KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
Esiliiga viimase vooru eelvaated

Esiliigas on viimase vooru eel veel lahtised kolmas ja neljas koht, millele pretendeerivad Pärnu Linnameeskond ja Nõmme Kalju FC II ning kohad kuuendast kaheksandani, kus omavahel konkureerivad Kiviõli FC Irbis, Rakvere JK Tarvas ja FC Kuressaare.

Kõik viimase vooru mängud algavad pühapäeval kell 13:00 ja vastamisi lähevad FC Kuressaare - Viljandi JK Tulevik, Nõmme Kalju FC II - Tallinna FC Levadia II, Pärnu Linnameeskond - Kiviõli FC Irbis, Tallinna FC Flora II - Rakvere JK Tarvas ning Vändra JK Vaprus - Tallinna FC Puuma.

Et säilitada endale kolmas koht peab Premium liigasse siirduv Pärnu Linnameeskond koguma Nõmme meeskonnaga võrdse arvu punkte. Kõiki võimalusi, mis on meeskondadel, kes konkureerivad kohtadele kuuendast kaheksandani, ei hakka eraldi välja tooma, tuleb vaid tõdeda, et viimane sellest kolmikust peab veel pidama üleminekumänge HÜJK Emmastega Esiliiga B-st.

Esiliiga XXXVI voor:

9. novembril kell 13:00 Kuressaare linnastaadion (Staadioni 2, Kuressaare)
FC KURESSAARE - VILJANDI JK TULEVIK

FC Kuressaare peatreener Pelle Pohlak: "Tahame hooaja viimases mängus näidata head mängu ja teenida punkte selleks, et saavutada maksimaalne veel võimalik koht liigatabelis. Soovime tribüünil näha võimalikult palju kohalikke ja noori klubi liikmeid, kelle jaoks me seda mängu mängime."

Ründaja Maarek Suursaar: "Mängud Viljandis on läinud meil üldiselt kehvasti, aga pühapäeval on koduväljaku eelis meie käes. Kavatseme anda mulkidele korraliku lahingu. Väga suur roll on ka publikul, nii et kõik on oodatud meid toetama!"

JK Tuleviku peatreener Aivar Lillevere: Saame enne üleminekumänge oma mängu veidi veel lihvida. Viimased kaks mängu on olnud positiivsed nii tulemuste kui ka mängu poolest ja tahame seda head tuju hoida ka enne üleminekumänge Jõhviga.

Mängija Raido Roman: Pühapäeva hommiku kell 8 stardime Viljandist, et kohtuda Eesti suurimal saarel kell 1 päeval FC Kuressaare meeskonnaga. Läheme mängima pinged maas, kuid üritame teha asju õigesti ja näidata Saaremaa fännidele, kuidas mandril jalgpalli mängitakse. Koosseis peaks olema viimaseks mànguks hea ja loodan, et pikale sõidule tuleb tasuks positiivne tulemus. Näeme tuulisel Saaremaal!

Peakohtunik: Miko Pupart
Abikohtunikud: Argo Pruul, Marko Namm


9. novembril kell 13:00 Hiiu kunstmurustaadion (Pidu tn 11, Tallinn)
NÕMME KALJU FC II - TALLINNA FC LEVADIA II

Kalju FC II peatreener Zaur Tšilingarašvili: "Hooaeg on olnud pikk ning ees ootab veel üks mäng. Poistel on viimane võimalus tänavu enda oskusi väljakul näidata ning tahame pakkuda Hiiu publikule ilusat jalgpalli."

Mängija Sören Kaldma: "Laupäeval mängime hooaja viimase mängu ning oleme mänguks motiveeritud, sest meil on võimalik veel kolmandat kohta püüda ning tahame hooaja hästi lõpetada. Mängu teeb huvitavamaks, et mängime FC Levadia duubliga, kes on põhimõtteline vastane."

FC Levadia II peatreener Vladimir Vassiljev: "Lõpetame hooaja kuuma derbiga Nõmme Kalju duubelmeeskonna vastu. Pidasime nendega väga võitluslikke kohtumisi ja saime tunda erinevaid emotsioone. Loomulikult tahame aasta viimases mängus korraliku esituse teha ning võidukalt puhkusele minna."

Ründaja Kristen Saarts: "Ees ootab väga võitluslik ja huvitav kohtumine hilissügisestes tingimustes. Meie sihiks on Hiiult kolme võidupunktiga ära tulla."

Peakohtunik: Andrei Karhu
Abikohtunikud: Ago Kärtmann, Reigo Teearu


9. novembril kell 13:00 Pärnu kunstmurustaadion (Mai 3, Pärnu)
PÄRNU LINNAMEESKOND - KIVIÕLI FC IRBIS

Pärnu LM peatreener Gert Olesk: Hooaja viimane mäng Irbisega. Irbis on lõpupoole esinenud tõusvas joones, meie vormikõver samas on läinud allapoole. Eks üritame selle mängu ikkagi positiivses noodis lõpetada ja kolmanda koht ära kinnitada. Ootame oma poolehoidjad selle hooaja viimasele mängule meile kaasa elama, et saaksime sellele hooajale joone alla tõmmata.

FC Irbise peatreener Erik Šteinberg: "Nagu ikka on meil tänavugi hea lõpuspurt olnud. Aga hiline spurt ja palju viike ei võimaldanud meil kõrgliiga üleminekumängudele jõuda. Aga nüüd tahame igal juhul võidelda 6. koha pärast. Selleks tuleb võita värske kõrgliiga meeskond Pärnu. Kerge ei saa olema. Pärnu mängib kodus ja pealegi kunstmuruväljakul, kus me väga mängima harjunud pole. Aga loodan ilusat lõppu hooajale."

Mängija Tõnis Strakopf: "Tänavu on meil ikka tunduvalt paremini läinud kui eelmisel hooajal. Jõudsime tagasi võitlusse kõrgliiga koha pärast. Loodan, et meeskonnal on ka viimaseks mänguks jõudu jätkunud, tahame hooaja ikka võiduga lõpetada."

Peakohtunik: Joonas Jaanovitš
Abikohtunikud: Marto Kiisk, Danel Udu


9. novembril kell 13:00 A. Le Coq Arena I muruväljak (Asula 4c)
TALLINNA FC FLORA II - RAKVERE JK TARVAS

FC Flora II treener Paul Kask: "Kätte ongi jõudnud hooaja viimane mäng ja paslik vaadata tagasi, mis sai tehtud. Usun, et iga meie meeskonna liige võib lõppeva jalgpalliaastaga rahule jääda ja saab nüüd tehtud raske töö esimesi vilju nautida. Selle juures on tähtis mõista, et töö ei lõppe ära ja saavutatud tulemus on üks aste pikal teekonnal enesearenduse redelist aina ülesse poole. Samuti on tähtis osata oma õnnestumistest rõõmu tunda ja nõnda soovingi avaldada suurt tänu kõikidele nendele inimestele, kes tegid sellest hooajast just sellise nagu ta oli. Lõpetan kapten Piiri sõnadega ühel pikal ja sumedal juunikuu ööl: Mina, kui FCF duubli kapten, olen uhke oma meeskonna ja kogu klubi FC Flora üle, et tänu kvaliteetsele jalgpalliharidusele, alistasime Euroopa liigasse jõudnud meeskonna. Vamos!"

Mängija Ragnar Piir: "Pikk ja edukas hooaeg on jõudmas lõpusirgeni ning aeg on kirss tordile panna. On olnud meeleolukas hooaeg ja kuigi oleme juba mõnda aega olnud tiitlivõidu meeleolus, valmistume kohtumiseks täie tõsidusega, kuna iga mäng ja trenn on meie jaoks arenguvõimaluseks. Usun, et kutid on motiveeritud, et ka viimasest mängust positiivsed emotsioonid puhkusele kaasa võtta. Üritame näidata nauditavat ja meistritele väärilist jalgpalli Kitseküla sügisesel murukamaral."

JK Tarva abitreener Reijo Kuusik: "Järjekordne pikk hooaeg saab pühapäeval oma lõpu. Meie jaoks on mäng väga oluline. Võidu korral kindlustame 7. koha, kaotuse korral peame siirduma üleminekumängudele."

Mängija Rauno Valk: "Käes on hooaja viimane mäng ja läheme andma endast maksimumi."

Peakohtunik: Kristo Külljastinen
Abikohtunikud: Heigo Paglant, Rein Väin


9. novembril kell 13:00 Vändra staadion (Kalda 6, Vändra)
VÄNDRA JK VAPRUS - TALLINNA FC PUUMA

JK Vapruse peatreener Ranet Lepik: Oma ajaloo esimese mängu pidasime Esiliigas just Puuma vastu ja saatuse tahtel lõpetame oma teekonna tippseltskonnas just sama pundiga. Toona saime tunda võidurõõmu ning seda püüame ka seekord. Oleks vaid ilmataat armuline, et saaks oma viimase kohtumise ikka kodusel Vändra staadionil pidada. Üks pikk ring saab järjekordse lõpu, mis on aga millegi uue alguseks. Usun ja loodan, et olime selle kahe aasta jooksul kõigile võistkondadele pinnuks silmas ja päris häbisse kellegi vastu ei jäänud. Arvan, et olime heaks eeskujuks kõikidele väikestele paikadele siin pisikeses Eestis ja andsime oma tegemistega usku, et hea tahtmise ja pühendumise juures on kõik võimalik. Täname kõiki, kellega väljakul madistatud sai. Täname publikut, kes alati staadionil kohal on olnud. Eriti suured tänud aga mängijatele, kes on andnud endast parima, mis neil jalgpallile anda on.

Mängija Marco Lukka: Selle hooaja viimane mäng, võib-olla ka esindusmeeskonna ajaloo viimane mäng Esiliigas. Hooaja tahaks kindlasti lõpetada võiduga. Vastaseks on Puuma, kuid ka nemad on meile hambaid sel hooajal näidanud. Seega midagi lihtsalt ei tule. Mängime oma mängu ning tahame võita ja lüüa palju väravaid!

FC Puuma peatreener Vitali Kobašov: Hooaeg saab läbi. Sooviks seda lõpetada hea tujuga ja võtta kolm punkti.

Mängija Bert Bortkevitš: Mängime oma mängu.

Peakohtunik: Siim Rinken
Abikohtunikud: Egerd Pajustik, Marko Liiva

06.11.2014 18:54
  


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.