KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
Esiliiga XXII vooru eelvaated

Esiliiga XXII voor algab reedel kell 19:00 Vändras toimuva Pärnumaa derbiga Vändra JK Vapruse ja Pärnu Linnameeskonna vahel.

Ülejäänud neli vooru mängu toimuvad pühapäeval, 3. augustil kell 19:00. Nõmme Kalju FC II kohtub Viljandi JK Tulevikuga, Tallinna FC Flora II FC Kuressaarega, Tallinna FC Levadia II Rakvere JK Tarvaga ning Kiviõli FC Irbis Tallinna FC Puumaga.

Esiliiga XXII vooru mäng 1. augustil:

1. augustil kell 19:00 Vändra staadion (Kalda 6, Vändra)
VÄNDRA JK VAPRUS - PÄRNU LINNAMEESKOND

Vapruse peatreener Ranet Lepik: Möödunud kuu oli meie jaoks üsnagi edukas. Alla tuli vanduda vaid korra ja seda kahjuks viimases kohtumises Viljandiga. Oleme valmis uut kuud alustama korralikult ja mis oleks parem, kui seda teha suurema venna ehk Pärnu vastu. Seni on aga Linnameeskond ainus sats Esiliigas, kes meid korralikult paika on pannud, kuid seda enam on meie hari punaseks aetud. 0 väravat, 0 punkti antud vastase vastu ei rahulda meid kindlasti. Kui lisada siia veel vastase löödud seitse kolli on peeglisse vaadates ikka pisut häbi küll. Õnneks on meil võimalus häbi maha pesta juba reedel ja nagu ikka anname endast parima ning õhtuks on selge, kas saame pilgu uhkelt maast lahti tõsta või peame pea liiva alla tagasi pistma.

Mängija Taavi Midenbritt: Viimasest mängust Viljandiga meel mõru, ei väärinud kindlasti kaotust. Pärnu seevastu tuleb mängule hea tujuga suurepäraselt võidult. Eelmistes omavahelistes mängudes oleme neile alla jäänud 0:3 ja 0:4, mis on meie jaoks äärmiselt suured ja häbistavad kaotused. Meeskond on valmis minema väljakule, et anda enda kodus nüüd tõeline lahing sõpradele ja hetke parimale iseseisvale klubile. Tähelepanu, tähelepanu jalgpallisõbrad Vändrast ja Pärnust! Pärnumaa parimad pojad on teel staadionile, enne nädalavahetuse võlusid tule pea üks lahing ka tribkal.

Maigo Vaakmann: Seni oleme kahjuks kaks mängu pidanud Pärnule allavanduma. Reedel kodupubliku ees tahame kõik kindlasti tõestada, et oleme suutelised ka enamaks! Tuleb raske ja võitlusrikas mäng.

Pärnu LM peatreener Gert Olesk: Viimases voorus saime magusa võidu FC Flora duublilt, aga uus mäng hakkab jälle seisult 0:0. Viimasest võidust võtame kaasa kõik positiivse ja üritame samasuguse hingestatusega minna ka Vändra vastu ja üritada ka seal palju punkte kaasa tuua. Loodan Vändrasse tuleb ka rahvast ka meile kaasa elama.

Peakohtunik: Grigori Ošomkov
Abikohtunikud: Sander Sepp, Nils Grün


Esiliiga XXII vooru mängud 3. augustil:

3. augustil kell 19:00 Hiiu kunstmurustaadion (Pidu tn 11, Tallinn)
NÕMME KALJU FC II - VILJANDI JK TULEVIK

Kalju FC II peatreener Zaur Tšilingarašvili: "Meil on viimastes mängudes üsna hõre koosseis olnud, kuid olen rahul sellega, kuidas kutid mängivad. Pühapäeval on uus mäng ning läheme ilusat jalgpalli mängima."

Mängija Sten Kuks: "Viljandi Tulevik on üks nendest meeskondadest, kelle eesmärk on Premium liiga, seega midagi kerget meil oodata pole. Peame kaitses kindlalt mängima ja ees oma võimalused ära lööma ning siis on kõik võimalik."

Tuleviku peatreener Aivar Lillevere: Eelmine kord Hiiul mängides said meile saatuslikks eksimused standardolukordades. Seekord peame olema kaitses kindlamad.

Mängija Raido Roman: Mäng Nõmme Kaljuga. Vastane on hea, tehniline ja üritavad palju palli vallata. Kindlasti saavad abi ka ülevalt poolt. Meid see aga ei huvita, sest läheme oma mängu mängima ja teravaid nurki sirgeks lihvima. Meeskond on viimasel ajal hakanud aina kindlamat mängu näitama ja selle võiks Hiiul ka kolmeks punktiks realiseerida. Teeme trenni ja näeme Nõmmel!

Peakohtunik: Grigori Ošomkov
Abikohtunikud: Sander Saga, Sander Sepp


3. augustil kell 19:00 A. Le Coq Arena I muruväljak (Asula 4c)
TALLINNA FC FLORA II - FC KURESSAARE

FC Flora II peatreener Jürgen Henn: "Võib öelda, et Pärnu pani meid viimases mängus paika. Oli näha, et mängijad olid mõningate uute õpitud asjade, eriti kaitsefaasi suhtes segaduses ja need polnud veel kinnistunud, aga see on mõistetav. Kui tahame tõesti kaitses ebamugavad vastase jaoks olla, siis peame veel nende asjadege tegelema. Kuressaarega ootab ees raske ja oluline mäng. Viimase mängu me neile kaotasime ja see näitab, et kui neil kõik õnnestub, siis nad oskavad meie käigud kinni panna."

Mängija Juhan Jograf Siim: "Mäng Kuressaarega - midagi kerget meid ees ei oota. Kaitses tuleb mängida kindlasti kompaktselt ja organiseeritult. Kindlasti proovime mängida ründavat jalgpalli ja palli vallata rohkem kui vastane ning kui suudame omad võimalused ka väravateks realiseerida, siis jätame 3 punkti koju!"

FC Kuressaare peatreener Pelle Pohlak: "Siililegi selge, et Flora noored mängumehed on omandanud väga hea jalgpalli ABC ja oskavad palli vallata väga hästi. Meie peame suutma mängida distsiplineeritult ja panema oma kogemuse maksma!"

Kaitsja Urmas Rajaver: "Kevadel saime Tallinnas neilt suureskoorilise kaotuse, aga suutsime teises omavahelises mängus kodus väga magusa võidu võtta ja seda head tunnet tahaks veel tunda!" 

Peakohtunik: Kristo Külljastinen
Abikohtunikud: Rando Kesküla, Lauri Salei


3. augustil kell 19:00 Maarjamäe kompleksi muruväljak (Kose tee 4, Tallinn)
TALLINNA FC LEVADIA II - RAKVERE JK TARVAS

FC Levadia II abitreener Vladimir Vassiljev: "Mängisime Tarvasega kolmapäeval Rakveres ja teise poolaja väravatest saime lõpuks suure võidu, ehkki see ei tulnud sugugi kergelt. Nüüd üritame kodusel Maarjamäel taas kolm punkti kätte võidelda. Head tulemused viimastes mängudes aitasid meil tabeliseisu oluliselt paranada ja enam ei ole ka esikoht kaugel. Jätkame selle püüdmist."

Väravavaht Vladislav Tsvetkov: "Ootame väga võitluslikku mängu tugeva vastasega. Esiliiga on tänavu väga ühtlane. Äsja saime Tarvase üle kindla võidu ja koduväljakul ei sobi kehvemini esineda."

JK Tarva abitreener Reijo Kuusik: "Peame eelmise omavahelise mängu unustama ja võõrsil näitama sisu, et teha Levadial elu keerulisemaks, kui seda oli Rakveres. Kõige olulisem on hetkel tihedast mängugraafikust korralikult taastuda ja olla pühapäeval värsked ja puhanud."

Peakohtunik: Dmitri Kulikov
Abikohtunikud: Heigo Paglant, Marek Lillmaa


3. augustil kell 19:00 Kiviõli linnastaadion (Spordi 9, Kiviõli)
KIVIÕLI FC IRBIS - TALLINNA FC PUUMA

FC Irbise peatreener Erik Šteinberg: "Pärast häbistavat kaotust Saaremaal peame enesetunde tõstmiseks kodus igal juhul hästi mängima. Ehkki Tallinna Puuma on viimasel real, pole me neid sel hooajal veel võitnud. Arvan, et raske mäng tuleb. Proovime taas kaitsemängu üles leida ning ründes teravad olla."

Mängija Tõnis Starkopf: "Mäng Kuressaarega tuleb unustada nii ruttu kui võimalik ja edasi minna. Õnneks on järgmine mäng koduväljakul meie oma toetajate ees. Seda mängu läheme kindlasti võitma. Ainult siis on tänavu võimalik võidelda veel kõrgemate kohtade eest."

FC Puuma peatreener Vitali Kobašov: Irbis on tugev vastane, kuid meie noored on tahtmist täis ja jalgpallis võib kõike juhtuda.

Mängija Kirill Vinogradov: Tuleb raske mäng, aga võidab parem meeskond.

Peakohtunik: Toomas Nõmmiste
Abikohtunikud: Dmitri Vinogradov, Karolin Kaivoja


31.07.2014 15:17
  


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.