KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
Premium liiga esinelik ja Trans noppisid võidu juurde

Premium liiga XXVIII vooru reedeses avamängus kaotas Paide Linnameeskond Tallinna FC Levadiale 0:3, kes tõusis selle järel üheks ööpäevaks ka tabelijuhiks.

Laupäeval hävis JK Tallinna Kalev esmalt 1:8 JK Sillamäe Kalevile. Narva JK Trans aga võitis 2:1 Tartu JK Tammekat. Tallinna FC Infoneti ja Nõmme Kalju FC mäng lõppes Kalju 3:1 võiduga.

Viimases mängus võitis Tallinna FC Flora Jõhvi FC Lokomotivi 6:2 ja taastas sellega endale koha tabeli tipus 64 punktiga. Levadia kaotab ühe, Kalju nelja ja Sillamäe kuue punktiga.

Need neli meeskonda jagavad hooaja lõpuks ilmselt ka neli esimest kohta, sest Infonet viiendana kaotab Sillamäele juba 8 punktiga.

Premium liiga XXVIII vooru mängud 12. ja 13. septembril:

12. septembril kell 18:00 Paide linnastaadion (Kooli 1, Paide)
PAIDE LINNAMEESKOND - TALLINNA FC LEVADIA  0:3 (0:1)
ametlik protokoll
Väravad: 27. Artur Pikk, 53. Igor Subbotin, 72. Ingemar Teever
Hoiatused: 67. Dmitri Kovtunovitš - 84. Aleksandr Dmitrijev

Paide LM: 12-Palm, 5-Lomp, 22-Leetma (8. 34-Mütt), 24-Palatu, 27-Kovtunovitš, 23-Kaldoja, 25-Reinsoo, 16-Paur (77. 20-U. Rooba), 9-Tomson, 17-Vassiljev, 14-Rõivassepp.
Varus: 1-Uusküla, 34-Mütt, 20-U. Rooba.

FC Levadia: 1-Smiško, 27-Raudsepp, 17-Podholjuzin, 10-Subbotin, 11-Teever (77. 28-Saarts), 3-Artjunin, 22-Pikk, 7-Aallikko (46. 2-Penic), 19-Dmitrijev, 33-Vukobratovic (77. 18-Tipuric), 26-Kruglov.
Varus: 30-Pikker, 2-Penic, 15-Rohtla, 18-Tipuric, 20-Marin, 23-Kaljumäe, 28-Saarts.

Mänguolud: +22, päikesepaisteline ilm; muruväljak väga heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 78
Peakohtunik: Andrei Karhu
Abikohtunikud: Dmitri Vinogradov, Raul Kaivoja
Neljas kohtunik: Maikel Mikson


13. septembril kell 13:00 Kalevi Keskstaadion (Staadioni 8, Tallinn)
JK TALLINNA KALEV - JK SILLAMÄE KALEV  1:8 (1:5)
ametlik protokoll
Väravad: 31. Raiko Karpov - 4., 35., 42. pen. Evgeny Kabaev, 9. Stanislav Murikhin, 23. Aleksandr Dubõkin, 65. Kyrylo Silich, 70. Igor Dudarev, 84. Igor Cheminava
Hoiatused: 76. Egert Heintare

JK Tallinna Kalev: 1-D. Savitski, 17-Gavrilov, 2-Butlers, 5-Heintare, 9-Stüf, 15-Kukebal, 8-Whalen (67. 13-Anissimov), 19-Armean (64. 11-Koger), 6-Brõlin (74. 14-Heliste), 16-R. Karpov, 4-A. Savitski.
Varus: 12-Levizi, 13-Anissimov, 14-Heliste, 10-Paal, 11-Koger, 20-Larin.

JK Sillamäe Kalev: 16-Lavrentjev, 4-Sidorenkov, 26-Bagužis (46. 5-Cheminava), 3-Dudarev, 7-Volodin (62. 6-Vnukov), 33-Murikhin, 13-Dubõkin (60. 11-Mashichev), 8-Ratnikov, 18-Tjapkin, 9-Silich, 99-Kabaev.
Varus: 1-Starodubtsev, 5-Cheminava, 6-Vnukov, 14-Novikov, 15-Volkov, 11-Mashichev, 17-Kvasov.

Mänguolud: +16, vahelduv pilvisus; muruväljak heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 76
Peakohtunik: Mart Martin
Abikohtunikud: Artur Telling, Marek Lillmaa
Neljas kohtunik: Denis Petrov


13. septembril kell 13:00 Narva FAMA kunstmurustaadion (Hariduse 22, Narva)
NARVA JK TRANS - TARTU JK TAMMEKA  2:1 (1:1)
ametlik protokoll
Väravad: 35., 79. Svjatoslav Jakovlev - 29. Martin Hurt
Hoiatused: 28. Pavel Avdeev, 60. Vitali Andrejev, 88. Roman Nesterovski - 56. Andre Paju, 90.+1. Rauno Tutk, 90.+3. Jürgen Lorenz, 90.+4. Hindrek Ojamaa

JK Trans: 33-Tokaitšuk, 3-Nesterovski, 4-Avdeev, 8-Jakovlev (88. 7-Kutuzov), 10-Škinjov, 11-Osipov (82. 9-Lvov), 13-Fjodorov, 14-Plotnikov (74. 18-Mihhailov), 17-Sheviakov, 21-Epifanov, 22-Andrejev.
Varus: 7-Kutuzov, 9-Lvov, 12-Lissitsõn, 18-Mihhailov.

JK Tammeka: 1-Pechter, 13-Lorenz, 9-Valtna (62. 20-Markus Jõgi), 16-Naggel, 28-Tutk, 18-Paju, 2-Ojamaa, 15-Tauts (77. 22-Šabanov), 7-Tiirik, 24-Hurt, 17-Suurpere (84. 26-Gutak).
Varus: 23-Kütt, 22-Šabanov, 20-Markus Jõgi, 26-Gutak, 27-Kask, 4-Anderson.

Mänguolud: +19, päikesepaisteline ilm; kunstmuru väga heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 157
Peakohtunik: Kristo Tohver
Abikohtunikud: Neeme Neemlaid, Heigo Paglant
Neljas kohtunik: Dmitri Vinogradov


13. septembril kell 16:00 Sportland Arena (Asula 4c, Tallinn)
TALLINNA FC INFONET - NÕMME KALJU FC  1:3 (1:2)
ametlik protokoll
Väravad: 35. pen. Deniss Malov - 3. pen. Hidetoshi Wakui, 45.+1. Tarmo Neemelo, 59. Henrik Pürg
Hoiatused: 50. Albert Taar, 56. Alexander Semakhin, 58. Tanel Melts, 79. Kassim Aidara, 79. Vladimir Avilov - 34. Vitali Teleš, 73. Jorge Rodrigues
74. minutil tõrjus Vitali Teleš Oleg Valovi löödud penalti

FC Infonet: 1-Igonen, 2-Kalimullin, 4-Avilov, 6-Malov (69. 18-Ogorodnik), 8-Melts (61. 19-Aidara), 17-Valov, 20-Lipin (62. 21-Saarlas), 22-Elhi, 24-Taar, 5-Semakhin, 27-Dmitrijev.
Varus: 69-Kassjantšuk, 10-Gurtšioglujants, 16-Mones, 18-Ogorodnik, 19-Aidara, 21-Saarlas, 77-Malinin.

Kalju FC: 1-Teleš, 8-Mööl, 6-Rodrigues, 3-Pürg, 14-Kallaste, 7-Reginald, 20-Prates, 24-Puri, 75-Wakui, 21-Nunes (90.+2. 19-Toomet), 99-Neemelo (89. 22-Listmann).
Varus: 69-Aland, 2-Galpin, 32-Ahjupera, 77-Šišov, 19-Toomet, 22-Listmann.

Mänguolud: +17, päikesepaisteline tuuline ilm; kunstmuru väga heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 310
Peakohtunik: Roomer Tarajev
Abikohtunikud: Sten Klaasen, Jaan Roos
Neljas kohtunik: Miko Pupart
Täiendavad abikohtunikud: Veiko Mõtsnik, Grigori Ošomkov


13. septembril kell 19:00 A. Le Coq Arena (Asula 4c, Tallinn)
TALLINNA FC FLORA - JÕHVI FC LOKOMOTIV  6:2 (3:1)
ametlik protokoll
Väravad: 3. Albert Prosa, 11. Rauno Alliku, 14., 49. Zakaria Beglarišvili, 58. Andre Frolov, 67. Irakly Logua - 41. Oleksander Volchkov, 53. Stanislav Iablokov
Hoiatused: 27. Maksim Bazjukin, 57. Lasha Naveriani, 72. Egor Potapov

FC Flora: 33-Prins, 16-Jürgenson, 6-Mets, 22-Baranov, 4-Aloe, 25-Frolov, 10-Lepistu, 7-Beglarišvili (78. 23-Šlein), 9-Alliku (61. 17-Sobtšenko), 99-Prosa (68. 2-Post), 8-Logua.
Varus: 73-Toom, 2-Post, 20-Gussev, 15-Junolainen, 23-Šlein, 13-Juha, 17-Sobtšenko.

FC Lokomotiv: 48-Smelkov, 22-Zahharenkov, 18-Volchkov, 2-Smirnov, 10-Alania, 6-Iablokov, 8-Zaitsev (70. 7-Jegorov), 13-Naveriani, 14-M. Bazjukin, 16-Jõgi, 20-Potapov (79. 11-Kulikov).
Varus: 1-Matrossov, 7-Jegorov, 11-Kulikov.

Mänguolud: +17, päikesepaisteline ilm; muruväljak väga heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 230
Peakohtunik: Juri Frischer
Abikohtunikud: Lauri Salei, Jaanus Mutli
Neljas kohtunik: Reelika Turi

Liiga tabel 13. septembri seisuga:
1 Tallinna FC Flora 28 19 7 2 69:23 64
2 Tallinna FC Levadia 28 19 6 3 83:13 63
3 Nõmme Kalju FC 28 18 6 4 60:13 60
4 JK Sillamäe Kalev 28 18 4 6 90:30 58
5 Tallinna FC Infonet 28 14 8 6 63:36 50
6 Paide Linnameeskond 28 7 7 14 32:55 28
7 Narva JK Trans 28 5 9 14 27:56 24
8 Tartu JK Tammeka 28 5 6 17 30:69 21
9 JK Tallinna Kalev 28 3 3 22 19:114 12
10 Jõhvi FC Lokomotiv 28 1 6 21 25:89 9

Premium liiga parim väravalööja 13. septembri seisuga:
29 - Evgeny Kabaev (JK Sillamäe Kalev)

Meeskondade kõik väravalööjad 13. septembri seisuga:

JK Sillamäe Kalev (90)
Evgeny Kabaev 29, Stanislav Murikhin 15, Jaroslav Kvasov 11, Daniil Ratnikov 9, Nikolay Mashichev 5, Vjatšeslav Zahovaiko 4, Aleksandr Dubõkin 3, Mindaugas Bagužis 2, Aleksandr Volodin 2, Igor Dudarev 2, Kyrylo Silich 2, Aleksandr Volkov 1, Pavel Aleksejev 1, Deniss Tjapkin 1, Igor Cheminava 1, Maksim Paponov 1
omavärav: Egert Heintare (JK Tallinna Kalev)

Tallinna FC Levadia (83)
Vladislav Ivanov 19, Igor Subbotin 19, Ingemar Teever 11, Omar Elhussieny 6, Artur Rättel 4, Toni Tipuric 4, Jan Penic 3, Andreas Raudsepp 2, Artjom Artjunin 2, Marek Kaljumäe 2, Arsenij Buinickij 2, Aleksandr Kulinitš 2, Artur Pikk 2, Pavel Marin 1, Aleksei Jahhimovitš 1, Rasmus Peetson 1, Dmitri Kruglov 1
omavärav: Egert Heintare (JK Tallinna Kalev)

Tallinna FC Flora (69)
Albert Prosa 19, Rauno Alliku 14, Sander Post 7, Zakaria Beglarišvili 7, Markus Jürgenson 6, Irakly Logua 5, Taavi Rähn 3, Maksim Gussev 2, Andre Frolov 2, Kevin Aloe 1, Martin Kase 1, Rauno Sappinen 1
omavärav: Lauri Välja (JK Tallinna Kalev)

Tallinna FC Infonet (63)
Kouadio 19, Maksim Lipin 5, Eduard Golovljov 4, Kassim Aidara 4, Deniss Malov 4, Jevgeni Harin 3, Oleg Valov 3, Trevor Elhi 3, Aleks Mones 2, Marten Saarlas 2, Alexander Semakhin 2, Tanel Melts 2, Konstantin Nahk 2, Jevgeni Gurtšioglujants 2, Andrei Kalimullin 1, Vladimir Avilov 1, Albert Taar 1
omaväravad: Igor Dudarev (JK Sillamäe Kalev), Aleksei Savitski (JK Tallinna Kalev), Gleb Stepanov (FC Lokomotiv)

Nõmme Kalju FC (60)
Hidetoshi Wakui 17, Tarmo Neemelo 7, Robert Kirss 5, Allan-Axel Kimbaloula 4, Jarmo Ahjupera 3, Ken Kallaste 3, Martin Vunk 3, Fabio Prates 2, Karl Mööl 2, Mikk Reintam 2, Janar Toomet 2, Juri Jevdokimov 2, Felipe Nunes 2, Alo Bärengrub 1, Damiano Quintieri 1, Jorge Rodrigues 1, Eino Puri 1, Henrik Pürg 1
omavärav: Aleksandr Zahharenkov (Jõhvi FC Lokomotiv)

Paide Linnameeskond (32)
Rasmus Tomson 6, Stanislav Goldberg 4, Sander Rõivassepp 3, Karl Palatu 3, Ervin Kõll 3, Jasper Uwaegbulam 3, Sander Sinilaid 3, Aleksandr Vassiljev 3, Said Atie 1, Andre Mägi 1, Martin Ustaal 1, Kaspar Paur 1

Tartu JK Tammeka (30)
Kristjan Tiirik 12, Martin Hurt 4, Andre Paju 3, Reio Laabus 2, Tauno Tekko 1, Georgi Ivanov 1, Martin Naggel 1, Jürgen Lorenz 1, Mikk Valtna 1, Rasmus Tauts 1, Martin Miller 1, Geir-Kristjan Suurpere 1, Kevin Rääbis 1

Narva JK Trans (27)
Viktor Plotnikov 6, Roman Nesterovski 5, Siim Tenno 4, Artjom Škinjov 3, Andrejs Sinicins 2, Svjatoslav Jakovlev 2, Pavel Avdeev 1, Vitali Andrejev 1, Vladislav Fjodorov 1, Ilja Osipov 1
omavärav: Tihhon Šišov (Nõmme Kalju FC)

Jõhvi FC Lokomotiv (25)
Alexander Nikulin 3, Maksim Bazjukin 3, Andrei Jõgi 3, Konstantyne Alania 2, Vitaly Kutuzov 2, Dmitri Smirnov 2, Stanislav Iablokov 2, Aleksandr Zahharenkov 1, Mboungou 1, Malkhaz Garsevanišvili 1, Egor Potapov 1, Deniss Kulikov 1, Dmitri Jegorov 1, Mikhail Zaitsev 1, Oleksandr Volchkov 1

JK Tallinna Kalev (19)
Lasha Omanidze 6, Aleksei Belov 4, Aleksei Naariste 2, Raiko Karpov 2, Ando Hausenberg 1, Ionel Armean 1, Innar Paal 1
omaväravad: Martin Jõgi (Tartu JK Tammeka), Markus Jürgenson (Tallinna FC Flora)


 

13.09.2014 19:14








 



 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.