KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
D1 klassi poistest oli võidukas FC Elva

Täna toimus Triobet Aastalõputurniiril D1 vanuseklassi turniir. 16 osalejat olid jagatud nelja alagruppi. Poolfinaali pääsevad alagruppide võitjad.

Nelja parema hulka mängisid end JK Tallinna Kalevi I ja II koosseis, FC Elva ja TJK Legion Narva. Võiduka lõpuni läks täiseduga mänginud FC Elva, alistades finaalis JK Tallinna Kalev II 3:0, laskmata endale turniiri jooksul ühtegi väravat lüüa.

I koht: FC Elva
II koht: JK Tallinna Kalev II
III koht: JK Tallinna Kalev I

Parim väravalööja: Merico Käsper 7 (JK Tallinna Kalev II)
Parim väravavaht: Mikk Siitam (JK Tallinna Kalev I)
Parim mängija: Jasper Reilson (FC Elva)

D1 klassi alagrupimängud:

8:00 A JK Tallinna Kalev II - JK Tabasalu Sinine 3:0
Väravad: Merico Käsper (3)

8:15 A Tallinna JK Legion - Raplamaa JK 1:2
Väravad: Denis Ruus - Erich-Raimond Stepanjuga, ov. Aleksandr Šumov

8:30 C JK Tabasalu Valge - FC Maardu 1:0
Värav: Ralf Mattias Vetsa

8:45 C Tallinna SK Everest - JK Tallinna Kalev I 0:2
Väravad: Danil Kuraksin, Rocco Shein

9:00 A JK Tabasalu Sinine - Raplamaa JK 3:0
Väravad: Karl Artur Kangur, Robin Sarapik, Sten Jakob Viidas

9:15 A JK Tallinna Kalev II - Tallinna JK Legion 1:5
Väravad: Vincent Vaus - Denis Ruus, Daniil Tenitski, Filipp Drabinko (2), Ivan Sorokin

9:30 C FC Maardu - JK Tallinna Kalev I 1:2
Väravad: Artur Jeršov - Maksim Paskotsi, Rocco Shein

9:45 C JK Tabasalu Valge - Tallinna SK Everest 1:0
Värav: Ralf Mattias Vetsa

10:00 A Tallinna JK Legion - JK Tabasalu Sinine 0:2
Väravad: Sten Jakob Viidas (2)

10:15 A Raplamaa JK - JK Tallinna Kalev II 1:2
Väravad: Erlend Pettai - Merico Käsper (2)

10:30 C Tallinna SK Everest - FC Maardu 1:4
Väravad: Daniel Valgepea - Artur Jeršov (2), Daniel Žukov (2)

10:45 C JK Tallinna Kalev I - JK Tabasalu Valge 1:0
Väravad: Danil Kuraksin

11:00 B Tartu JK Tammeka I - Saaremaa JK aameraaS 3:0
Väravad: Tanel Tammik, Carl-Robert Mägimets, Raiko Randlahe

11:15 B FC Elva - Kohtla-Järve JK Järve 2:0
Väravad: Jasper Reilson, Robin Paring

11:30 D Pärnu JK - Tartu JK Tammeka II 0:1
Värav: Mark Trubatšov

11:45 D TJK Legion Narva - Kärdla LM 4:0
Väravad: Jevgeni Kuprikov (2), Daniil Pankov, Andres-Kristjan Põldoja

12:00 B Saaremaa JK aameraaS - Kohtla-Järve JK Järve 0:3
Väravad: Valera Bespalov, Kirill Žuravljov, Roman Kirillov

12:15 B Tartu JK Tammeka I - FC Elva 0:2
Väravad: Jasper Reilson, Andreas Öövel

12:30 D Kärdla LM - Tartu JK Tammeka II 0:1
Värav: Kristjan Tennokese

12:45 D TJK Legion Narva - Pärnu JK 2:1
Väravad: Jevgeni Kuprikov (2) - Günter Joala

13:00 B FC Elva - Saaremaa JK aameraaS 4:0
Väravad: Jasper Reilson, Andreas Öövel, Robin Paring, Ottomar Sibul

13:15 B Kohtla-Järve JK Järve - Tartu JK Tammeka I 1:2
Väravad: Erich Pullerits - Cevin Kulev, Joonas Lepp

13:30 D Pärnu JK - Kärdla LM 4:0
Väravad: Karl-Johannes Tali, Hans Robin Pelisaar, Henrik Madisson (2)

13:45 D Tartu JK Tammeka II - TJK Legion Narva 1:3
Väravad: Felix-Richard Raidmäe - Jevgeni Kuprikov (2), Nikita Bukolov


Poolfinaalid:

14:00 A1 JK Tallinna Kalev II - C1 JK Tallinna Kalev I 3:3, pen. 3:1
Väravad: Merico Käsper (2) - Rocco Shein, Danil Kuraksin, Markus Kuldkepp

14:15 B1 FC Elva - D1 TJK Legion Narva 2:0
Väravad: Robin Kors, Robin Paring


Kohamängud:

14:30 III - IV koha mäng JK Tallinna Kalev I - TJK Legion Narva 4:2
Väravad: Rocco Shein (3), Markus Kuldkepp - Andres-Kristjan Põldoja, Andrei Lipetski

14:45 FINAAL JK Tallinna Kalev II - FC Elva 0:3
Väravad: Jasper Reilson (2), Ottokar Tamme


Alagrupid/paremusjärjestus:

A - 1. JK Tallinna Kalev II 6p, JK Tabasalu Sinine 6p, Raplamaa JK 3p, Tallinna JK Legion 3p
B - 1. FC Elva 9p, Tartu JK Tammeka I 6p, Kohtla-Järve JK Järve 3p, Saaremaa JK aameraaS 0p
C - 1. JK Tallinna Kalev I 9p, JK Tabasalu Valge 6p, FC Maardu 3p, Tallinna SK Everest 0p
D - 1. TJK Legion Narva 9p, Tartu JK Tammeka II 6p, Pärnu JK 3p, Kärdla LM 0p


Koosseisud:

JK Tabasalu Sinine: Sten Jakob Viidas, Tanel Rand, Karl Artur Kangur, Aksel Jan Tamlak, Tristan Leppik, Ronald Juksar, Robin Sarapik, Rasmus Roosileht, Endrik Reose.
Treenerid: Risto Sarapik, Jüri Talu

JK Tallinna Kalev II: Endrik Eerme, Erik Reinumägi, Konstantin Sokolov, Denis Krivonos, Marcus Kuusk, Andreas Tiits, Sander Kanna, Merico Käsper, Vincent Vaus.
Treener: Atko Väikmeri

TJK Legion: Denis Ruus, Daniil Temitski, Aleksandr Šumov, Nikita Nesteruk, Aleksandr Nesteruk, Filipp Drabinko, Deniss Drabinko, Daniil Daineko, Ivan Sorokin, Mark Miniahmetov, Andrian Rasskazov, Roman Rasskazov, Artemi Butaev, Filip Rodtšenkov, Erik Vunš.
Treenerid: Vladimir Tšistjakov, Vladimir Urjupin

Raplamaa JK: Martin Tilk, Rainer Astre, Sten-Eric Andrejev, Pärtel Aviste, Mart Kilumets, Ahto Liivamäe, Karel Meerbach, Mikk Märk, Erlend Pettai, Kevin Kaarel Prazeres Rita, Rene Rebbase, Erich-Raimond Stepanjuga, Karel Kaldma, Georg Markus Tammverk.
Treener: Mati Püü

JK Tabasalu Valge: Ralf Matias Vetsa, Hugo Jonas Heinamaa, Kristjan Stüff, Kristo Hussar, Jaagup Luts, Kristjan Viira, Robin Mihkelson, Armin Korjus, Kristjan Rihard Kristel.
Treenerid: Risto Sarapik, Jüri Talu

FC Maardu: Martin Jaagumets, Mihhail Jakovlev, Artur Jeršov, Daniel Kile, Aleks Polkopa, Daniil Krõlov, Daniel Žukov, Ivan Tšernetski, Mark Terehhov, Stas Tsõmbaljuk.
Treenerid: Andrei Borissov, Aleksandr Kruglov

Tallinna SK Everest: Andrei Danilov, Matvei Kudinov, Dmiri Dovženko, Danila Kirejev, Nikita Kirejev, Vjatseslav Semjonov, Daniel Valgepea, Danila Kudrjašov, Igor Trombovetski, Dmitri Rõbnikov.
Treener: Andrei Suvorov

JK Tallinna Kalev I: Mikk Stam, Kenneth Raun, Maksim Paskotsi, Danil Sõtsugov, Markus Järavere, Tristan Teeväli, Rocco Shein, Markus Kuldkepp, Danil Kuraksin, Ramon Saluveer.
Treener: Atko Väikmeri

K-J JK Järve: Erik Kruglov, Jevgeni Orehhov, Erich Pullerits, Roman Svidovitš, Richard Tohver, Kirill Žuravljov, Roman Kirillov, Rodion Gubaydullin, Ilja Zukov, Mark Tšetšet, Nikita Mintšenkov, Mark Maksimkin, Valera Bespalov.
Treenerid: Andrei Škaleta, Petr Soroka

FC Elva: Karl Kruus, Karl Tammeorg, Robin Paring, Robin Kors, Andreas Öövel, Andreas Kiivit, Priit Laak, Jasper Reilson, Ottokar Tamme, Ottomar Sibul.
Treener: Marek Naaris

JK Tammeka I: Andri Viinapuu, Alfred Tammiksaar, Georg Lillo, Rasmus Vahtra, Tanel Tammik, Raiko Randlahe, Joonas Lepp, Henri Allik, Carl-Robert Mägimets, Cevin Kulev, Magomed Alhhmedov.
Treener: Eduard Škunov

Saaremaa JK aameraS: Kevin Pärn, Kris Kristofer Burk, Karl Karlos Burk, Mart Vaher, Andero Kivi, Markkus Erin-Uussaar, Henrik Veskinõmm, Artur Kübarsepp, Karl Kübarsepp.
Treener: Andre Anis

JK Tammeka II: Kristofer Paade, Kristjan Tennokese, Mark Trubatšov, Richard Eggert, Daniel Kabanov, Felix-Richard Raidmäe, Kaur Jansen, Karl-Erik Kivimäe, Henri Hurt, Roomet Tann, Markus Must.
Treener: Eduard Škunov

TJK Legion Narva: Andrei Smirnov, Denis Jeremejev, Anton Mazur, Andrei Lipetski, Dmitri Lipetski, Jevgeni Kuprikov, Mihail Tõsjatov, Andres-Kristjan Põldoja, Deivid Peterson, Dmitri Kuyazev, Nikita Bukolov, Daniil Pankov, Maksim Morozov, Leonid Arhipov.
Treener: Mikhail Artyukhov

Pärnu JK: Karl-Johannes Tali, Andreas Jaaniste, Raimond Tidermann, Henrik Madisson, Jurgen Lohu, Markus Kasenurm, Rasmus Roosleht, Tauri Savi, Hans Robin Pelisaar, Günter Joala, Kirill Rõbaltšenko.
Treener: Aleksei Galkin

Kärdla LM: Markus Pink, Kert Kütt, Holger Sepma, Sven Aigar Tammeveki, Sten Ristimägi, Indrek Nõulik, Johannes Niinemäe, Andres Sõner, Karl Värva.
Treener: Jaanika Küttim

28.12.2014 13:27








 



 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.