängu tegema juba noorte nõmmekate vastu. Kui suudame tegutseda sellise isu ja keskendumisega nagu viimastel treeningutel, siis on oodata korralikku mängu."

Mängija Artur Ojala: "Peale väikest puhkust, millele eelnes päris karm mängugraafik, oli viimases trennis jalgades tunda üle pika-pika aja kergust. Loodame, et see kajastub ka mängupildis ja -tulemuses."

Kalju FC II peatreener Zaur Tšilingarašvili: "Floraga mäng näitas, et me suudame mängida kõigiga, olgu nad tabelis kui kõrgel. Meie mängijad näitasid võidutahet ja suurt motivatsiooni ning kindlasti peame selle ka järgmisesse mängu üle kandma."

Mängija Andry Liiva: "Vändra on tugev vastane nagu kõik meeskonnad Esiliigas ning meie ülesanne on pidada mängujoonisest kinni ja lüüa väravaid."

Peakohtunik: Maikel Mikson
Abikohtunikud: Triinu Laos, Reigo Teearu


2. juulil kell 20:45 A. Le Coq Arena I muruväljakul (Asula 4c)
TALLINNA FC FLORA II - TALLINNA FC LEVADIA II

FC Flora II peatreener Jürgen Henn: "Levadia on meie lemmikvastane, sest mängud nendega on alati tulised ja huvitavad nii treeneritele, mängijatele kui pealvaatajatele. Kahjuks või õnneks on paljud meie mängijad olnud pikal koondisepausil ja seega pole valmistumine olnud ehk sajaprotsendiline aga siiski olen kindel, et mängijad on valmis. "

Mängija Sander Lootus: "Ees on ootamas põhimõtteline vastasseis Levadiaga. Kindlasti tuleb väga raske mäng, kuid kui me suudame näidata mõtestatud mängu ja läheme igasse olukorda ennastsalgavalt, siis saab ka Levadial olema keeruline. Läheme mängule täie keskendumisega ning oleme valmis endast kõike väljakule jätma, et mäng võita."

Peakohtunik: Grigori Ošomkov
Abikohtunikud: Jaan Roos, Aron Härsing

30.06.2014 16:15
  


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.