KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
Kaarna: esimene eesmärk on täidetud

Neidude koondis alistas Venemaal toimuval Kuban Springil eile Bulgaaria 3:0, kogus alagrupiturniiril neli punkti ning pääses homsesse veerandfinaali, kus on meie vastaseks Slovakkia.

„Esimene eesmärk on täidetud! Tahtsime alagrupist edasi pääseda ja seda me suutsime. Mängupilt on järjest paremaks läinud, aga vastasseisud läksid alagrupi edenedes on nõrgemaks ka. Esimesest mängust on natuke kahju, just mängijate pingutuse poolest,“ võttis noortekoondise treener Katrin Kaarna alagrupiturniiri kokku.

Kaarna sõnul olid eilses kohtumises Bulgaariaga ka vastastel oma võimalused, kuid lõpptulemus oli kokkuvõttes õiglane. „Olime valmistunud isegi raskemaks kohtumises ning mängijad olid selleks valmis. Meie mängijad suutsid distsipliini hoida ja saime lõpus anda kõikidele mängijatele oma võimaluse,“ lisas Kaarna.

Veerandfinaalis on meie naiskonna vastaseks Slovakkia, keda möödunud aasta turniiril kahel korral ka võideti. „Slovakkia on kindlasti korralik, tugev võistkond. Nende alagrupis oli üks naiskond vähem, mistõttu on nad rohkem puhanud ja seega värskemad. Eks siin turniiril lähevad mängud aina raskemaks nii vaimselt kui füüsiliselt. Mängime siin väga pehmetele väljakutel ja nüüd sõltub ka väga palju mängijate vaimujõust, kuidas nad end taas suudavad suureks pingutuseks ette valmistada. Tahame jõuda nelja hulka!“ sõnas Kaarna.

Kohtumine Slovakkiaga algab homme Eesti aja järgi kell 15:10.

Foto: EJL

12.03.2015 14:51
  


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.