KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
Pärnu kunstmurustaadion avatakse linnameeskonna mänguga

Pühapäeval, 2. novembril kell 12:45 avavad Pärnu linnapea Toomas Kivimägi ja Eesti Jalgpalli Liidu president Aivar Pohlak Mai kooli uuendatud kunstmuruga jalgpalliväljaku ning tervitavad Pärnu Linnameeskonna jõudmist Premium liigasse.

Eesti klubijalgpalli kõrgeimasse liigasse jõudnud Pärnu Linnameeskonnale on Mai kooli kunstmuruväljak olnud koduväljakuks aastaid. Kuu aega toimunud renoveerimistööde järel on jalgpalliväljak saanud aga päris uue näo ning meelitab oma efektse kattega nii mängijaid, kui pealtvaatajaid. Tööde käigus asendati vana kunstmuru kate uuega ning taastati sademevee ärajuhtimise süsteem, parandati jooksurajad ning korrastati staadionit ümbritsev aed. Oluline on seegi, et staadionile on paigaldatud 200- kohaline tribüün pealvaatajatele.

Tööde maht koos tribüüni rajamisega oli 260 000 eurot. Linn rahastas staadioni renoveerimistöid ja tribüüni rajamist 180 000 euroga ning suure panuse andis staadioni renoveerimisse Eesti Jalgpalli Liit, kes toetas töid 80 000 euroga.

„See väljak on linnarahva kingitus kõikidele Pärnu jalgpalluritele. Kõige krooniks on mõistagi Pärnu Linnameeskonna jõudmine üle pika-pika aja taas Eesti jalgpalli kõrgeimasse seltskonda. Tänud kõigile mängijatele ning peatreener Gert Oleskile. Ent suurima kummarduse teen Eesti Jalgpalli Liidu ja selle presidendi Aivar Pohlaku ees. Jalgpalliliidu rahaline panus, mille suhtes olid paljud millegipärast skeptilised, oli väga märkimisväärne, koostöö ülimalt asjalik ning operatiivne. Ent ka meie ei jää võlgu - need investeeringud toovad õige pea uusi jalgpallitalente Eesti koondistesse," lisas Pärnu linnapea Toomas Kivimägi.

Kohe pärast avamist saab staadion ka väärilised ristsed. Kell 13.00 algab väljakul Eesti jalgpalli meistrivõistluste Esiliiga mäng Pärnu Linnameeskonna ja FC Kuressaare vahel. Lisaks mugavale tribüünile ootab pealtvaatajaid kuum tee ja pakutakse maitsvaid pirukaid! Uue muru puhul on pileti hind mängule 1 euro.

31.10.2014 11:13
  


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.