KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
Tulevik pidas meeleoluka perepäeva

Kaks päeva enne kooli algust pidas Viljandi JK Tulevik Linnastaadionil oma klubi suurt perepäeva, kuhu oli kogunenud meeldivalt palju klubiliikmeid oma lähedaste ja tuttavatega.

Umbes neli tundi kestnud üritusest võttis osa palju noormängijaid oma vanematega ning oli ka neid, kes alles jalgpallitrennidega liituvad. Treenerite juhendamisel ning esindusmeeskonna mängijatega koos sai läbida erinevaid jalgpalliga seotud punkte, kus end proovile panna. Lisaks oli üles seatud telk, kus sai proovida klubi võistlus- ja treeningriideid, müüki tuua erinevat jalgpalli varustust ning kuhu osalejaid said tuua pikniku lauale kõike head ja paremat.

„Võime järjekordselt selle üritusega väga rahule jääda. Tagasiside on olnud ainult positiivne. Rahvast oli teist aastat järjest meeldivalt palju ja lisaks õnnistati meid ka suurepärase ilmaga. Kõik osalejad nautisid päeva ning tegevusest võtsid osa ka lapsevanemad. Oli rõõm näha tegutsemas päris pisikesi põngerjaid ja tore, et ka emad-isad kaasa lõid. Esindusmeeskonna mängijad, kellel oli seljataga eelmise päeval raske 1:0 võit esiliigas, said endale kindlasti juurde palju väikeseid fänne ja toetajaid. Selline ettevõtmine on klubile väga oluline ja kindlasti plaanime seda traditsiooni jätkata ning vähemalt kord aastas kõik kokku tulla, et meie ühtsustunnet suurendada. Septembrist avame ka uue treeningrühma ja juba oligi näha väljakul ka neid, kes alles plaanivad meie jalgpalliperega liituda. Täname kõiki osalejaid, treenereid ja mängijaid, kes oma panuse andsid. Lisaks oleme südamest tänulikud maitsva tordi eest, mille kinkis meile Anu Õnne, päeva fotodega jäädvustanud Aurelia Vainarule, muusika eest Igor Tavastele, maitsvate kommide eest Helen Tuurile, pirukate eest Indrek Ilvesele, telgi laenutuse eest Ervin Kiigemäele ning kõigile neile kes maitsva pikniku laua katsid. Loodetavasti loob selline üritus mõnusa emotsiooni ja kasvatab meie jalgpallipere ühtsust ning meelitab rohkem toetajaid meie klubi mängudele, noortest kuni esindusmeeskonnani, et pakkuda inimestele ilusaid hetki läbi jalgpalli,” ütles JK Tuleviku president Raiko Mutle.

Pilte ja videot üritusest saab vaadata JK Tuleviku koduleheküljel.

02.09.2014 13:44
  


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.