KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
Esiliiga eelviimase vooru eelvaated

Kaks vooru enne hooaja lõppu on Esiliigas lahtised kohad kolmandast kaheksandani. Eelviimane voor avaneb laupäeval kell 16:00, kui Maarjamäel kohtuvad "hõbedal" lõpetav Tallinna FC Levadia II ja Kiviõli FC Irbis, kes püüab üleminekumänge vältida.

Pühapäeval kell 13:00 algavad kolm mängu. Pärnu Linnameeskond on juba kindlustanud pääsu Premium liigasse, kuid soovib kindlustada kolmandat kohta tabelis ja esimest võitu FC Kuressaare üle, viimane jällegi vajab punktilisa, et üleminekumänge vältida.

Sama soov on ka Rakvere JK Tarval, kes kodusel Kastan Arenal Vändra JK Vaprust võõrustab. Viljandis võtab aga Premium liiga üleminekumängude kursil olev kohalik JK Tulevik vastu Esiliiga "kuldse" Tallinna FC Flora II meeskonna.

Pühapäeval kell 16:00 lõpetavad Esiliiga eelviimase vooru Tallinna FC Puuma ja Nõmme Kalju FC II. Võidu korral kindlustab Kalju järelkasv endale 4. koha lootustega "pronksile". Esiliigast väljakukkuv Puuma mängib aga armastusest jalgpalli vastu.

Esiliiga XXXV vooru mängud 1. ja 2. novembril:

1. novembril kell 16:00 Maarjamäe kompleksi kunstmuruväljak (Kose tee 4, Tallinn)
TALLINNA FC LEVADIA II - KIVIÕLI FC IRBIS

FC Levadia II treener Vladimir Vassiljev: "Hooaja lõpp läheneb ja nüüd on selge, et lõpetame Esiliiga hooaja hõbemedaliga. Siiski tahame endast viimastes mängudes maksimumi anda ning kolme võiduga lõpetada. Eelmisel nädalal saime kindla võidu ja nüüdki ei tahaks kehvemini esineda. Üritame oma paremuse maksma panna ja kolm punkti koju jätta."

Poolkaitsja Viktor Tolbuzov: "Mängud FC Irbise vastu on alati huvitavad ja väga võitluslikud. Peame oma momendid ära realiseerima ja võidu koju jätma." 

FC Irbise peatreener Erik Šteinberg: "Tulevad väga otsustavad mängud. Saatus pole just armuline olnud - viimastes voorudes tulevad vastu tabeli 2. ja 3. meeskond. Levadia II on teadagi, mis tasemega ja nad mänguvad kodus ka. Teisalt oleme aga just Levadia II-ga üsna edukad olnud, nii et läheme igal juhul võitluslikult mängima. Ja võimalused on meil enne eelviimast vooru mitmesugused. Ja taas: mängu otsustab see, kui head kaitses suudame olla."

Mängija Sergei Kostin: "Tahame kindlasti seda mängu võita. Oleme tänavu hoopis kindlamalt mänginud kui eelmisel hooajal, aga tahame hooajale ka väärika punkti panna. Vastased on hirmkõvad, aga nii nagu eluski tuleb ka spordis end pidevalt ületada, vaid siis tulevad tulemused."

Peakohtunik: Dmitri Kulikov
Abikohtunikud: Anton Biktimirov, Marto Kiisk


2. novembril kell 13:00 Pärnu kunstmurustaadion (Mai 3, Pärnu)
PÄRNU LINNAMEESKOND - FC KURESSAARE

Pärnu LM peatreener Gert Olesk: Kuressaarega mängud on olnud väga väravate rohked ja meie õnnetuseks lõppenud meie kaotustega. Et kindlustada oma kolmandat kohta ja parandada ka viga, et Kuressaare on ainuke võistkond liigas, keda me võitnud ei ole, siis meie eesmärk on võit.

Mängija Anton Issakov: Eesmärk sai küll täidetud, aga ei tohi unustada, et tagant hingab kuklasse Nõmme Kalju ja võitlus kolmanda koha peale veel käib. Pealegi on Kuressaare olnud see hooaeg üks vägagi ebamugav vastane, kellelt me pole suutnud veel punkte võtta. Ootame uue kunstmuru avamisele rohkelt publikut, et koos seda asja parandada!

FC Kuressaare peatreener Pelle Pohlak: "Oleme Pärnu vastu suutnud kõik kolm mängu positiivse resultaadiga lõpetada. Tahame sellel korral ka näidata, et me võime nende nagu võrdne vôrdsega mängida. Palju õnne ja edu pärnakatele!"

Salmelt pärit ründaja Margus Rajaver: "Peame eelmisel laupäeval saadud valusast kaotusest tegema õiged järeldused ja, et kolme punkti juurde teenida, peame uueks hooajaks Premium liigasse tõusnud Pärnu vastu näitama oma parimat mängu." 

Peakohtunik: Reelika Turi
Abikohtunikud: Triinu Laos, Anni Rahula


2. novembril kell 13:00 Rakvere linnastaadion (Kastani pst. 12)
RAKVERE JK TARVAS - VÄNDRA JK VAPRUS

JK Tarva treener Reijo Kuusik: "Jäänud on viimane kodumäng, mis saab oleme kindlasti väga tuline ja põnev nii mängijatele kui ka pealtvaatajatele. Tahame pakkuda fännidele viimasest mängust häid emotsioone ja tänada kõiki kohaletulijaid järjekordse hooaja eest!"

Mängija Taavi Küngas: "Vändraga on see hooaeg olnud iga mäng väga võitluslik ja tasavägine. Viimane kodumäng, proovime kolm punkti koju jätta ja võidelda üleminekumängude eest."

JK Vapruse peatreener Ranet Lepik: Ootame põnevusega eelseisvat kohtumist, et võrrelda ennast uue treeneri all treeninud Rakverega. Tundub, et meeskond on saavutanud uue taseme, kuid ka meie viimased kohtumised räägivad enda eest. Kuigi treenime juba saalis, siis loodame, et mäng toimub siiski murul, sest kunstkamaral saab talve jooksul küll maurata. Mängus on meie jaoks veel vaid uhkus ja seega anname endast kõik, et pea püsti saaks väljakult lahkuda.

Mängija Hans Naano: Rakverega mängudes on alati olnud kõva andmine, erandiks ei ole ka pühapäevane mäng. Kuna viimastes voorudes ei ole võidurõõme tunda saanud, siis selle järgi me Rakverre läheme!

Peakohtunik: Eiko Saar
Abikohtunikud: Egerd Pajustik, Jan Klaasen


2. novembril kell 13:00 Viljandi linnastaadion (Ranna pst 1)
VILJANDI JK TULEVIK - TALLINNA FC FLORA II

JK Tuleviku peatreener Aivar Lillevere: Eelmises voorus kindlustasime endale püsimajäämise Esiliigasse. Nüüd on võimalus kindlustada koht Premium liiga üleminekumänguks. Loomulikult anname endale aru, et vastane on selle aasta parim võistkond Esiliigas, aga läheme siiski lahingut andma. Loodetavasti suudavad mängijad vaatamata eelmisel päeval toimuvatele talgutele mänguks värsked olla.

Mängija Siim Saar: Hooaja viimane kodumäng tabeliliidriga. Eelmises voorus saadud viik võttis meil pinged maha ja sealt on hea edasi minna. Eesmärk on siit mängust vähemalt punkt võtta. Anname Florale kõva lahingu.

FC Flora II peatreener Jürgen Henn: "Viljandi kindlasti soovib meid üllatada, sest nende jaoks on veel üht-teist mängus ja kuigi tunded Viljandiga seoses on tugevad, siis punkte kinkida neile paraku ei saa. Siiani on mängud olnud meie jaoks väga keerulised ja nuputamist, kuidas neid murda, on olnud omajagu. Saame mängule sõita hea tujuga, ent hooaeg ei ole läbi ja järele jäänud aja tahame kasutada enda arendamisele."

Mängija Hans Joosep Tammerik: "Kuna eelmine voor kindlustasime Esiliiga võidu, siis see ei tähenda, et me võime jalad sirgeks lasta. Mängud võõrsil on alati rasked ja ma olen kindel, et Viljandi pakub meile kõva lahingu, et kodupublikut rõõmustada. Seetõttu peame olema distsiplineeritud ja oma mängu mängima, et võidukalt Tallinna tagasi saabuda."

Peakohtunik: Siim Rinken
Abikohtunikud: Viljar Pennert, Marko Liiva


2. novembril kell 16:00 Lasnamäe SPK kunstmurustaadion (Peterburi 15, Tallinn)
TALLINNA FC PUUMA - MÕMME KALJU FC II

FC Puuma peatreener Vitali Kobašov: Nõmme Kalju on tugev vastane.

Mängija Vlasiy Sinyavskiy: Oleme keskendunud ja valmis mänguks.

Kalju FC II peatreener Zaur Tšilingarašvili: "Kuna Puuma on juba välja kukkunud Esiliigast, ei tea, mida neilt oodata. Me läheme oma mängu mängima ning mu mängijad on motiveeritud hooaja lõpuni endast parimat andma."

Mängija Eddie Ever: "Puuma asub tabelis viimasel kohal ning kindlasti tahetakse ennast veel viimastest mängudes näidata ning midagi kerget meil oodata pole."

Peakohtunik: Taavi Puuorg
Abikohtunikud: Sten Klaasen, Martin Lember30.10.2014 18:34
  


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.