KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
Esiliiga XX vooru eelvaated

Esiliiga XX vooru esimesed kaks mängu toimuvad reedel kell 19:00.

FC Kuressaare avab mänguga Pärnu Linnameeskonna vastu oma uueks renoveeritud kodustaadioni, Vändras võõrustab Vaprus aga Rakvere JK Tarvast.

Laupäeval kell 19:00 kohtuvad Tallinna FC Flora II ja Viljandi JK Tulevik. Pühapäeval kell 19:00 on käes aeg Kiviõli FC Irbise ja Tallinna FC Levadia II vaheliseks mänguks.

Nõmme Kalju FC ja Tallinna FC Puuma mäng toimub alles järgmisel kolmapäeval, 23. juulil kell 19:00.

Foto: Alver Kivi

Esiliiga XX vooru mängud:

18. juulil kell 19:00 Kuressaare linnastaadion (Staadioni 2, Kuressaare)
FC KURESSAARE - PÄRNU LINNAMEESKOND

FC Kuressaare peatreener Pelle Pohlak:"Mängime esimest korda uuel Kuressaare linnastaadionil. Loodan, et kohalikud inimesed on märganud, mida me teeme ja staadionile leiab tee suur hulk pealtvaatajaid! Enne mängu püstitame eesmärgid ja proovime need täita. Punktid tahame uuele staadionile jätta."

Kolmapäeval 17-aastaseks saanud ründaja Maarek Suursaar: "Esimene mäng linnastaadionil, mis sai just valmis, ning kohe vastaseks Pärnu. Kuigi me oleme nendega kaks korda juba mänginud ja mõlemal korral võitnud, siis pole see lihtne vastane. Arvan, et tuleb võrdne mäng, aga tahame ikka 3 punkti taas ära võtta. Loodan, et nüüd, kui mängud on linnas, tuleb ka palju publikut ning Kure fänne meile kaasa elama!"

Pärnu LM peatreener Gert Olesk: Viimases 2 mängus on meie nn tolmuimeja töötanud täistuuridel. Sooviks selle nüüd teistpidi tööle saada.

Peakohtunik: Joonas Jaanovits
Abikohtunikud: Marko Liiva, Argo Pruul


18. juulil kell 19:00 Vändra staadion (Kalda 6, Vändra)
VÄNDRA JK VAPRUS - RAKVERE JK TARVAS

Vapruse peatreener Ranet Lepik: Eesootav kohtumine Rakvere Tarvasega on edasist silmas pidades ülioluline. Mängijad jätsid teisipäeval Jõhvi väga suure hulga jõuvarusid, mis tuleb nüüd mõne päevaga kiirelt taastada. Sellest hoolimata on viimased mängud näidanud, et oleme tõusval kursil ja usun, et meeskond võitleb koduseinte toel välja reede õhtul positiivse tulemuse.

Mängija Marco Lukka: Tihedas mängugraafikus on meil jällegi selg vastu seina, ja tuleb võtta Rakverelt nii palju punkte kui võimalik. Motivatsiooni, meeskonnavaimu ja kodupubliku toel loodame reedel Tarvalt 3 punkti kätte saada. Tuleb kindlasti tasavägine ja hull andmine, kuid usun, et suudame kodus Rakverele koti pähe tõmmata.

Tarva mängiv abitreener Reijo Kuusik: "Vändra on näidanud viimastes mängudes väga head minekut. On oodata rasket ja võitluslikku kohtumist, millest väljub võitjana võistkond, kes rohkem tahab.

Peakohtunik: Siim Rinken
Abikohtunikud: Selen Elbe, Egerd Pajustik


19. juulil kell 19:00 A. Le Coq Arena I muruväljak (Asula 4c)
TALLINNA FC FLORA II - VILJANDI JK TULEVIK

FC Flora II peatreener Jürgen Henn: "Viljandi mänguks jääb pärast karikamängu taastusaega napiks ja mitmed olulised mängijad on puudu, aga võib öelda, et antud tingimustes oleme ikkagi täielikult mänguks valmis. Vastane on liiga ühe parima kaitsega meeskond nii et pusimist tuleb kõvasti ja selle kahe päeva jooksul üritame veel tegeleda taktikaliste nüanssidega, mis võiks laupäeval edu tuua. Eks näis, mida vanad sõbrad treeneripingil meie vastu plaanitsevad."

Mängija Kewin Mataloja: "Viimane kord me neid võitsime, kindlasti tahame neid võita ka seekord. Proovime enda mängu peale suruda, mängu domineerida, tekitada palju võimalusi ning neist ka palju sisse lüüa, samal ajal taga nulli hoides. Nii lihtne see hea mängu ja ilusa võidu valem ongi."

Tuleviku peatreener Aivar Lillevere: Me teame, kui tugev vastane Flora on ja teame ka enda tugevusi. Tuleb üks väga raske mäng, kus peame algusest lõpuni kaitsetööle keskenduma ja ründes oma võimalused ära realiseerima.

Mängija Siim Saar: Mäng Floraga saab olema kindlasti väga raske, sest nad on liigas parim palliga mängiv meeskond. Kui oleme algusest lõpuni mängus sees ja keskendume oma sooritustele, siis peaks mäng lõppema meie jaoks positiivse tulemusega.

Peakohtunik: Eiko Saar
Abikohtunikud: Andres Kalvik, Andrei Brõtkin


20. juulil kell 19:00 Kiviõli linnastaadion (Spordi 9, Kiviõli)
KIVIÕLI FC IRBIS - TALLINNA FC LEVADIA II

FC Irbise peatreener Erik Šteinberg: "Sel hooajal kummitavad meid viigid. Reeglina saame edu sisse ja siis laseme teised järele. Järgmine vastane on tugev Levadia II, kellega küll edukalt mänginud oleme, eelmise kodumängugi võitsime meie. Taaskord on peamine kaitse ning valvsust seal ei tohiks me hetkekski kaotada".

Mängija Konstantin Rubtsov: "Viimatine võit Levadia II üle oli ikka eriti magus - kodus ja viimase üleaja minuti väravast. Nüüd mängime Levadia II-ga taas kodus ning meeskonna kohustus on jälle kodupublikule rõõmu teha. Nii et läheme võitma, mis muud."

FC Levadia II peatreener Argo Arbeiter: "Meid ootab pühapäeval ees väga raske mäng kogenud vastasega keerulisel väljakul. Koosseisus on toimunud mitmeid muudatusi - Nikita Brõlin siirdus hooaja lõpuni Narva Transi ja Dmitri Jegorov Jõhvi Lokomotivi, samuti viibivad mitmed poisid U-18 noortekoondisega Lätis. Peame kõvasti võitlema ja taplema, et Kiviõlist soovitud tulemusega koju tulla."

Ründaja Vladislav Iljin: "Vaatamata mitme põhimängija puudumisele anname Kiviõlis vastasele tõsise lahingu ja mängime võidule."

Peakohtunik: Mart Martin
Abikohtunikud: Raul Kaivoja, Aivar Vood


23. juulil kell 19:00 Hiiu kunstmurustaadion (Pidu tn 11, Tallinn)
NÕMME KALJU FC II - TALLINNA FC PUUMA

17.07.2014 22:27
  


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.