KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
Esiliiga XXIV vooru eelvaated

Esiliiga XXIV vooru esimeses mängus kohtuvad laupäeval kell 19:00 Maarjamäel Tallinna FC Levadia II ja Pärnu Linnameeskond.

Neli mängu toimuvad pühapäeval kell 19:00. Nõmme Kalju FC II võõrustab FC Kuressaaret, Vändra JK Vaprus Tallinna FC Flora II, Kiviõli FC Irbis Rakvere JK Tarvast ning Tallinna FC Puuma Viljandi JK Tulevikku.

Esiliiga XXIV vooru mängud:

16. augustil kell 19:00 Maarjamäe kompleksi muruväljak (Kose tee 4, Tallinn)
TALLINNA FC LEVADIA II - PÄRNU LINNAMEESKOND

FC Levadia II mängukeelu all olev abitreener Vladimir Vassiljev: "Pärnu Linnameeskonnaga käib alati kõva madistamine. Tänavusel hooajal oleme kogenud väga erinevaid emotsioone - saanud nii kindla võidu kui ka suure kaotuse. Seekord üritame kodumurul oma paremuse maksma panna ning leida üles stabiilsuse. Kergelt ei loovuta pärnakad meile midagi."

Mängija Rasmus Peetson: "Olen seda mängu kaua oodanud, taaskohtumine oma endise koduklubi Pärnu Linnameeskonnaga on minu jaoks väga eriline. Nüüd Levadia särki kandes annan endast kõik, et suudaksime vastase kiirete kontrarünnakutega toime tulla. Üritan ka ise palli hoida ja loodan, et kõik läheb hästi."

Pärnu LM peatreener Gert Olesk:Viimati kodus võitsime Levadia duublit , aga sellest ajast on juba palju möödas ja nii mõnigi mängija mängib nüüd meie vastu, kes oli ennem meie poolt. Tuleb natuke nuputamist koosseisuga, aga lahingut läheme ikka andma, eks pärast mängu ole näha, mis tulemuse see toob ja missugune võistkond mänguks paremini valmis oli.

Peakohtunik: Siim Rinken
Abikohtunikud: Lauri Salei, Roman Laidinen


17. augustil kell 19:00 Hiiu kunstmurustaadion (Pidu tn 11, Tallinn)
NÕMME KALJU FC II - FC KURESSAARE

Kalju FC II peatreener Zaur Tšilingarašvili: "Tahame näidata pealtvaatajatele ilusat mängu ning lüüa väravaid - nagu alati. Mängu võidab see, kes rohkem tahab."

Mängija Peeter Klein: "Kuressaare on üks meeskondi, kes mängib Premium liigasse pääsemise eest ning kindlasti ei oota meid ees midagi lihtsat. Hiiu staadionil oleme hästi mänginud ning loodetavasti jätkub see ka pühapäeval nii."

FC Kuressaare peatreener Pelle Pohlak:"Kalju duubel on ainuke meeskond, kellelt meil pole sellel hooajal punkte õnnestunud saada. Nüüd tahame selle vea parandada ja jätta oma kehv seeria seljataha."

Väravavaht Rait Hansen: "Tuleb tähtis mäng tabelis lähestikku paiknevate meeskondade vahel, kus mõlemal on palju tõestada pärast eelmise nädala kaotusi. Punktid muutuvad järjest väärtuslikumaks ja need kolm on Saaremaale minemas. Mäng otsustatakse pisiasjadega!"

Peakohtunik: Joonas Jaanovits
Abikohtunikud: Marek Lillmaa, Sander Saga


17. augustil kell 19:00 Vändra staadion (Kalda 6, Vändra)
VÄNDRA JK VAPRUS - TALLINNA FC FLORA II

Vapruse peatreener Ranet Lepik: Flora on hea hoos ja lammutab hetkel igal rindel, kuid ka meie oleme tõestanud, et suudame mängida tulemuslikult pea kõigiga. Sel aastal ei ole õnnestunud Floralt veel punkte saada, kuid püüame targasti mängides kodus esimesed silmad pähe saada.

Mängija Artur Ojala: Ainuke võistkond, keda Vändra JK Vaprus pole mitte kunagi oma ajaloos võitnud. Ajalugu on selleks, et seda ümber kirjutada. Tegudele!

FC Flora II treener Paul Kask: "Selle hooaja Esiliiga on näidanud, et enne mängu ei tasu vastase tabeliseisust mingeid järeldusi teha. Kõik võivad kõikidega mängida ja seepärast tuleb igale mängule vastu minna täie keskendumisega ning alati vastast austades. Suur lugupidamine Ranetile ja kogu Vändra kogukonnale, sest viis, kuidas oma kodukoha asja aetakse, peaks olema eeskujuks kõikidele!"

Mängija Erkki Kubber: "Mängud Vändras on alati nauditavad, kuna seal on väga korralik väljak ja väga hea publik kes teeb mängust Mängu. Kuna seal on loodud kõik heaks ja kvaliteetseks vastasseisuks, siis proovimegi enda kvaliteedi realiseerida ning lahkuda Tallinna poole võiduga."

Peakohtunik: Reelika Turi
Abikohtunikud: Triinu Laos, Neeme Neemlaid


17. augustil kell 19:00 Kiviõli linnastaadion (Spordi 9, Kiviõli)
KIVIÕLI FC IRBIS - RAKVERE JK TARVAS

FC Irbise peatreener Erik Šteinberg: "Tulemas on taas tuline mäng naabriga. Seekord on tegu ka tabeliseisu mõttes väga tähtsa kohtumisega - asume tabelis üsna lähestikku. Mängud Rakverega on alati olnud pingelised ja närvilised, arvan, et pühapäevane mäng pole mingi erand. Õnneks mängime koduväljakul. Taas tuleb korrata, et peamine on kaitse - oleme viimasel ajal endale liiga palju sisse lasknud lüüa. Loodetavasti õnnestub seda muuta."

Mängija Maksim Babjak: "Tabeliseis tahab parandamist ja seepärast läheme võitma. Loodame ka kodupubliku heale toetusele. Aga muidugi mitte ainult. Meeskond on viimasel ajal kokkumängu parandanud ja loodetavasti toob see nüüd ka võite."

Tarva treener Reijo Kuusik: "Peame viimasest šokkkaotusest üle saama ja edasi pingutama, et vahed konkurentidega liialt suureks ei läheks. Kiviõli on võõrsil väga raske vastane ja peame olema ülesannete kõrgusel, et punktidega naasta."

Mängija Joonas Ljaš: "On vaja väravaid lüüa ja mäng võita!"

Peakohtunik: Maikel Mikson
Abikohtunikud: Tiit Pruuli, Ahti Lepp


17. augustil kell 19:00 Lasnamäe SPK kunstmurustaadion (Peterburi 15, Tallinn)
TALLINNA FC PUUMA - VILJANDI JK TULEVIK

FC Puum peatreener Vitali Kobašov: Viljandiga mäng peab näitama, kas võit Tarva üle oli juhuslik või siis meie noortel on suur potentsiaal tulevikuks.

Mängija Nikita Stepanov: Oleme keskendunud ja valmis näitama sama mängustiili, mis oli kohtumises Rakverega.

Tuleviku peatreener Aivar Lillevere: Kahjuks on meil taaskord tähtsad mängijad kaartidega väljas. Kui siia lisada veel see, et Puuma suutis viimases voorus Rakvere üle mängida ja endale enesekindlust koguda, siis olen kindel, et tuleb taaskord väga raske kohtumine. Vajame kindlasti punktilisa, et konkurentsis püsida.

Mängija Rain Tölpus: Teine võõrsilmäng järjest kunstmurul. Kindlasti on eelis Puuma meeskonnal, kes seal pidevalt mängib. Meie aga peame rõhuma oma tugevustele kaitses ja peale Levadialt saadud kaotust oma enesekindluse üles leidma. Kerge ei saa mäng olema, aga läheme võitu võtma.

Peakohtunik: Grigori Ošomkov
Abikohtunikud: Sten Klaasen, Andrei Brõtkin

14.08.2014 19:14
  


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.