KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
Esiliiga XXV vooru eelvaated

Kolmapäeval, 20. augustil mängitakse Esiliigas XXV vooru mänge. Algust tehakse kell 17:00 algava mänguga tabelijuhi Tallinna FC Flora II ja Nõmme Kalju FC II vahel.

Järgmise kolme mängu avavile kõlab kell 19:00. Pärnu Linnameeskond võõrustab Tallinna FC Puumat, Viljandi JK Tulevik Rakvere JK Tarvast ning Vändra JK Vaprus Kiviõli FC Irbist.

Viimastena alustavad kell 19:30 FC Kuressaare ja Tallinna FC Levadia II.

Esiliiga XXV vooru mängud 20. augustil:

20. augustil kell 17:00 A. Le Coq Arena I muruväljak (Asula 4c)
TALLINNA FC FLORA II - NÕMME KALJU FC II

FC Flora II peatreener Jürgen Henn: "Viimane mäng Vändraga oli hea proovikivi ja mõningad nõrgad kohad lõid välja, mille kallal tulevikus on vaja tööd teha. Kuna me mängisime hiljuti ka karikat, siis meie jaoks on august väga tihe kuu, mis tähendab, et tuleb osata hoida värskust. Kalju ootab ja ega meil aega ei ole, et taktikaga tegeleda või midagi erilist õpetada, nii et peame praeguste teadmiste ja oskustega hakkama saama. Kaljul on väga hea võistkond ja ka viimane omavaheline mäng oli selline, kus nad tegid meie elu väga raskeks. "

Mängija Kalev Gustav Keert: "Kuigi mitmel pool maailmas surevad hetkel süütud inimesed ning valitseb karjuv ebaõiglus, on meil filigraanne võimalus mängida jalgpalli. Miks mitte võõrustada Nõmme Kalju meeskonda?"

Kalju FC II peatreener Zaur Tšilingarašvili: "Pühapäeval Hiiul käinud pealtvaatjad jäid kindlasti rahule, kuna nägid kokku 11 väravat! Meie eesmärk on ka Flora II vastu ilusat jalgpalli mängida ja väravaid lüüa."

Mängija Andry Liiva: "Kui viimases kodumängus lõime seitse väravat, siis Flora II vastu nii lahtist mängu oodata pole tõenäoliselt. Ees ootab põhimõtteline vastasseis."

Peakohtunik: Grigori Ošomkov
Abikohtunikud: Sander Saga, Jagnar Jakobson


20. augustil kell 19:00 Pärnu Kalevi staadion (Ranna pst 2, Pärnu)
PÄRNU LINNAMEESKOND - TALLINNA FC PUUMA

Pärnu LM peatreener Gert Olesk: Kuigi mängime FC Puumaga, kes asub tabeli viimasel real, siis kerget mängu siit kindlasti ei tule. Nagu viimased voorud on näidanud, on ka Puuma päris hea hoo üles saanud. Omalt poolt loodame leida selleks mänguks optimaalse koosseisu ja kohaliku publiku ees ikkagi 3 punkti koju jätta.

Peakohtunik: Eiko Saar
Abikohtunikud: Nils Grün, Argo Tali


20. augustil kell 19:00 Viljandi linnastaadion (Ranna pst 1)
VILJANDI JK TULEVIK - RAKVERE JK TARVAS

JK Tuleviku peatreener Aivar Lillevere: Võõrsil Puumaga ei suutnud me oma võimalusi ära kasutada ja kaotasime kaks punkti. Kodus Rakverega tuleb kindlasti taaskord väga raske mäng, aga läheme kindlasti kohtumist võitma ja loodame vahe järgnevate meeskondadega suuremaks venitada.

Mängija Karel Kübar: Rakverega mäng tuleb raske ja võitluslik. Ülimalt oluline on seal mängus kaitse pidama saada ja oma võimalused ära realiseerida. Kodupubliku ees tahaksime näidata ilusat mängu ja eelkõige need 3 punkti ära võtta.

JK Tarva abitreener Reijo Kuusik: "Jällegi nädalakeskne mäng, mis võib tekitada probleeme koosseisu osas. Viimastes mängudes oleme olnud hädas realiseerimisega ja peame seda parandama, et loodetud tulemust saavutada."

Mängija Alari Aunapuu: "Saan jälle meeskonnaga liituda ja loodan aidata meeskonna parima võimaliku tulemuseni! Anname Viljandile kindlast kõva lahingu ja eks peale mängu ole näha, kes parema tulemuse saavutas."

Peakohtunik: Maikel Mikson
Abikohtunikud: Silver Sepp, Selen Elbe


20. augustil kell 19:00 Vändra staadion (Kalda 6, Vändra)
VÄNDRA JK VAPRUS - KIVIÕLI FC IRBIS

JK Vapruse peatreener Ranet Lepik: Irbis on mänginud korralikult ja ka nende uued täiendused tunduvad toimivat. Meie pettusime aga oma viimases esituses täielikult ja seega peame ennast tõsiselt käsile võtma ning kolmapäeval näitama tahet, millest piisab võiduks. Kuigi me Kiviõlist sellel aastal veel jagu saanud ei ole, rahuldab meid seekord ainult võit. Usun, et oleme selleks võimelised, kuid kandikul kätte ei tooda meile midagi.

Mängija Marco Lukka: Ees ootab ülioluline mäng Kiviõliga. See on mäng, mida me mitte mingil juhul kaotada ei tohi. End viimasel ajal heast küljest näidanud Irbis on meile sama raske vastane nagu kõik teisedki tiimid Esiliigas. Kodupubliku abiga ja suure tahtega võtame sellest mängust kõik mis võtta annab.

FC Irbise peatreener Erik Šteinberg: "Vändraga tuleb väga otsustav mäng, oleme neist nüüd vaid punktiga maas. Aga kindlasti tuleb väga raske mäng, sest Vändra Vaprus on olnud meile üsna ebamugav vastane ja nad on väga visad. Meie plussiks on kindlasti tõusev mänguvorm ning teadmine, et seni oleme just hooaja lõpupoole tugevaid spurte teinud. Peamine on taga puhas hoida".

Mängija Sergei Kostin: "Läheme kindlasti ka seda mängu võitma, meeskond on heas hoos, ning juba näeme ka võimalusi tabelis kõrgemale tõusta. Tähtis on taga kindlalt mängida, ees oleme viimasel ajal päris hästi hakkama saanud".

Peakohtunik: Rauno Kald
Abikohtunikud: Risto Eelmaa, Marto Kiisk


20. augustil kell 19:30 Kuressaare linnastaadion (Staadioni 2, Kuressaare)
FC KURESSAARE - TALLINNA FC LEVADIA II

FC Kuressaare peatreener Pelle Pohlak: "Liigas on veel kõik kohad lahtised ja jätkuvalt on meie lõplik positsioon tabelis meeste endi teha. Peame leidma lahenduse, kuidas saada hakkama Levadia kiirete üleminekutega kaitsest rünnakule."

Mustjalast pärit ääremängija Reivo Vinter: "Meeskonnal on koduväljakul palju tõestada, kuna oleme viimased kolm mängu kaotanud. Usun, et leiame motivatsiooni ja oleme tahtmist täis ning nii suudame selle mängu kodupubliku toetusel ka võita!"

Peakohtunik: Martin Salong
Abikohtunikud: Mark Gortfelder, Argo Pruul

19.08.2014 16:56
  


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.