KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
Kiirelt populaarsust koguv saaliliiga sai endale peatoetaja

Viimaste aastate jooksul kiirelt uusi harrastajaid võitnud saalijalgpalliliiga sai endale peatoetaja – meistrivõistluste kõrgeim tase kannab alates sellest hooajast Triobet saaliliiga nime.

2006. aastal käima lükatud saalijalgpalli meistrivõistlustel osaleb tänaseks 30 meeskonda, millele lisandub 73 tiimi saalijalgpalli rahvaliigas. Ühtekokku on saalijalgpallurite arv ületanud 1000 piiri.

„Kiire kasv lükkas käima mitmed protsessid: töö saalijalgpallikoondisega, kohtunike koolitamine, hiljuti toimunud spetsiaalne treenerite kursus jms. Üks osa on kindlasti kohaliku meistrisarja arendamine, kus lisaks põhihooajale on juba mitu aastat peetud ka põnevaid kohamänge,“ selgitas Eesti Jalgpalli Liidu president Aivar Pohlak.

„Triobet on aastaid olnud Eesti jalgpalli suurtoetaja ja kui seni oleme peamiselt pööranud tähelepanu meeste rahvuskoondisele, siis nüüd liigume rahvajalgpalli nišši. Saaliliiga on sel teel üks samm. Soovime kaasa lüüa saaliliiga tutvustamisel nii põhihooajal kui ka play-off kohtumistel,“ rääkis Triobeti juht Veiko Krünberg.

Oktoobri lõpus alanud ja märtsis kulmineeruval Triobet saaliliiga hooajal võitlevad võidu nimel SK Augur Enemat, FC Narva United, Tallinna FC Cosmos, Sillamäe Dina, Tallinna FC Anži, Maccabi, Nõmme BSC Triobet ning Rummu Dünamo.

Sel nädalal peetakse Triobet saaliliigas kaks vooru: eile toimusid III vooru matšid, reedel, laupäeval ja pühapäeval näeb IV vooru mänge Tallinnas, Viimsis, Kohilas ja Kiilis.

13.11.2014 15:06
  


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.