KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
Esiliiga XIX vooru eelvaated

Reedel kell 19:00 mängitakse Esiliigas XIX vooru kõik viis mängu. Liider Tallinna FC Flora II kohtub Rakveres kohaliku Tarvaga, Viljandi JK Tulevik võtab vastu FC Kuressaaret.

Maarjamäel kohtuvad Levadia ja Kalju duublid, Kiviöli FC Irbis võõrustab Pärnu Linnameeskonda ning Tallinna FC Puuma Vändra JK Vaprust.

Foto: Edgar Kriisk

Esiliiga XIX voor 11. juulil:

11. juulil kell 19:00 Rakvere linnastaadion (Kastani pst. 12)
RAKVERE JK TARVAS - TALLINNA FC FLORA II

Tarva treener Reijo Kuusik: "Flora II mängib väga head jalgpalli ja meil tuleb tõsiselt mänguks valmis olla. Peame minema mängule vastu väga keskendunult ja võitlema igal rindel, et saavutada meie jaoks soovitud tulemust. Loodame tribüünidel näha rohkearvulist Rakvere publikut.

Mängija Elar Tovstik: "Kui me suudaksime mängida sama targalt, täpselt ja distsiplineeritult nagu Saksamaa siis võidaksime kõiki vastaseid, aga kahjuks me ei ole Saksamaa. Homses kodumängus proovime uue peatreeneri plaanidest kinni pidada ja kui iga mees annab väljakul endast maksimumi, siis peab seekord Flora duubelrivistus lahkuma Kastan Arenalt ilma punktideta."

FC Flora II peatreener Jürgen Henn: „Nüüdseks oleme peale puhkust jalad alla saanud ja korralikult treenida. Tarvas on sellel hooajal meie vastu tulnud mõlemal korral erineva taktikaga ja saab olema huvitav näha kuidas nad seekord meid murda üritavad ja mis käike me omakorda suudame vastu pakkuda. Igal juhul ei tule igav mäng ja loodame näha Rakvere publikut tavapärases headuses.“

Mängija Sten Sinisalu: „Mäng Tarvaga saab kindlasti olema väga füüsiline ning võitluslik. Olen veendunud, et meie füüsise poolest Rakverele alla ei jää ning üritame oma mänguskeemist kinni pidades saada enda jaoks positiivse tulemuse. Rakverega mängides on üks alati kindel - nemad ilma võitluseta ei lahku. Peame selleks valmis olema ja ei saa neile platsil ühtegi vaba ruutmeetrit jätta. Keskendudes ning targa agressiivsusega suudame sellest mängust võtta maksimumi.“

Peakohtunik: Mart Martin
Abikohtunikud: Marger Pormann, Kalmer Klettenberg


11. juulil kell 19:00 Viljandi linnastaadion (Ranna pst 1)
VILJANDI JK TULEVIK - FC KURESSAARE

Tuleviku peatreener Aivar Lillevere: Taaskord ootab meid ees raske kohtumine. Kuressaare on kindlasti suuremate kogemustega võistkond kui meie, aga oleme suutnud neid ennegi võita ja loodan, et saame sellega ka seekord hakkama.

Mängija Karel Kübar: Pärnust saadud hea emotsiooni pealt on hea järgmisele mängule minna, proovime punktid koju jätta ja publikut rõõmustada ilusa mänguga.

FC Kuressaare peatreener Pelle Pohlak:"Viimased mängud on näidanud, et väravate löömisega oleme rahuldavalt hakkama saanud, aga kui tahame Viljandis võidukad olla, siis on vaja kaitses väga keskendunult ja hoolikalt mängida."

Ründav poolkaitsja Sander Laht: "Mängud Viljandiga on sellel aastal olnud tasavägised ja väga võitluslikud. Sealne suurepärane väljak soosib head jalgpalli ja proovime seda nautida ning punktid endale napsata."

Peakohtunik: Tomi Rahula
Abikohtunikud: Martin Lember, Nils Grün


11. juulil kell 19:00 Maarjamäe kompleksi muruväljak (Kose tee 4, Tallinn)
TALLINNA FC LEVADIA II - NÕMME KALJU FC II

FC Levadia II peatreener Vladimir Vassiljev: "Peame eelmistest mängudest õppust võtma ja oma võimalusi paremini realiseerima. Mängud Kaljuga on alati põhimõttelised mistahes liigatasandil ja loomulikult läheme reede õhtul Maarjamäel väljakule võidumõttega."

Ründaja Henry Rohtla: "Eelmises mängus Vändra Vaprusega ei suutnud me soovitud tulemust saavutada, nüüd proovime Kalju vastu uuesti. Kindlasti võib oodata väga võitluslikku ja huvitavat mängu nagu olid ka kaks eelmist omavahelist mõõduvõtmist. Mängime võidu nimel."

Kalju FC II peatreener Zaur Tšilingarašvili: "Vaid päev pärast esindusmeeskonna mängu läheme vastamisi Levadiaga, kes on sel hooajal väga häid tulemusi näidanud, kuid meil on oma mänguplaan, mida järgida."

Mängija Rasmus Kuber: "Levadia II on aastaid Esiliigat trooninud ning häid tulemusi saavutanud. Me oleme selleks mänguks kõvasti vaeva näinud ning tuleme mängima vaid võidule."

Peakohtunik: Joonas Jaanovits
Abikohtunikud: Marto Kiisk, Risto Eelmaa


11. juulil kell 19:00 Kiviõli linnastaadion (Spordi 9, Kiviõli)
KIVIÕLI FC IRBIS - PÄRNU LINNAMEESKOND

FC Irbise peatreener Erik Šteinberg: "Püüame toibuda pühapäevasest "saunast", kus meie vastu kõik võimalused ära kasutati. Reedel on uus mäng ja võimalus end paremast küljest näidata. Pealegi on mäng Pärnuga meie koduväljakul. Sel hooajal on Pärnu linnameeskond meile olnud üsna ebamugav vastane ja löönud meile ka palju väravaid. Sel korral tahame seda muuta. Loodame kaitses seekord tähelepanelikumad ja rünnakutel efektiivsemad olla."

Mängija Tõnis Starkopf: "Koduväljak kohustab. Tahame oma poolehoidjaid rõõmustada ja murda selle hooaja Pärnu "needuse". Võtmeks korralik ja resultatiivne ründemäng ja kindel kaitse."

Pärnu LM peatreener Gert Olesk :Viimases voorus saime väga rumala kaotuse Viljandilt , eks tuleb sellest midagi õppida ja loodame , et Kiviõlist tuleme tagasi positiivse tulemusega.

Peakohtunik: Eiko Saar
Abikohtunikud: Kristo Värva, Anton Biktimirov


11. juulil kell 19:00 Lasnamäe SPK kunstmurustaadion (Peterburi 15, Tallinn)
TALLINNA FC PUUMA - VÄNDRA JK VAPRUS

FC Puuma peatreener Vitali Kobašov: "Töö käib taktikalises plaanis, eelkõige proovime kaitsetegevust korrigeerida. Häälestame meeskonda positiivseks tulemuseks."

Mängija Vitas Mališauskas: "Kodus peame võtma kolm punkti. Vaatamata eelnevatele tulemustele on meeskonna vaim hea."

Vapruse peatreener Ranet Lepik: Mängud peale pisikest puhkust on olnud tulemuslikud. On näha treeningutel tõsisemat suhtumist ja pühendumust, mis on toonud ka edu mängudes. Usun, et meeskond on valmis oma tahet ning parimaid oskusi ka seekord vastasele näitama. Puuma on iga mänguga arenev sats, kes samuti annab endast alati parima, kuid meie vaim peab olema tugev, et saaks taas peale mõõduvõttu rahul olla. Lihtsalt kandikul meile kätte ei tooda midagi, peame ise auga kolm silma välja võitlema.

Mängija Marco Lukka: Kaks eelmist kohtumist on andnud soovitud tulemuse, kuid mitte mängupilti, millega saaks rahul olla. Eesootav mäng Puumaga on korralik jõuproov, mis näitab, kas eelnevad duellid on olnud juhus või oleme siiski pisut parem meeskond. Igatahes anname reedel endast parima, et rasketes tingimustes siiski positiivne tulemus teha.

Peakohtunik: Veiko Mõtsnik
Abikohtunikud: Roman Laidinen, Priit Jõeäär

10.07.2014 14:01
  


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.