KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
Nädalavahetusel toimub Esiliiga XXV voorus vaid kolm mängu

Seekordne, arvult XXVI voor algab laupäevase mänguga Kiviõlis, kus FC Irbis võõrustab kell 19:00 Viljandi JK Tulevikku.

Kaks mängu algavad pühapäeval kell 19:00, kuid Rakvere JK Tarvas võtab vastu Pärnu Linnameeskonda ja Tallinna FC Puuma FC Kuressaaret.

Kohtumised Tallinna FC Levadia II ja Tallinna FC Flora II ning Nõmme Kalju FC II ja Vändra JK Vapruse vahel on edasi lükatud kolmapäevale, 27. augustile seoses sellega, et paljud nende meeskondade mängijad osalevad pühapäeval Eesti U-19 koondise mängus Katari U-20 koondise vastu.

Esiliiga XXV vooru mängud 23. ja 24. augustil:

23. augustil kell 19:00 Kiviõli linnastaadion (Spordi 9, Kiviõli)
KIVIÕLI FC IRBIS - VILJANDI JK TULEVIK

FC Irbise peatreener Erik Šteinberg: "Järjestikused võidud kohustavad, nüüd oleme ka oma eesmärke järjest kõrgemale tõstmas. Viljandiga tuleb põhimõtteline ja väga oluline mäng. Hea, et see mäng peetakse meie koduväljakul. Põhiprintsiip on aga ikka sama: kaitses hoolikalt ja jämedate vigadeta ning rünakul oleme teravad. Õnneks on ka veel piisavalt mänge ees, et on võimalik oma tabelikohta parandada".

Mängija Marek Šatov: "Viimase aja võidud tähendavad sedagi, et meeskonna meeleolu on hea ja võitluslik. Viljandi meeskonda läheme võitma, ehkki tegu on kogenud ja tugeva vastasega. Kodupublikut tahame aga kindlasti rõõmustada."

JK Tuleviku peatreener Aivar Lillevere: Kiviõli on hetkel väga heas hoos ja meil saab see mäng olema tõeline katsumus. Kahjuks jäävad taaskord kaks mängijat kaartide tõttu mängust eemale, mis teeb meie olukorra veelgi keerulisemaks. Katsume siiski viigi välja võidelda.

Mängija Rain Tölpus: Ees ootab pikk sõit. Loodetavasti suudame ennast piisavalt platsil sundida et ülivajalikud võidupunktid koju kaasa tuua.

Peakohtunik: Dmitri Kulikov
Abikohtunikud: Andrei Brõtkin, Anton Biktimirov


24. augustil kell 19:00 Rakvere linnastaadion (Kastani pst. 12)
RAKVERE JK TARVAS - PÄRNU LINNAMEESKOND

JK Tarva abitreener Reijo Kuusik: "Me ei ole suutnud ammu kodupublikule rõõmu pakkuda. On aeg ennast kokku võtta ja näidata, et suudame võita isegi rasketel aegadel!"

Mängija Toomas Kiis: "Viimased mängud pole läinud soovitud rada pidi, kodupubliku ees on aeg seda muuta. Teeme kõik selleks, et publikule taas põhjust rõõmustamiseks anda ja kolm punkti tabelisse juurde saada!"

Pärnu LM peatreener Gert Olesk: See aasta oleme mõlemas mängus Tarvast võitnud, aga see ei tähenda et nii läheb ka nüüd. Vahepeal on Tarvas saanud endale uue ja kogenud peatreeneri ja kindlasti soovivad oma kodus hästi esineda. Meil enestel on teatud siht silme ees ja meie läheme pikas plaanis seda püüdma, seega üritame ka see mäng 3 punkti koju tuua.

Peakohtunik: Veiko Mõtsnik
Abikohtunikud: Sander Saga, Marger Pormann


24. augustil kell 19:00 Lasnamäe SPK kunstmurustaadion (Peterburi 15, Tallinn)
TALLINNA FC PUUMA - FC KURESSAARE

FC Puuma peatreener Vitali Kobašov: FC Kuressaare on iseloomuga meeskond, kuid pole võitmatu. Paneme kõik enda oskused mängule. Tuleb huvitav mäng.

Mängija Vitas Mališauskas: Kodus proovime võtta saarlastelt 3 punkti. Vaatamata eelnevale tulemusele, meeskonna vaim on hea.

FC Kuressaare peatreener Pelle Pohlak: "Juba ammu on selge, et Esiliigas ühtegi kerget mängu pole ja kõik võivad kõiki võita. Puuma näitas eelmises omavahelises mängus, et on palliga väga osavad. Positiivse tulemuse saavutamiseks peame mängima oma parimat mängu."

Hiidlasest noor poolkaitsja Karl Johan Kastein: "Viimased kaks mängu on meie jaoks lõppenud katastroofiliselt. Nüüd on käes tõestamise koht, peame näitama, et selline ei ole Kure tõeline tase. Mehed on vihased ning kõigis mängijates pulbitseb soov ja tahe näidata, milleks on FC Kuressaare tegelikult võimeline on, ja seekordne mäng Puumaga peab olema see koht, kus see sportlik viha kindlasti võiduks realiseerida ning jalad uuesti alla saada." 

Peakohtunik: Siim Rinken
Abikohtunikud: Marto Kiisk, Roman Laidinen

 

21.08.2014 21:52
  


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.