KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
Premium liiga turniiri võitis Tallinna FC Flora

Järjekordne Triobet Aastalõputurniir jõudis tänase Premium liiga turniiri teise mängupäevaga lõpule. Avapäeva järel juhtis tabelit teatavasti Tallinna FC Levadia 11 punktiga.

Teisel mängupäeval vaheldus mitmel korral liider, juhtida said nii Sillamäe Kalev, Paide Linnameeskond, Narva Trans, kui ka uuesti Levadia, aga lõpuks pälvis esikoha oma mullust võitu kaitsnud Tallinn FC Flora.

I koht: Tallinna FC Flora
II koht: Paide Linnameeskond
III koht: Tallinna FC Levadia

Parim väravalööja: Rimo Hunt 9 (Tallinna FC Levadia)
Parim väravavaht: Matvei Igonen (Tallinna FC Infonet)
Parim mängija: Brent Lepistu (Tallinna FC Flora)

Turniiri avapäeval toimunud ennustusvõistluse võitis Hendrik Ahuna. Eesti Jalgpalli Liit võtab võitjaga ühendust. Turniiri avapäeva tulemused.


Premium liiga turniiri 30. detsembri mängud:

V vooru viimased mängud:

15.00 Tallinna FC Flora - Paide Linnameeskond 1:3
Väravad: 5:40 Rauno Sappinen - 9:48 Sander Sinilaid, 13:15 Rasmus Tomson, 15:57 Kaspar Kaldoja

15.20 JK Sillamäe Kalev - JK Tallinna Kalev 2:1
Väravad: 9:15 Aleksandr Dubõkin, 11:50 pen. Daniil Ratnikov - 13:52 Patrick Peinar

Punktiseis pärast V vooru:
Levadia 11p, Sillamäe 11p, Trans 10p, Paide 10p, Flora 9p, Infonet 9p, Tammeka 5p, Kalju 4p, Tallinna Kalev 1p, Pärnu 0p


VI voor
15.40 Narva JK Trans - Pärnu Linnameeskond 2:0
Väravad: 3:00 Vitali Andrejev, 15:12 Andrei Jõgi

16.00 Tallinna FC Flora - Tallinna FC Infonet 3:2
Väravad: 0:47 Sakari Tukiainen, 2:45 Rauno Sappinen, Rauno Alliku - 9:37 Jevgeni Gurtšioglujants, 12:22 Jevgeni Harin

16.20 Nõmme Kalju FC - Tartu JK Tammeka 2:2
Väravad: 5:12 Robert Kirss, Martin Mägi - 5:54 Jürgen Lorenz, 8:03 Tauno Tekko

16.40 Tallinna FC Levadia - JK Tallinna Kalev 1:1
Väravad: 4:57 Henry Rohtla - 2:12 Innar Paal

17.00 Paide Linnameeskond - JK Sillamäe Kalev 1:3
Väravad: 9:41 Kaspar Paur - 7:14 Viktor Plotnikov, 12:16 Aleksandr Dubõkin, 16:53 Daniil Ratnikov

Punktiseis pärast VI vooru:
Sillamäe 14p, Trans 13p, Flora 12p, Levadia 12p, Paide 10p, Infonet 9p, Tammeka 6p, Kalju 5p, Tallinna Kalev 2p, Pärnu 0p


VII voor
17.20 Tartu JK Tammeka - Pärnu Linnameeskond 2:2
Väravad: 11:22 Johannes Teodor Kollist, 16:17 Tauno Tekko - 2:18 Taavi Laurits, 3:24 Ander Paabut

17.40 JK Tallinna Kalev - Tallinna FC Infonet 0:1
Värav: 11:59 Vladimir Avilov

18.00 Paide Linnameeskond - Narva JK Trans 1:0
Värav: 2:02 Ats Sillaste

18.20 Tallinna FC Levadia - Nõmme Kalju FC 3:0
Väravad: 3:08 pen., 9:23 Rimo Hunt, 12:48 Priit Pikker

18.40 JK Sillamäe Kalev - Tallinna FC Flora 0:3
Väravad: 5:18 Kevin Aloe, 11:46 Rauno Sappinen, 15:24 Joseph Saliste

Punktiseis pärast VII vooru:
Levadia 15p, Flora 15p, Sillamäe 14p, Paide 13p, Trans 13p, Infonet 12p, Tammeka 7p, Kalju 5p, Tallinna Kalev 2p, Pärnu 1p


VIII voor
19.00 Tartu JK Tammeka - JK Tallinna Kalev 0:2
Väravad: 4.11, 12:06 Kert Jõeäär

19.20 Pärnu Linnameeskond - Paide Linnameeskond 2:3
Väravad: 2:24 Toomas Pent, 16:46 Greger Könninge - 2:50, 3:17 Sander Sinilaid, 11:50 Rasmus Tomson

19.40 Tallinna FC Flora - Tallinna FC Levadia 1:0
Värav: 11:17 Brent Lepistu

20.00 Tallinna FC Infonet - Narva JK Trans 3:2
Väravad: 1:37 Eduard Golovljov, 4:59, 16:27 Jevgeni Gurtšioglujants - 1:18 Artjom Škinjov, 3:25 Vladislav Fjodorov

20.20 Nõmme Kalju FC - JK Sillamäe Kalev 0:2
Väravad: 0:51 Igor Dudarev, 8:38 Aleksandr Dubõkin

Punktiseis pärast VIII vooru:
Flora 18p, Sillamäe 17p, Paide 16p, Levadia 15p, Infonet 15p, Trans 13p, Tammeka 7p, Kalju 5p, Tallinna Kalev 5p, Pärnu 1p


IX voor
20.40 Pärnu Linnameeskond - JK Tallinna Kalev 2:1
Väravad: 11:52 Kaarel Kaarlimäe, 16:51 Taavi Laurits - 13:31 Ando Hausenberg

21.05 Narva JK Trans - Tartu JK Tammeka 3:1
Väravad: 4:39, 9:09 Vitali Andrejev, 6:39 Vadim Mihhailov - 2:17 Martin Naggel

21.25 Paide Linnameeskond - Tallinna FC Infonet 2:1
Väravad: 9:17 Sander Sinilaid, 12:28 pen. Sander Rõivassepp - 4:05 Eduard Golovljov

21.45 Tallinna FC Flora - Nõmme Kalju FC 1:0
Värav: 8:59 Martin Kase

22.05 Tallinna FC Levadia - JK Sillamäe Kalev 2:0
Väravad: 0:36, 8:43 Rimo Hunt

Lõplik turniiritabel:
1. Flora 7-0-2, 18-10, 21p
2. Paide 6-1-2, 19-12, 19p
3. Levadia 5-3-1, 17-6, 18p
4.
Sillamäe 5-2-2, 16-14, 17p
5. Trans 5-1-3, 13-10, 16p
6. Infonet 5-0-4, 18-14, 15p
7. Tammeka 1-4-4, 11-19, 7p
8. Kalju 1-2-6, 8-16, 5p
9. JK Tallinna Kalev 1-2-6, 8-17, 5p
10. Pärnu Linnameeskond 1-1-7, 10-20, 4p


Võrdsete punktide korral juhendi põhjal eelistatakse:
1) omavaheliste mängude punkte
2) omavaheliste mängude väravate vahet
3) üldine väravate vahe
4) suurem löödud väravate arv
5) liisk

Meeskondade koosseisud:

Tallinna FC Levadia: Priit Pikker, Kristjan Tamme, Valeri Makarov, Alger Džumadil, Viktor Tolbuzov, Rasmus Peetson, Pavel Marin, Henry Rohtla, Kristen Saarts, Nikita Koger, Mark Oliver Roosnupp, Rimo Hunt, Valentin Reshetnev, Ilja Antonov, Roman Smishko, Heiko Tamm, Artur Rättel, Andreas Raudsepp, Artur Pikk, Jere Julius Aallikko, Omar Ellhussieny, Ingemar Teever.
Treenerid: Indrek Zelinski, Ain Tammus

JK Sillamäe Kalev: Mihhail Starodubtsev, Artem Levizi, Alexey Cherkasov, Igor Dudarev, Tihhon Šišov, Geir-Kristjan Suurpere, Aleksandr Ivanjušin, Aleksandr Dubõkin, Daniil Ratnikov, Deniss Tjapkin, Denis Vnukov, Viktor Plotnikov, Andre Paju, Juri Solncev, Aleksandr Volkov, Yaroslav Kvasov.
Treener: Sergei Frantcev

Tallinna FC Flora: Sakari Tukiainen, Martin Kase, Rauno Sappinen, Andre Frolov, Zakaria Beglarishvili, Joseph Saliste, Joosep Juha, German Šlein, Sten Sinisalu, Madis Vihmann, Kevin Aloe, Brent Lepistu, Rauno Alliku, Gert Kams, Markus Jürgenson, Roman Sobtšenko, Nikita Baranov, Richard Aland, Magnus Karofeld.
Treenerid: Norbert Hurt, Jürgen Henn, Aiko Orgla

Nõmme Kalju FC: Siim-Sten Palm, Vitali Teleš, Sören Kaldma, Martin Mägi, Andre Järva, Robert Kirss, Henrik Pürg, Andry Liiva, Erik Listmann, Erkki Junolainen, Janek Remmelgas, Artjom Dmitriev, Martin Ustaal.
Treener: Sergei Terehhov

Tallinna FC Infonet: Matvei Igonen, Mihhail Lavrentjev, Vladimir Avilov, Trevor Elhi, Alexander Semakhin, Aleksandr Volodin, Tanel Melts, Maksim Lipin, Jevgeni Harin, Jevgeni Gurtšioglujants, Eduard Golovljov, Vadim Aksjonov, Fabrice Elysee Kouadio, Vladislav Ivanov, Kevin Kaivoja, Marek Kaljumäe, Nikolai Mashichev, Andrei Kalimullin.
Treenerid: Aleksandr Puštov, Sergei Bragin, Oleg Andrejev

Paide Linnameeskond: Mart-Mattis Niinepuu, Rauno Uusküla, Kaspar Kaldoja, Ats Sillaste, Lauri Välja, Rasmus Tomson, Jasper Uwaegbulam, Meelis Peitre, Marion Adusoo, Stefan Järv, Kaspar Paur, Sander Sinilaid, Andrei Veis, Aleksandr Vassiljev, Sander Rõivassepp.
Treener: Meelis Rooba

Tartu JK Tammeka: Karli Kütt, Karl Johan Pechter, Karl Vaabel, Jürgen Lorenz, Kevin Ingermann, Janno Saks, Kevin Anderson, Tauno Tekko, Mikk Valtna, Kevin Rääbis, Rasmus Tauts, Tristan Koskor, Martin Miller, Martin Naggel, Erki Mõttus, Anar Saarela, Johannes Teodor Kollist, Martin Aasmäe, Markus Jõgi, Valeri Šabanov, Kristjan Moks.
Treener: Indrek Koser

Narva JK Trans: Aleksei Matrossov, Oleksandr Volchkov, Roman Nesterovski, Alexander Nikulin, Vitali Andrejev, Artjom Škinjov, Pavel Avdeev, Andrei Jõgi, Dmitri Smirnov, Guri-German Lvov, Vladislav Fjodorov, Georgi Luketša, Artjom Karnouhov, Vadim Mihhailov, Nikita Savenkov, Matvei Postnikov, Nikita Tokaitšuk.
Treener: Alexey Yagudin

JK Tallinna Kalev: Gert Heinala, Kert Jõeäär, Sean Whalen, Aleksei Larin, Ando Hausenberg, Raiko Karpov, Aleksei Savitski, Priidu Aruste, Karl Andre Vallner, Johannes Kukebal, Gregor Wahl, Innar Paal, Timo Paal, Patrick Peinar, Carl-Erik Sellenberg, Sander Kapper, Daniil Savitski.
Treenerid: Marko Pärnpuu, Vahur Vahtramäe, Daniel Meijel

Pärnu Linnameeskond: Hendrik Vainu, Chris Anderson, Siim Mäeots, Rauno Tutk, Taavi Laurits, Ronek Saal, Envar Lauter, Kaarel Kaarlimäe, Toomas Pent, Ander Paabut, Magnus Villota, Markus Sabiin, Ivan Velikopolje, Rando Leokin, Raido Leokin, Joosep Sarapuu, Hevar Aas, Greger Könninge, Risto Kauniste, Ott Midenbritt, Risto Pärnat, Joel Vabrit.
Treenerid: Marko Lelov, Gert Olesk

Kõik väravalööjad:
9    Rimo Hunt    Tallinna FC Levadia
7    Vitali Andrejev    Narva JK Trans
6    Daniil Ratnikov    JK Sillamäe Kalev
4    Aleksandr Dubõkin    JK Sillamäe Kalev
4    Tauno Tekko    Tartu JK Tammeka
4    Rauno Sappinen    Tallinna FC Flora
4    Jevgeni Gurtšioglujants    FC Infonet
4    Sander Sinilaid    Paide LM
4    Sander Rõivassepp    Paide LM
3    Vladislav Ivanov    FC Infonet
3    Artjom Dmitriev    Tartu JK Tammeka
3    Sakari Tukiainen    Tallinna FC Flora
3    Jevgeni Harin    FC Infonet
3    Rasmus Tomson    Paide LM
3    Brent Lepistu    Tallinna FC Flora
2    Igor Dudarev    JK Sillamäe Kalev
2    Rasmus Tauts    Tartu JK Tammeka
2    Fabrice Elysee Kouadio    FC Infonet
2    Rasmus Peetson    Tallinna FC Levadia
2    Kaspar  Kaldoja    Paide LM
2    Rauno Alliku    Tallinna FC Flora
2    Robert Kirss    Nõmme Kalju FC
2    Jürgen Lorenz    Tartu JK Tammeka
1    Innar Paal    JK Tallinna Kalev
2    Vladimir Avilov    FC Infonet
2    Ats Sillaste     Paide LM
2    Toomas Pent    Pärnu LM
2    Kert Jõeäär    JK Tallinna Kalev
2    Greger Könninge    Pärnu LM
2    Vladislav Fjodorov    Narva JK Trans
2    Taavi Laurits    Pärnu LM
2    Eduard Golovljov     FC Infonet
1    Alex Vassiljev     Paide LM
1    Jasper Unaegmulam    Paide LM
1    Martin Ustaal    Nõmme Kalju FC
1    Kevin Rääbis    Tartu JK Tammeka
2    Gregor Wahl    JK Tallinna Kalev
1    Zakaria Beglarishvili    Tallinna FC Flora
1    Aleks Mones    FC Infonet
1    Nikita Koger    Tallinna FC Levadia
1    Yaroslav Kvasov    JK Sillamäe Kalev
1    Markus Jürgenson    Tallinna FC Flora
1    Aleksei Savitski    JK Tallinna Kalev
1    Andre Frolov    Tallinna FC Flora
1    Mark Oliver Roosnupp    Tallinna FC Levadia
1    Envar Lauter    Pärnu LM
1    Alexey Cherkasov    JK Sillamäe Kalev
1    Hevar Aas     Pärnu LM
1    Marion Adusoo    Paide LM
1    Mikk Valtna    Tartu JK Tammeka
1    Erik Listmann    Nõmme Kalju FC
1    Viktor Tolbuzov    Tallinna FC Levadia
1    Roman Nesterovski    JK Sillamäe Kalev
1    Andre Järva    Nõmme Kalju FC
1    Pavel Marin    Tallinna FC Levadia
1    Patrick Peinar    JK Tallinna Kalev
1    Andrei Jõgi    Narva JK Trans
1    Martin Mägi    Nõmme Kalju FC
1    Henry Rohtla    Tallinna FC Levadia
1    Viktor Plotnikov    JK Sillamäe Kalev
1    Kaspar Paur    Paide LM
1    Ander Paabut    Pärnu LM
1    Johannes Theodor Kollist    Tartu JK Tammeka
1    Priit Pikker    Tallinna FC Levadia
1    Kevin Aloe    Tallinna FC Flora
1    Joseph Saliste    Tallinna FC Flora
1    Artjom Škinjov    Narva JK Trans
1    Kaarel Kaarlimäe    Pärnu LM
1    Ando Hausenberg    JK Tallinna Kalev
1    Martin Naggel    Tartu JK Tammeka
1    Vadim Mihhailov    Narva JK Trans
1    Martin Kase    Tallinna FC Flora
ov    Hendrik Vainu    Pärnu LM
ov    Kaarli Kütt    Tartu JK Tammeka


30.12.2014 17:55








 



 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.