KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
Esiliiga XXIII vooru tulemused
Esiliiga XXIII voor pühapäeval, 9. augustil:

kell 17.00 Rakvere linnastaadion (Kastani 12, Rakvere)
RAKVERE FC FLORA – VALGA FC WARRIOR  1:3 (1:2) 
ametlik protokoll
Väravad
: 21. Sergei Akimov - 6. Sander Rõivassepp, 10., 56. Jaan Leimann
Hoiatused: 60. Martin Polluks - 65. Bert Klemmer, 90.+1. Marten Mütt

Rakvere FC Flora: 1-Sahkur, 17-A. Tovstik, 23-Nasimov (60. 24-Parve), 5-Stamm, 19-Hang, 2-Aunapuu, 8-M. Saar, 21-Polluks, 18-Valmas, 10-Petrovits (87. 16-Mehike), 20-Akimov (84. 14-Kiis).
Varus: 14-Kiis, 24-Parve, 16-Mehike.

FC Warrior: 1-Armas, 2-Mütt, 3-Lätt, 4-Danelson, 5-Vald (87. 18-Pent), 6-Ottis, 7-Ahven (69. 16-Maar), 8-Klemmer (78. 15-Pärt), 9-Rõivassepp (76. 14-Tukk), 10-Leimann, 11-Stepanjan (87. 17-Brauer).
Varus: 46-Rajando, 14-Tukk, 15-Pärt, 16-Maar, 17-Brauer, 18-Pent.

Mänguolud: +22, päikesepaisteline ilm; väljak väga heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 55
Peakohtunik: Aivar Israel
Abikohtunikud: Marger Pormann, Mait Kröönström


kell 17.00 Kohtla-Järve spordikeskuse staadion (Spordi 4, Kohtla-Järve)
KOHTLA-JÄRVE FC LOOTUS – LASNAMÄE FC AJAX  2:1 (0:1)
ametlik protokoll
Väravad
: 87. Aleksandr Zahharenkov, 90.+3. Viktor Plotnikov - 32. pen. Šahriar Abdullajev
Hoiatused: 17. Irfan Ametov - 13. Sergei Kondratenko, 81. Aleksandr Kirpu, 90.+2. Deniss Suvorikov
13. Anton Semjonov ei realiseerinud penaltit - Maksim Mamutov püüdis

FC Lootus: 22-Smelkov, 16-Vaštšenko, 6-Zahharenkov, 2-Vedehhov (35. 4-Škaleta), 14-Žukov, 17-Demidovitš, 19-Popov (46. 13-Pozjabin), 20-Ametov, 15-Bolšakov (78. 3-J. Tarassu), 10-Semjonov (51. 9-Plotnikov), 11-Karin.
Varus: 99-Rjabtšun, 4-Skaleta, 9-Plotnikov, 3-J. Tarassu, 5-Gluhno, 13-Pozjabin, 7-Gritsjuk.

FC Ajax: 1-Mamutov, 3-A. Kirpu, 19-Borissov, 9-Kondratenko, 5-Avdeenko, 8-Suvorikov, 15-Jõgiste (60. 11-Kononov), 10-Tasso, 21-Ljahhovetski (86. 17-Skobelev), 14-Abdullajev, 18-Gerassimov.
Varus: 2-D. Kovtun, 17-Skobelev, 6-Iljuhhin, 11-Kononov.

Mänguolud: +23, päikesepaisteline ilm; väljak heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 70
Peakohtunik: Margus Kotter
Abikohtunikud: Eduard Rõžov, Kalmer Klettenberg


kell 17.00 Wismari staadion (Wismari 15a, Tallinn)
TALLINNA JK LEGION – KIVIÕLI TAMME AUTO  2:3 (0:1)   
ametlik protokoll
Väravad
: 51. Jüri Lipsik, 64. Maksim Kisseljov - 34., 87. Sergei Kostin, 70. Aleksei Borissenko
Hoiatused: 63. Eduard Komarov, 75. Maksim Kisseljov - 61. Sergei Burov
Eemaldamine: 57. Vadim Samulin
59. treeneripingilt eemaldati TJK peatreener Viktor Passikuta

TJK Legion: 1-Kirjuhhin, 14-Dolinenko (76. 28-Brõtkin), 9-Dõmov, 18-Kisseljov, 38-Komarov, 10-Latõnin, 8-Novikov, 32-Samulin, 3-Suvorov, 11-Titenok (46. 2-Lipsik), 5-Tkatšuk.
Varus: 2-Lipsik, 4-Rubel, 28-Brõtkin.

Tamme Auto: 1-Vorobjov, 6-Hepner, 20-Moskaljov (73. 15-Ivarinen), 9-Kirilov, 11-Burov, 5-Russakov (46. 7-Osmanov), 12-Kuslap, 14-Tiismann (87. 21-Derjabin), 4-Kostin, 10-Šteinberg, 19-Borissenko.
Varus: 15-Ivarinen, 90-Rubtsov, 7-Osmanov, 21-Derjabin.

Mänguolud: +23, päikesepaisteline ilm; kunstmuru heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 67
Peakohtunik: Marek Lillmaa
Abikohtunikud: Artur Telling, Tõnu Palts


kell 17.00 Viljandi linnastaadion (Ranna pst 6, Viljandi)
VILJANDI JK TULEVIK II – PÄRNU JK VAPRUS  2:8 (2:4) 
ametlik protokoll
Väravad: 4., 44. Raido Roman - 20., 85., 88. Taavi Laurits, 25. ov. Indrek Ilves, 33., 41. Martin Partsioja, 49. Tanel Melts, 73. Ranet Lepik
Hoiatused: -

JK Tulevik II: 1-Ilves, 4-K. Mets, 3-Sirel, 17-Roops, 8-Tölpus, 6-Metsa, 10-Kiigemägi (33. 19-Miländer), 9-Raave, 18-J. Luhakooder, 7-Roman, 5-Raid.
Varus: 19-Miländer.

JK Vaprus: 1-Põldemaa, 6-Saal (64. 7-Sõrmus), 3-Anso, 35-Olesk (46. 13-Kaarlimäe), 4-Aavik, 20-Melts, 11-Velikopolje (78. 15-Gurejev), 23-Lepik, 14-Partsioja (90. 16-Könninge), 10-Laurits, 9-Paabut (69. 17-Rättel).
Varus: 17-Rättel, 13-Kaarlimäe, 16-Könninge, 7-Sõrmus, 15-Gurejev, 8-Tiit, 19-Pikker.

Mänguolud: +24, pilves selgimistega ilm; väljak väga heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 85
Peakohtunik: Taavi Tüvist
Abikohtunikud: Margo Noode, Ülo Kikas


kell 19.30 A. Le Coq Arena I muruväljak (Asula 4c, Tallinn)
TALLINNA FC FLORA II – TALLINNA FC LEVADIA II 1:1 (0:0)
ametlik protokoll
Väravad: 53. Teet Allas - 83. Tõnis Starkopf
Hoiatused: 28. Mikk Reintam, 37. Stanislav Goldberg

FC Flora II: 12-Marko Meerits, 6-Martti Klaus, 25-Teet Allas, 8-Mikk Reintam, 20-Jürgen Pallo, 10-Karl Mööl (84. 16-Janno Roosimets), 3-Joel Indermitte, 7-Elvis Liivamägi, 23-Stanislav Goldberg (88. 18-Janno Jelistratov), 14-Edwin Stüf (70. 4-Andreas Aru), 5-Hannes Anier.
Varus: 2-Kevin Paavo, 16-Janno Roosimets, 15-Janer Gorohhov, 4-Andreas Aru, 9-Tanel Tammemägi, 18-Janno Jelistratov.

FC Levadia II: 12-Kert Kütt, 2-Aleksei Gretško (52. 19-Kevin Ingermann), 3-Maksim Podholjuzin, 5-Markus Holst, 6-Aleksandr Kulinitš, 7-Klimentii Boldõrev (59. 4-Maksim Mescheryakov), 8-Tõnis Starkopf, 9-Aleksandr Kovaltšuk (50. 17-Maksim Rõtškov), 10-Jevgeni Gurtšioglujants, 11-Trevor Elhi (67. 15-Richard Leht), 14-Rain Aasmäe (56. 16-Andreas Raudsepp).
Varus: 30-Ilja Kassjantšuk, 4-Maksim Mescheryakov, 15-Richard Leht, 16-Andreas Raudsepp, 17-Maksim Rõtškov, 19-Kevin Ingermann, 21-Krister-Kaspar Rannamaa.

Mänguolud: +20, selge ilm; muruväljak heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 80
Peakohtunik: Ain Karutoom
Abikohtunikud: Raul Koppelmaa, Margus Kröönström 

Esiliiga tabel peale 23. vooru:
1 Tallinna FC Levadia II 23 15 7 1 65:12 52
2 Kohtla-Järve FC Lootus 23 16 2 5 52:26 50
3 Kiviõli Tamme Auto 23 12 2 9 54:46 35
4 Valga FC Warrior 23 11 2 10 35:42 35
5 Pärnu JK Vaprus 23 9 5 9 47:45 32
6 Tallinna JK Legion 23 9 4 10 45:45 31
7 Lasnamäe FC Ajax 23 9 4 10 38:43 31
8 Viljandi JK Tulevik II 23 7 3 13 31:54 24
9 Tallinna FC Flora II 23 4 4 15 16:39 16
10 Rakvere FC Flora 23 6 1 16 31:62 13

Väravalööjate edetabel peale 23. vooru:
23
 - Tõnis Starkopf (FC Levadia II, Tamme Auto)
17 - Yaroslav Dmitriev (FC Levadia II)
15 - Aleksandr Pavlikhin (TJK Legion)
12 - Anton Semjonov (FC Lootus)
10 - Šahriar Abdullajev (FC Ajax)
9 - Vitali Bolšakov (FC Lootus)
9 - Jaan Leimann (FC Warrior)
8 - Konstntin Karin (FC Lootus)
8 - Alar Petrovits (Rakvere FC Flora)
- Ranet Lepik (JK Vaprus)
8 - Maksim Kisseljov (TJK Legion)
- Pavel Iljuhhin (FC Ajax)
7 - Erkki Junolainen (FC Warrior)
7 - Aleks Mones (FC Levadia II)
7 - Sergei Tasso (FC Ajax)

Meeskondade kõik väravalööjad:

Tallinna FC Levadia II (63) -
Yaroslav Dmitriev 17, Aleks Mones 7, Indrek Zelinski 6, Artjom Artjunin 6, Andero Pebre 5, Jevgeni Gurtšioglujants 5, Rain Aasmäe 5, Maksim Rõtškov 3, Vladimir Vassiljev 3, Tõnis Starkopf 2, Anton Aristov 1, Maksim Podholjuzin 1, Markus Holst 1, Marek Mäekala 1, Trevor Elhi 1
omavärav: Sergei Kondratenko (FC Ajax)

Kiviõli Tamme Auto (54) - Tõnis Starkopf 21, Erik Šteinberg 6, Dmitri Kirilov 6, Sergei Kostin 5, Stanislav Russakov 4, Dmitri Šelehhov 3, Ilja Krivošein 1, Sergei Burov 1, Aleksei Kurotškin 1, Ilja Balitski 1, Janek Hepner 1, Konstantin Golitsõn 1, Viktor Sergejev 1, Aleksei Derjabin 1, Aleksei Borissenko 1

K-Järve FC Lootus (52) - Anton Semjonov 12, Vitali Bolšakov 9, Konstantin Karin 8, Viktor Plotnikov 6, Sergei Popov 4, Aleksei Žukov 3, Andrei Škaleta 2, Irfan Ametov 2, Aleksandr Zaharenkov 2, Aleksandr Avdeev 1, Viktor Aksjonov 1, Aleksandr Gluhno 1, Jan Demidovitš 1

Pärnu JK Vaprus (47) - Ranet Lepik 8, Taavi Laurits 5, Martin Partsioja 6, Maido Pakk 5, Rauno Alliku 5, Ivan Velikopolje 4, Rait Sõrmus 3, Aleksei Galkin 2, Kaarel Kaarlimäe 2, Artur Rättel 2, Taavi Midenbritt 1, Ander Paabut 1, Indres Põder 1, Tanel Melts 1
Omavärav: Indrek Ilves (JK Tulevik II)

TJK Legion (45) - Aleksandr Pavlikhin 15, Maksim Kisseljov 8, Mark Švets 4, Sergei Dõmov 2, Andrei Kostin 2, Rodion Ovsijenko 2, Jüri Lipsik 2, Aleksandr Tkatšuk 1, Aleksei Latõnin 1, Jevgeni Kurjanov 1, Ilja Monakov 1, Aleksandr Ivanov 1, Aleksandr Savtšenko 1, Aleksei Titenok 1, Pavel Rubel 1, Vadim Samulin 1, Eduard Komarov 1

Lasnamäe FC Ajax (38) - Šahriar Abdullajev 10, Pavel Iljuhhin 7, Sergei Tasso 7, Sergei Kononov 5, Deniss Skobelev 2, Aleksei Zotov 1, Valentin Fuksov 1, Deniss Suvorikov 1, Vitali Mihhasev 1, Andrei Borissov 1, Deniss Kovtun 1, Deniss Jõgiste 1

Valga FC Warrior (35) - Jaan Leimann 9, Erkki Junolainen 7, Sander Rõivassepp 4, Elvis Liivamägi 3, Karl-Ivar Maar 2, Kaspar Kaldoja 2, Madis Rajando 1, Jaan Kekišev 1, Nikita Baranov 1, Toomas Pent 1, Siim Tukk 1, Ott Ottis 1, Hannes Anier 1, Rasmus Munskind 1

Viljandi JK Tulevik II (31) - Eerik Reinsoo 6, Raido Roman 6, Tanel Melts 3, Ervin Kõll 3, Rasmus Luhakooder 3, Janek Kalda 2, Ants Stern 1, Janar Toomet 1, Jaanus Sirel 1, Rain Tölpus 1, Aleksei Jahhimovitš 1, Albert Taar 1, Armand Naris 1
omavärav: Vadim Gritsjuk (FC Lootus)

Rakvere FC Flora (31) - Alar Petrovits 8, Esko Brandt 5, Tarmo Rebane 5, Joonas Ljaš 4, Elar Tovstik 2, Alari Tovstik 2, Mihkel Saar 1, Siim Rannamäe 1, Sergei Akimov 1
omaväravad: Karol Mets (JK Tulevik II), Deniss Suvorikov (FC Ajax)

Tallinna FC Flora II (16) - Andreas Aru 5, Ken Kallaste 3, Sergei Mošnikov 2, Joel Indermitte 2, Joonas Tamm 1, Karl Palatu 1, Jürgen Pallo 1, Teet Allas 1 

09.08.2009 18:43








 



 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.