KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
Premium liiga liidrina jätkav Flora alistas Sillamäe Kalevi 1:0

Premium liiga XIX vooru vältas neli päeva. Reedel tegid Jõhvi FC Lokomotiv ja Paide Linnameeskond väravateta viigi.

Laupäeval oli Tallinna FC Levadia 7:0 üle Narva JK Transist, pühapäeval alistas Tallinna FC Infonet JK Tallinna Kalevi 5:0.

Esmaspäevases esimeses mängus alistas Nõmme Kalju Hidetoshi Wakui väravatest Tartu Tammeka 3:0. 

Viimases mängus alistas Tallinna FC Flora Rauno Alliku väravast 1:0 JK Sillamäe Kalevi ja jätkab endiselt tabelijuhina.

Premum liiga XIX vooru mängud 11, 12, 13. ja 14. juulil:

11. juulil kell 19:00 Jõhvi linnastaadion (Pargi 1, Jõhvi)
JÕHVI FC LOKOMOTIV - PAIDE LINNAMEESKOND  0:0 (0:0)
ametlik protokoll
Väravad: -
Hoiatused: 35., 75. Jegor Rudomin, 37. Konstantyne Alania
Eemaldamine: 75. Jegor Rudomin

FC Lokomotiv: 48-Smelkov, 14-M. Bazjukin (77. 17-Jakovlev), 18-Volchkov, 2-D. Smirnov, 15-Lazebnyi, 22-Zahharenkov (50. 16-Jõgi), 4-Rudomin, 11-Kulikov, 13-Naveriani (90.+2. 12-Volkov), 10-Alania, 7-Kutuzov.
Varus: 1-Matrossov, 17-Jakovlev, 5-Tihhonov, 19-Stepanov, 16-Jõgi, 12-Volkov.

Paide LM: 1-Niinepuu, 22-Kovtunovitš, 24-Palatu, 16-Leetma, 5-Lomp, 25-Reinsoo (85. 23-Kaldoja), 18-Sinilaid, 7-Uwaegbulam, 8-Kõll (62. 26-Tomson), 17-Vassiljev (62. 14-Rõivassepp), 10-Goldberg.
Varus: 23-Kaldoja, 28-Holst, 26-Tomson, 11-Paur, 14-Rõivassepp, 30-Tutk.

Mänguolud: +20, päikesepaisteline ilm; muruväljak rahuldavas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 86
Peakohtunik: Juri Frischer
Abikohtunikud: Aron Härsing, Artur Telling
Neljas kohtunik: Toomas Nõmmiste


12. juulil kell 19:00 Kadrioru staadionil (Roheline aas 24, Tallinn)
TALLINNA FC LEVADIA - NARVA JK TRANS  7:0 (2:0)
ametlik protokoll
Väravad: 10. Omar Elhussieny, 14., 54. Igor Subbotin, 64. Jan Penic, 69., 85. Toni Tipuric, 82. Ingemar Teever
Hoiatused: 72. Dragomir Vukobratovic - 79. Vladislav Fjodorov

FC Levadia: 1-Smiško, 17-Podholjuzin, 3-Artjunin, 18-Tipuric, 27-Raudsepp, 33-Vukobratovic (74. 23-Kaljumäe), 6-Antonov (46. 2-Penic), 19-Kulinitš, 5-Elhussieny (59. 20-Marin), 10-Subbotin, 11-Teever.
Varus: 30-Pikker, 20-Marin, 16-Tamm, 2-Penic, 23-Kaljumäe, 7-Aallikko, 15-Rohtla.

JK Trans: 1-Lepmets, 2-Andrejev, 3-Nesterovski, 7-Mišins, 10-Škinjov, 13-Fjodorov, 14-Plotnikov, 17-Sheviakov, 18-Mihhailov, 20-Sinicins, 22-Osipov.
Varus: 33-Tokaitšuk, 12-Lissitsõn, 16-Savenkov.

Mänguolud: +18, päikesepaisteline ilm; muruväljak väga heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 166
Peakohtunik: Roomer Tarajev
Abikohtunikud: Hannes Reinvald, Jaanus Mutli
Neljas kohtunik: Maikel Mikson


13. juulil kell 19:00 Sportland Arenal (Asula 4c)
TALLINNA FC INFONET - JK TALLINNA KALEV  5:0 (1:0)
ametlik protokoll
Väravad: 40., 49., 51., 89. Kouadio, 73. Deniss Malov
Hoiatused: 88. Jevgeni Gurtšioglujants - 45.+1. Oliver Heliste, 59. Ionel Armean
Eemaldamine: 90.+3. Ranon Kriisa

FC Infonet: 1-Igonen, 2-Kalimullin, 4-Avilov, 6-Malov, 8-Melts, 11-Kouadio, 17-Valov (74. 10-Gurtšioglujants), 19-Aidara (60. 5-Semakhin), 20-Lipin (61. 21-Saarlas), 22-Elhi, 38-Nahk.
Varus: 69-Kassjantšuk, 5-Semakhin, 10-Gurtšioglujants, 21-Saarlas, 77-Malinin.

JK Tallinna Kalev: 1-Levizi, 17-Gavrilov, 5-Heintare, 4-A. Savitski, 8-Whalen (61. 2-Hausenberg), 15-Kukebal, 11-Koger, 19-Armean (81. 20-Kriisa), 16-R. Karpov, 3-Valge, 14-Heliste (60. 13-Anissimov).
Varus: 13-Anissimov, 20-Kriisa, 2-Hausenberg, 10-Pihl.

Mänguolud: +26, vahelduv pilvisus; kunstmuru heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 114
Peakohtunik: Mart Martin
Abikohtunikud: Jaan Roos, Marek Lillmaa
Neljas kohtunik: Urmo Visnapuu


14. juulil kell 18:00 Kadrioru staadionil (Roheline aas 24, Tallinn)
NÕMME KALJU FC - TARTU JK TAMMEKA  3:0 (0:0)
ametlik protokoll
Väravad: 54., 60., 69. Hidetoski Wakui
Hoiatused: -

Kalju FC: 1-Teleš, 14-Kallaste, 6-Rodrigues, 13-Vunk, 3-Pürg, 20-Prates (68. 9-Quintieri), 7-Reginald, 23-Ainsalu, 8-Mööl, 75-Wakui (73. 32-Ahjupera), 17-Kirss (80. 15-Jevdokimov).
Varus: 69-Aland, 15-Jevdokimov, 19-Toomet, 9-Quintieri, 18-Kaldma, 21-Nunes, 32-Ahjupera.

JK Tammeka: 23-Kütt, 20-Markus Jõgi, 5-Joosep, 26-Aasmäe, 10-Miller, 18-Paju (46. 27-Kask), 24-Hurt, 17-Suurpere (64. 21-Naal), 7-Tiirik, 14-Peedo (70. 25-Hansi), 16-Naggel.
Varus: 1-Pechter, 13-Lorenz, 21-Naal, 25-Hansi, 27-Kask.

Mänguolud: +21, päikesepaisteline ilm; muruväljak väga heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 134
Peakohtunik: Andrei Karhu
Abikohtunikud: Lauri Salei, Artur Telling
Neljas kohtunik: Veiko Mõtsnik


14. juulil kell 20:30 A. Le Coq Arena (Asula 4c, Tallinn)
TALLINNA FC FLORA - JK SILLAMÄE KALEV  1:0 (0:0)
ametlik protokoll
Värav: 60. Rauno Alliku
Hoiatused: 64. Markus Jürgenson, 82. Albert Prosa - 39. Nikolay Mashichev, 55. Igor Cheminava

FC Flora: 33-Prins, 29-Rähn, 6-Mets, 16-Jürgenson, 22-Baranov, 10-Lepistu, 38-Luigend (88. 2-Post), 7-Beglarišvili, 9-Alliku, 99-Prosa (83. 14-Kase), 8-Logua (77. 20-Gussev).
Varus: 1-Karofeld, 17-Sobtšenko, 20-Gussev, 15-Junolainen, 11-Sappinen, 2-Post, 14-Kase.

JK Sillamäe Kalev: 1-Starodubtsev, 5-Cheminava, 26-Bagužis, 3-Dudarev, 4-Sidorenkov, 18-Tjapkin, 6-Vnukov, 33-Murikhin, 11-Mashichev, 10-Ratnikov (56. 17-Kvasov), 99-Kabaev (72. 9-Silich).
Varus: 16-Lavrentjev, 17-Kvasov, 9-Silich, 15-Volkov, 14-Novikov.

Mänguolud: +21, päikesepaisteline ilm; muruväljak väga heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 379
Peakohtunik: Eiko Saar
Abikohtunikud: Hannes Reinvald, Maikel Mikson
Neljas kohtunik: Neeme Neemlaid
Täiendavad abikohtunikud: Kristo Tohver, Juri Frischer

Liiga tabel 14. juuli seisuga:
1 Tallinna FC Flora 19 14 4 1 43:14 46
2 Tallinna FC Levadia 19 13 5 1 59:4 44
3 Nõmme Kalju FC 19 13 3 3 41:6 42
4 Tallinna FC Infonet 19 10 5 4 40:22 35
5 JK Sillamäe Kalev 19 10 4 5 53:22 34
6 Paide Linnameeskond 19 5 4 10 20:40 19
7 Narva JK Trans 19 3 6 10 16:33 15
8 Tartu JK Tammeka 19 3 4 12 19:53 13
9 JK Tallinna Kalev 19 3 3 13 17:74 12
10 Jõhvi FC Lokomotiv 19 0 4 15 11:51 4

Premium liiga parim väravalööja 14. juuli seisuga:
15 - Igor Subbotin (Tallinna FC Levadia)

Meeskondade kõik väravalööjad 14. juuli seisuga:

Tallinna FC Levadia (59)
Igor Subbotin 15, Vladislav Ivanov 14, Ingemar Teever 8, Artur Rättel 4, Omar Elhussieny 4, Arsenij Buinickij 2, Andreas Raudsepp 2, Aleksandr Kulinitš 2, Toni Tipuric 2, Artur Pikk 1, Pavel Marin 1, Artjom Artjunin 1, Aleksei Jahhimovitš 1, Jan Penic 1
omavärav: Egert Heintare (JK Tallinna Kalev)

JK Sillamäe Kalev (53)
Evgeny Kabaev 13, Jaroslav Kvasov 9, Stanislav Murikhin 9, Daniil Ratnikov 8, Vjatšeslav Zahovaiko 4, Nikolay Mashichev 4, Maksim Paponov 1, Aleksandr Volodin 1, Aleksandr Volkov 1, Pavel Aleksejev 1, Igor Dudarev 1
omavärav: Egert Heintare (JK Tallinna Kalev)

Tallinna FC Flora (43)
Albert Prosa 11, Rauno Alliku 10, Zakaria Beglarišvili 5, Sander Post 4, Markus Jürgenson 4, Taavi Rähn 2, Irakly Logua 2, Kevin Aloe 1, Martin Kase 1, Maksim Gussev 1, Andre Frolov 1
omavärav: Lauri Välja (JK Tallinna Kalev)

Nõmme Kalju FC (41)
Hidetoshi Wakui 14, Tarmo Neemelo 5, Allan-Axel Kimbaloula 4, Fabio Prates 2, Karl Mööl 2, Mikk Reintam 2, Robert Kirss 2, Ken Kallaste 2, Janar Toomet 2, Juri Jevdokimov 2, Alo Bärengrub 1, Martin Vunk 1, Damiano Quintieri 1
omavärav: Aleksandr Zahharenkov (Jõhvi FC Lokomotiv)

Tallinna FC Infonet (40)
Kouadio 13, Maksim Lipin 4, Eduard Golovljov 3, Jevgeni Harin 3, Kassim Aidara 3, Aleks Mones 2, Oleg Valov 2, Tanel Melts 1, Trevor Elhi 1, Konstantin Nahk 1, Marten Saarlas 1, Jevgeni Gurtšioglujants 1, Andrei Kalimullin 1, Vladimir Avilov 1, Deniss Malov 1
omaväravad: Igor Dudarev (JK Sillamäe Kalev), Aleksei Savitski (JK Tallinna Kalev)

Paide Linnameeskond (20)
Rasmus Tomson 6, Stanislav Goldberg 4, Sander Rõivassepp 3, Ervin Kõll 2, Said Atie 1, Karl Palatu 1, Andre Mägi 1, Martin Ustaal 1, Kaspar Paur 1

Tartu JK Tammeka (19)
Kristjan Tiirik 9, Reio Laabus 2, Georgi Ivanov 1, Martin Naggel 1, Andre Paju 1, Jürgen Lorenz 1, Mikk Valtna 1, Rasmus Tauts 1, Tauno Tekko 1, Martin Miller 1

JK Tallinna Kalev (17)
Lasha Omanidze 5, Aleksei Belov 4, Aleksei Naariste 2, Ando Hausenberg 1, Ionel Armean 1, Innar Paal 1, Raiko Karpov 1
omaväravad: Martin Jõgi (Tartu JK Tammeka), Markus Jürgenson (Tallinna FC Flora)

Narva JK Trans (16)
Viktor Plotnikov 5, Siim Tenno 4, Roman Nesterovski 2, Pavel Avdeev 1, Vitali Andrejev 1, Vladislav Fjodorov 1, Artjom Škinjov 1
omavärav: Tihhon Šišov (Nõmme Kalju FC)

Jõhvi FC Lokomotiv (11)
Andrei Jõgi 2, Vitaly Kutuzov 2, Maksim Bazjukin 2, Aleksandr Zahharenkov 1, Mboungou 1, Malkhaz Garsevanišvili 1, Egor Potapov 1, Deniss Kulikov 1





 

14.07.2014 20:29








 



 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.