KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
Esiliiga XXIII vooru eelvaated

Reedeses avamängus võõrustab FC Kuressaare Vändra JK Vaprust algusega kell 19:00. Laupäeva õhtul jällegi kell 19:00 kohtuvad Tallinna FC Flora II ja Kiviõli FC Irbis.

Pühapäeval on kaks mängu. Pärnu Linnameeskond võtab vastu Nõmme Kalju FC II ja Viljandi JK Tulevik Tallinna FC Levadia II. Ka nende mängude avavile on õhtul kell 7.

Vooru lõpetavd esmaspäeval jällegi kell 7 õhtul Rakvere linnastaadionil kohalik Tarvas ja Tallinna FC Puuma.

Esiliiga XXIII vooru mängud 8., 9., 10. ja 11. augustil:

8. augustil kell 19:00 Kuressaare linnastaadion (Staadioni 2, Kuressaare)
FC KURESSAARE - VÄNDRA JK VAPRUS

FC Kuressaare peatreener Pelle Pohlak: "Üritame leida Vändraga mänguks optimaalse koosseisu, kes suudaks täita ülesandeid, mis antud mängus on kõige tähtsamad ning loodame ka kodupubliku toetusele!"

USA-sse õppima ja mängima siirduv kaitsja Märten Pajunurm: "Kahjuks mina ise enam meestkonda aidata ei saa, kuid loodan, et jätkame meie suurepärasel kodustaadionil edukalt ning saame järjekordsed kolm punkti tabelisse juurde. Vändra näol on tegu visa vastasega ja senised omavahelised mängud on olnud tasavägised, kuid usun, et toetavad koduseinad aitavad kõik punktid Saaremaale jätta. Omalt poolt soovin tiimile edu ja tänan kõiki senise toetuse eest!" 

Vapruse mängija Artur Ojala: Mõningad tagasilöögid on asjade üle mõtlema pannud. Proovime teha õiged järeldused ja uuelt Kuressaare staadionilt võimalikult palju punkte oma uhkele kodustaadionile tuua.

Peakohtunik: Tomi Rahula
Abikohtunikud: Argo Pruul, Mark Gortfelder


9. augustil kell 19:00 A. Le Coq Arena I muruväljak (Asula 4c)
TALLINNA FC FLORA II - KIVIÕLI FC IRBIS

FC Flora II treener Paul Kask: "Hoolimata kõvast kuumusest on meie koduväljak ideaalilähedases mängukorras ja nõnda saame truuks jääda oma väljakujunenud mängujoonisele. Oleme tegelenud rünnaku lõpetamise mitmekesistamisega nii äärte kaudu kui ka keskmistest tsoonidest ning meie mängijad oskavad vastase väravat ohustada! Siiski säilib rõhk alati õigel kaitseformatsioonil, sest peale pallikaotust peame olema organiseeritud!

On hea näha, kuidas mängijatele saavad järjest paremini selgeks ülesanded erinevates mängusituatsioonides ja suures plaanis teame mida teha. Siit on hea edasi liikuda detailide juurde. Muidugi tuleb igal mängijal ka pidevalt ennast ja teisi heas mõttes tagant sundida, sest jalgpallis piisab ühest "lõdvaks laskmisest" ja see võib väga oluliselt mõjutada mängu käiku. Kokkuvõtlikult tegeleme pidevalt oma mängu täiustamisega ja liigamängud on justkui lakmuspaber, mis näitab meie töö tulemuslikkust. Mäng Irbise vastu on üks järjekordne verstapost paremaks jalgpalluriks saamise teel."

Mängija Jan Kokla: "Eelmine mäng täitsime oma ülesandeid eeskujulikult ja sealt ka positiivne tulemus. Kui anname ka Kiviõli vastu endast maksimumi, siis ei ole põhjust vähemaks kui võiduks."

FC Irbise peatreener Erik Šteinberg: "Mäng liidriga on alati raske, eriti veel siis kui mäng toimub Flora II koduväljakul. Õnneks on meil all võit ja 6 vastasele löödud väravat eelmisest mängust, ses mõttes on vähemalt meeleolu võitluslik ja positiivne. Meeskonnale on lisandunud ka täiendust. Teisalt jälle teeb murelikuks eelmises mängus 5 sisselastud. Flora masti meeskonnalt võib punkte võtta vaid siis kui kõik liinid toimivad väga hästi."

Mängija Emmanuel Gurtckaja: „Loomulikult läheme võitluslikult mängima, sest punkte on tarvis. 8. kohast lahutab meid vaid 2 punkti, aga selleks peame nüüd võitma hakkama. Usun, et meeskond on tugevateks mängudeks valmis.“

Peakohtunik: Denis Petrov
Abikohtunikud: Marto Kiisk, Rein Väin


10. augustil kell 19:00 Pärnu Kalevi staadion (Ranna pst 2, Pärnu)
PÄRNU LINNAMEESKOND - NÕMME KALJU FC II

Pärnu LM peatreener Gert Olesk: Nõmmekatega on meil bilansis nii võit kui kaotus. Seekord tahaks oma kodus ikka võita. Kahju on see, et meie staadionimuru, mis oli maikuus väga hea, on nüüd uue staadioni ootuses väga ära kuivanud ja viletsas seisus. Aga tingimused on mõlemale ühesugused ja katsume oma kodupubliku, keda ootame staadionile, meile kaasa elama panna, ees näidata head mängu ja jätta 3 punkti koju.

Kalju FC II peatreener Zaur Tšilingarašvili: "Suvel Pärnus mängida on alati rõõm, kuid midagi lihtsat oodata pole, kuna hetkel Eestis olev kuumalaine sobib pigem rannas lesimiseks kui jalgpalli mängimiseks."

Mängija Eddie Ever: "Pühapäeval mängime Pärnu Linnameeskonnaga, kes on hetkeseisuga tõusmas Premium liigasse, seega on tegu hästi mängiva meeskonnaga. Loodetavasti tulema kuuma ilmaga hästi toime ja suudame hästi mängida."

Peakohtunik: Toomas Nõmmiste
Abikohtunikud: Heigo Paglant, Nils Grün


10. augustil kell 19:00 Viljandi linnastaadion (Ranna pst 1)
VILJANDI JK TULEVIK - TALLINNA FC LEVADIA II

Tuleviku peatreener Aivar Lillevere: Taaskord ülitugev vastane. Levadial pole viimasel ajal väga hästi läinud aga see ei tähenda, et nad nõrgad oleks. Kindlasti tulevad nad meie vastu eriti motiveeritult. Seekordselt vastaselt pole meil veel punkte saada õnnestunud, aga seekord tahaks koduseinte ja publiku abil siiski vähemalt viigi koju jätta.

Mängija Siim Saar: Järjekordne kodumäng, kus tahame kindlasti punkte võtta. Praegu on võistkonnal hea hoog sees ja kõik on motiveeritud. Teame, et Levadia on tugev ja ründav võistkond ja nende vastu on alati olnud väga raske mängida. Kindlasti tahame siit mängust vähemalt punktiga lahkuda.

FC Levadia II abitreener Vladimir Vassiljev: "Peame stabiilsuse uuesti üles leidma - viimastes mängudes oleme kogenud nii ilusaid võite kui kibedaid kaotusi. Üritame teha Viljandis korraliku esituse ja kolme punktiga koju tulla."

Peakohtunik: Andrei Karhu
Abikohtunikud: Triinu Laos, Maikel Mikson


11. augustil kell 19:00 Rakvere linnastaadion (Kastani pst. 12)
RAKVERE JK TARVAS - TALLINNA FC PUUMA

Tarva treener Reijo Kuusik: "Kui suudame terve mängu hoida kinni mängujoonisest, siis on võimalik punktid koju jätta. Loodan, et staadionile kogunub ka palju Tarva poolehoidjaid."

Peakohtunik: Mart Martin
Abikohtunikud: Aivar Vood, Raul Kaivoja

07.08.2014 19:31
  


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.