KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
Triobet saaliliigas selgusid poolfinalistid

Triobet saaliliigas on käimas play-off mängud. Laupäeval kohtusid Narvas kohalik United ja SJK Dina. Narva võitis küll 2:1, kuid võib oma hooaja nüüd lõppenuks lugeda, sest kahe mängu kokkuvõttes oli Dina edukam.

Seejuures veel 15 sekundit enne lõppu juhtisid narvalased 2:0, millest oleks piisanud ka poolfinaali pääsemiseks, aga lasid siis endale kõik otsustanud vastuvärava lüüa. Kahe Ida-Virumaa klubi omavaheline avakohtumine lõppes teatavasti Sillamäe Dina 5:3 võiduga.

Teises veerandfinaali korduskohtumises, mis toimus pühapäeval, pani tiitlikaitsja FC Anži oma paremuse Nõmme BSC Triobeti vastu paika juba esimesel poolajal, mis lõppes 5:0. Nõmme omakorda oli 4:1 edukam teisel poolajal, aga kokkuvõttes jäi Anži peale 6:4 ja pääses poolfinaali, kuna oli võitnud ka avakohtumise tulemusega 6:3.

Poolfinaalis kohtub FC Cosmos Tallinn SJK Dinaga, SK Augur Enemat aga FC Anži Tallinnaga.

Hooaja kokkuvõttes tuli 5. kohale FC Narva United ja kuuendaks jäi Nõmme BSC Triobet. Need kohad selgitatakse välja põhiturniiri kohtade alusel. Esimeses üleminekumängus võitis Tartu JK Maksimum Rummu Dünamot 12:7.

II liiga võitja selgitavad sel hooajal välja tsoonide võitjad Rinopal ja TV6 Sport. Avakohtumine lõppes Rinopali 9:2 paremusega.

15.02.2015 20:47
  


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.