KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
Narvas toimub erakordse looga heategevusmäng

Homme Narva spordikeskuses mängitav Triobet saaliliiga kohtumine FC Narva United - Rummu Dünamo on ühtlasi ka heategevusmänguks, millega kogutakse vahendeid Konstantin Živetjevi toetuseks, kes päästis sõbra elu oma tervise hinnaga.

FC Narva United esindaja Aleksandr Dmitrijev ütles portaalile jalgpall.ee, et mõte sellise heategevusürituse läbiviimiseks sündis klubis mõnda aega tagasi. „Meil on ka kolmandas liigas mängiv meeskond ja võimalus teha seda ka suvel, kuid leidsime, et siis sõltume liigselt ilmast. Praegu on saalis selleks väga hea aeg,“ rääkis Dmitrijev. „Me teame Kostja lugu juba ammu – ta sai hakkama kangelasteoga, soovime teda aidata ja seepärast ka selline valik.“

Pääs mängule on kõigile tasuta, kuid korraldajad paluvad ettevõtmise toetuseks teha rahaline annetus. Kõik mängu ajal kogutud vahendid antakse üle Konstantin Živetjevi perekonnale ning seda kasutatakse vajalike rehabilitatsiooni ja taastusprotseduuride läbiviimseks.

„Meid on palju ja kui meist igaüks kasvõi vähesegagi osaleb selles protsessis, siis suudame anda Konstantinile ja tema perele vajalikku toetust – nii finantsilist kui emotsionaalset,“ seisab klubipoolses pöördumises.

10. aprillil 2010 juhtus sõpra Pirita jõel päästes Konstantin Živetjeviga õnnetus. Hetkel on ta taastumas kodus.

09.01.2015 11:34
  


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.