KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
Saalijalgpalli Meistriliigas oli liidrite trio võidukas
Toimus järjekordne voor saalijalgpalli liigades. Meistriliigas jätkas liidritetrio võidukalt ja neli vooru enne lõppu on meistritiitlile endiselt kolm võrdväärset pretendenti. Ehmatusega pääses seekord Sillamäe JK, sest võit mulluse valitseja Betooni üle oli vaid 4:3. Anzi alistas Rummu Dünamo 5:0 ja Ararat Võru JK 11:5. Veel võitis neljandat kohta sihtiv FC Flora Futsal Rapla JK Atlit 15:3.

Väravaküttide paremusjärjestuses juhib Vitali Ivahnenko 17 väravaga, Indrek Rist ja Vadim Dolinin jäävad maha kahe tabamusega. 11. vooru mängud algavad järgmisel reedel.

Ka Esiliiga piirkondades on praegusel hetkel võitja ennustamine keeruline, eriti põhi-lõuna piirkonnas, kus võidule pretendeerivad veel lausa 4 meeskonda.

SAALIJALGPALLI MEISTRILIIGA

10. voor
25.01. kell 14.00 Tallinna FC Flora Futsal - Rapla JK Atli 15:3 (8:3)
Väravad: Dmitri Kulikov 4, Indrek Rist 4, Jaak Prints 2, Kristjan Saar, Raido Kuurmaa, Nicolas-Roger Gomes de Garvalho, Rivo Reinson, Raido Oja - Erkki Seeder 2, Oleg Glivenko
Hoiatused: -

25.01. kell 16.00 Sillamäe JK - Betoon 4:3 (1:1)
Väravad: Sergei Popov 3, Renat Osmanov - Risto Sarapik, Antti Arst, Indrek Mälton Hoiatus: Risto Sarapik
Eemaldamine: Mait Anton (pärast lõpuvilet rahulolematuse avaldamise eest)

25.01. kell 17.00 Rummu Dünamo - Tallinna FC Anzhi 0:5 (0:4)
Väravad: Jevgeni Kurjanov 3, Sergei Burov, Viktor Sergejev
Hoiatused: -

25.01. kell 19.00 Tallinna FC Ararat - Võru JK 11:5 (6:1)
Väravad: Vadim Dolinin 5, Vitali Ivahnenko 4, Aleksandr Rulkov, Avetis Harutunjan - Lauri Kunz 2, Arsen Katðmazov, Reijo Künnapuu, Kristo Rämson
Hoiatused: -

Väravaküttide edetabeli tipp 25. jaanuari seisuga:
17 - Vitali Ivahnenko (FC Ararat)
15 - Indrek Rist (FC Flora Futsal), Vadim Dolinin (FC Ararat)
13 - Evgeni Kurjanov (FC Anzi)
12 - Dmitri Skiperski (FC Anzi), Indrek Siska (Betoon)
11 - Mihkel Maltsar (JK Atli)
9 - Endrik Jäger (Võru JK), Tauno Kikas (Võru JK), Sergei Leontovitð (Sillamäe JK), Paul Kirsipuu (FC Ararat), Kristjan Saar (FC Flora Futsal), Antti Arst (Betoon)
8 - Priit Bahmatðov (Võru JK), Ruslan Bedrossov (Rummu Dünamo), Dmitri Kulikov (FC Flora Futsal), Sergei Popov (Sillamäe JK)

SAALIJALGPALLI ESILIIGA PÕHI-IDA

12. voor
24.01. kell 12.00 Aseri SK - Tallinna JK Dünamo 11:3
24.01. kell 12.00 FC Joker - FC 91 9:6
24.01. kell 14.00 FC Kiiu - FC A&A Kinnisvara/AEG 4:12

SAALIJALGPALLI ESILIIGA PÕHI-LÕUNA

12. voor
24.01. kell 15.00 JK Tondi - Kohila JK Püsivus 4:8
24.01. kell 15.00 Saaremaa JK Aameraas - FC Mainor Tallinn 3:9
25.01. kell 15.00 Tallinna JK Piraaja - JK Palamuse 5:5
25.01. kell 17.00 Kiili SK - Unibet Nõmme Kalju 2:4
25.01.2009 19:00








 



 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.