KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
Esiliigas toimub reedel kaks mängu

Esiliiga XXVII voorus toimub reedel ja pühapäeval vaid kolm kohtumist, kaks on edasi lükatud.

Reedesed mängud algavad kell 18:45 ning FC Kuressaare võõrustab Rakvere JK Tarvast ja Viljandi JK Tulevik Pärnu Linnameeskonda.

Pühapäeval kell 16:00 võtab tabelijuht Tallinna FC Flora II vastu autsaiderirollis oleva Tallinna FC Puuma.

Esiliiga XXVII vooru mängud 29. augustil:

29. augustil kell 18:45 Kuressaare linnastaadion (Staadioni 2, Kuressaare)
FC KURESSAARE - RAKVERE JK TARVAS

FC Kuressaare peatreener Pelle Pohlak: "Positiivne, et suutsime eelmises voorus raske mängu enda poole kallutada. Rakvere vastu peame mängima kaitses oluliselt agressiivsemalt ja vältima suuri mängulisi kõikumisi."

Keskpoolkaitsja Amor Luup: "Kui soovime hooaja lõpetada tabeli ülemises otsas, siis on viimane aeg jalad kõhu alt välja võtta ja anda endast kõik juba järgnevas mängus Rakverega, kellega ei ole kunagi olnud kerge. Usun, et kui piisavalt tahame, siis me selle põhimõttelise mängu ka võidame."

Tarva treener Reijo Kuusik: "Proovime saada mänguks kokku piisavalt korraliku koosseisu ja kui see õnnestub, siis on oodata väga põnevat lahingut."

Mängija Sten Tammik: "Kindlasti saab raske mäng olema, aga lähme seda mängu võitma ja anname endast kõik, et 3 punkti sealt koju tuua."

Peakohtunik: Maikel Mikson
Abikohtunikud: Argo Pruul, Mark Gortfelder


29. augustil kell 18:45 Viljandi linnastaadion (Ranna pst 1)
VILJANDI JK TULEVIK - PÄRNU LINNAMEESKOND

Tuleviku peatreener Aivar Lillevere: Sel aastal oleme kahel korral suutnud Pärnu alistada, aga see ei tähenda mitte midagi. Kui tahame positiivset tulemust, peame pühenduma kaitsele ja mängima mängu avavilest kuni lõpuvileni keskendunult.

Mängija Karl-Romet Nõmm: Kui tabeli seisu vaadata, siis on oodata homme kõva lahingut, sest vahe on ju ainult 2 punkti. Pärnu tahab kindlasti oma kolmandat kohta hoida ja meie tahame tõusta kolmandaks. Tuleb kaitses asjad korras hoida ja ees omad võimalused ära lüüa, nagu viimastes mängudes. Mis saaks parem olla kui kodus vastastelt 3 punkti ära võtta.

Pärnu LM peatreener Gert Olesk: Alates sellest mängust on jäänud veel 10 mängu ja need 10 mängu peavad siis näitama, kas me suudame ennast medalikolmikus hoida või mitte. Viljandiga on meil bilanss negatiivne, mõlemad mängud oleme kaotanud. Seega nüüd viimased 2 mängu tahaksime neid kindlasti võita, et saavutada jälle natuke suurem edumaa jälitajate ees.

Mängija Ronek Saal: Peale viimast mängu oleme korralikult vihale aetud ja motiveeritud. Viljandi on meie otsene konkurent ja tähtis oleks neid võita, kuid nad mängivad kodus ja oma publiku eest, nii et ülesanne on seda raskem. Et saaksime nädalavahetusele heas tujus vastu minna, rahuldab meid ainult ja ainult võit.

Peakohtunik: Elar Tarkus
Abikohtunikud: Egerd Pajustik, Silver Sepp


Esiliiga XXVII vooru mäng 31. augustil:

31. augustil kell 16:00 A. Le Coq Arena I muruväljak (Asula 4c)
TALLINNA FC FLORA II - TALLINNA FC PUUMA

FC Flora II peatreener Jürgen Henn: "Levadia vastu oli reaalne võimalus soovitud võit võtta, kuid paraku seda me erinevatel põhjustel ei suutnud. Kahju. Praegu on mõtted Puuma mängu juures ja alles pärast seda hakkame mõtlema viimase ringi peale. Teame, mida on vaja parandada, et Puumat võita."

Mängija Sander Lootus: "Puuma on viimasel ajal mänginud väga korralikult ja kerge meil nendega kindlasti olema ei saa. Eesmärgiks on taga null hoida ja ise oma võimalused ära realiseerida. Sel juhul on meil ka päris hea võimalus mäng võidusadamasse tüürida.

FC Puuma peatreener Vitali Kobašov: Jätkame samas tempos.

Mängija Kirill Vinogradov: Anname endast parima.

Peakohtunik: Denis Petrov
Abikohtunikud: Heigo Paglant, Rein Väin
 

28.08.2014 16:04
  


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.