KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
Esiliiga jätkab kahe reedese mänguga

Esiliigas toimub sel nädalavahetusel neli XXVIII vooru ning üks eelmise vooru mäng.

Reedel kell 18.00 alustavad Pärnu Linnameeskond ja Viljandi JK Tulevik ning FC Kuressaare ja Rakvere JK Tarvas. Pärnus mängivad hetkeseisuga peamised pretendendid otse Premium liigasse minemisel, Kuressaares aga nende võimalikud asendajad. 

Laupäeval kell 13:00 lähevad vastamisi Vändra JK Vaprus ja Tallinna FC Levadia II.

Pühapäeval kell 16:00 toimub kaks mängu. Tallinna FC Puuma võtab vastu Tallinna FC Flora II ning Kiviõli FC Irbis Nõmme Kalju FC II-st. See mäng on XXVII vooru viimane kohtumine.

Esiliiga XXVIII vooru mängud 12. septembril:

12. septembril kell 18:00 Pärnu Kalevi staadion (Ranna pst 2, Pärnu)
PÄRNU LINNAMEESKOND - VILJANDI JK TULEVIK

Pärnu LM peatreener Gert Olesk: Algab viimane veerandik ja oleme parima iseseisva klubi koha Viljandile ära kaotanud. Eelseisev mäng on hea võimalus see endale tagasi saada, selleks peame juurde panema eelkõige tahtes see mäng võita. Ootame ka poolehoidjaid tribüünidele häälekalt meile kaasa elama.

JK Tuleviku peatreener Aivar Lillevere: Oleme sel aastal Pärnut kõigil kolmel korral võitnud ja sellega nad kindlasti üpris vihale ajanud. Kindlasti läheme mängima oma mängu ja katsume ka seekord vähemalt viigiga koju tagasi tulla.

Mängija Siim Saar: Tulemas mäng tuttava vastasega, keda suutsime eelmine voor võita. Pärnu tahab kodus kodupubliku ees kindlasti võita ja kätte maksta eelneva kaotuse eest. Me ei lase ennast sellel häirida ja tahame Pärnust lahkuda vähemalt punktiga.

Peakohtunik: Siim Rinken
Abikohtunikud: Riivo Stolts, Silver Sepp


12. septembril kell 18:00 Kuressaare linnastaadion (Staadioni 2, Kuressaare)
FC KURESSAARE - RAKVERE JK TARVAS

FC Kuressaare peatreener Pelle Pohlak:"Rakverele on uue treeneri tulek positiivselt mõjunud ja mida vähem hooaja lõpuni on, seda paremini nad on mängima hakanud. Võtame mäng korraga ja soovime neid kõiki võita!"

Väravavaht Roland Kütt: "Kindlasti ei saa lihtsam olema, kui eelmine mäng Rakverega, aga kui suudame mängu nautida, siis usun, et oleme oma hetke potentsiaalile väga lähedal suutmaks seda kohtumist võita. " 

JK Tarva abitreener Reijo Kuusik: "Jällegi sõltub väga palju koosseisust, millega saame reedel arvestada. Loodame anda nagu alati endast maksimumi, et pikk kodutee ei oleks liialt nukker."

Mängija Taavi Trasberg: "Tulemas on väga tuline mäng kahe tugeva tiimi vahel. Kindlasti sõidab Tarvas Kuressaarde 3 punkti järele, et praamisõit tagasi nauditavam oleks. Tabelisse oleks hädasti punkte vaja, et oleks kergem hingata ja tõusta ettepoole."

Peakohtunik: Rauno Kald
Abikohtunikud: Taavi Puuorg, Argo Pruul


Esiliiga XXVIII vooru mäng 13. septembril:

13. septembril kell 13:00 Vändra staadion (Kalda 6, Vändra)
VÄNDRA JK VAPRUS - TALLINNA FC LEVADIA II

JK Vapruse peatreener Ranet Lepik: Viimati Vändras peale korralikku esimest poolaega pani Levadia duubel meid skoori poolest konkreetselt paika. Õnneks julgen väita, et ka meil oli väravate löömiseks pea sama palju võimalusi, mis annab kinnitust, et võime mängida kõigiga. Selleks, et sellest mängust punkte saada, peab kõik klappima. Ei saa lubada individuaalseid eksimusi kaitses ja oma momendid tuleb ees julgelt realiseerida. Tahame tõestada endile, et eelmise nädala saun oli meie jaoks liiga kuum ning laupäeval väljakule sööstes on seis 0:0, mis jätab kõik otsad lahtiseks.

Mängija Artur Ojala: Nagu president Lennart Meri on öelnud: "Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis."

FC Levadia II abitreener Vladimir Vassiljev: "Loodame, et väike paus tuli meeskonnale kasuks ning mängime viimases ringis stabiilselt ilusat ja tulemuslikku jalgpalli. Otsa teeme lahti Vändras, kus pole kunagi kerge, aga üritame vastasest paremad olla ja soovitud tulemusega koju sõita."

Väravavaht Vladislav Tsvetkov: "Häälestume väga tõsiseks võitluseks ja üritame mängu võita. Eesmärk on alati maksimaalne." 

Peakohtunik: Kristo Külljastinen
Abikohtunikud: Maikel Mikson, Viljar Pennert


Esiliiga XXVIII vooru mäng 14. septembril:

14. septembril kell 16:00 Lasnamäe SPK kunstmurustaadion (Peterburi 15, Tallinn)
TALLINNA FC PUUMA - TALLINNA FC FLORA II

FC Flora II treener Paul Kask: "9 mängu tähendab 810 mänguminutit ja 27 punkti turniiritabelis. Kuigi pikk hooaeg on meid kõiki väsitanud, siis soovime need numbrid sisustada nõnda, et saaksime väljakul nautida seda mängu, mida armastame ja ühes sellega pakkuda pealtvaatajatele kaasahaaravat vaatemängu. Lõpuspurdiks peab igaüks endast üles leidma veel viimasedki jõuvarud - Puumale me hinnaalandust teha ei kavatse!"

Mängija Anton Hmelnitski: "Puuma pidi selgelt meie paremust tunnistama, kui mängisime nendega kodus, kuid seekord on mäng Lasnamäel ning seal ei tea kunagi, mida mängukulg tuua võib. Meie peame kindlasti väga mõtestatult mängima minema ja ees oma kõik võimalused ära realiseerima."

Peakohtunik: Ainar Kuusk
Abikohtunikud: Marek Lillmaa, Simmo Tõnisson


Esiliiga XXVII vooru mäng 14. septembril:

14. septembril kell 16:00 Kiviõli linnastaadion (Spordi 9, Kiviõli)
KIVIÕLI FC IRBIS - NÕMME KALJU FC II

FC Irbise peatreener Erik Šteinberg: "Nõmme Kaljuga on meil nüüd kaks mängu järjest. Tegemist on väga tõsise vastasega. Nüüd on olnud ka vaheaeg, loodan, et meie mänguteravus pole raugenud. Kui tahame tabelis tõusta, siis peame nendest mängudest punkte võtma. Edu võti meie jaoks on nagu alati kindlus kaitsemängus".

Mängija Sergei Kostin: "Et pühapäeval on tegemist kodumänguga, siis tahame tingimata võita. Vastane on tugev, aga aukartust me ei tunne ning tahame taas kodupublikut rõõmustada. Seda enam, et viimase kodumängu Viljandiga ju kaotasime. Aga tahame mängida ründes teravalt ja loodetavasti tulevad ka väravad".

Kalju FC II peatreener Zaur Tšilingarašvili: "Tahan näha poisse motiveeritult mängimas ning pakkuda publikule ilusat mängu. Küll siis ka tulemus tuleb."

Mängija Andry Liiva: "Kiviõlis oleme täna juba Irbise vastu viiki mänginud ning seekord tahame seal kindlasti paremat tulemust."

Peakohtunik: Raul Kaivoja
Abikohtunikud: Kevin Kaivoja, Karolin Kaivoja
 

11.09.2014 17:23
  


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.