KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
Esiliiga 27. voorus olid favoriidid võidukad
Esiliiga 27. voorus said võidu juurde praeguse turniiritabeli neli edukamat, viigipunktiga leppisid Tuleviku II ja Rakvere meeskond. Nüüd on kõigil meeskondadel läbi 3/4 teekonnast ja nädala pärast algab viimane, 4. ring.

Esiliiga XXVII voor pühapäeval, 13. septembril:

kell 14.00 Wismari staadion (Wismari 15a, Tallinn)
TALLINNA JK LEGION – KOHTLA-JÄRVE FC LOOTUS  1:2 (1:0)
ametlik protokoll
Väravad: 19. Aleksandr Ivanov - 59. Vitali Bolšakov, 65. Sergei Popov
Hoiatused: 35. Aleksanr Ivanov, 70. Aleksandr Tkatšuk, 78. Eduard Komarov, 90. Maksim Dolinenko - 86. Aleksandr Gluhno
36. Maksim Kisseljov ei realiseerinud penaltit - vv Valeri Smelkov tõrjus

TJK Legion: 12-Kirjuhhin, 14-Dolinenko, 9-Dõmov, 23-Ivanov, 18-Kisseljov, 4-Komarov, 35-Kostin (70. 6-Rubel), 10-Latõnin (59. 16-Aleksejev), 8-Novikov, 32-Samulin (70. 5-Tkatšuk), 11-Titenok.
Varus: 6-Rubel, 5-Tkatšuk, 16-Aleksejev, 25-Gorbatov.

FC Lootus: 22-Smelkov, 16-Vaštšenko, 3-J. Tarassu (38. 5-Gluhno), 7-Gritsjuk, 13-Pozjabin, 4-Škaleta, 14-Žukov, 19-Popov, 2-Vedehhov (23. 9-Plotnikov), 10-Semjonov, 15-Bolšakov.
Varus: 1-Jurevitš, 5-Gluhno, 9-Plotnikov.

Mänguolud: +17, päikesepaisteline ilm; kunstmuru rahuldavas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 40
Peakohtunik: Margus Kotter
Abikohtunikud: Artur Telling, Kaupo Õismaa


kell 14.00 Kiviõli linnastaadion (Spordi 9, Kiviõli)
KIVIÕLI TAMME AUTO – TALLINNA FC LEVADIA II  0:2 (0:1)
ametlik protokoll

Väravad: 5. Tõnis Starkopf, 48. Andreas Raudsepp
Hoiatused: 59. Aleksei Kurotškin, 65. Aleksei Borissenko, 79. Renat Osmanov - 26. Aleks Mones

Tamme Auto: 16-Rubtsov, 3-Kurotškin, 6-Hepner, 4-Kostin, 17-Šelehhov, 9-Kirilov, 5-Russakov, 18-Borissenko, 14-Tiismann, 19-Kuslap, 7-Osmanov.
Varus: 10-Šteinberg, 11-Burov.

FC Levadia II: 12-Kütt, 5-Holst (69. 21-Ustaal), 3-Podholjuzin, 6-Kulinitš, 17-Raudsepp, 16-Mones (46. 19-Subbotin), 10-Gurtšioglujants, 4-Vassiljev, 11-Elhi (85. 7-Boldõrev), 8-Starkopf (75. 15-Leht), 2-Ingermann (46. 14-Aasmäe).
Varus: 30-Kassjantšuk, 7-Boldõrev, 19-Subbotin, 9-Kovaltšuk, 14-Aasmäe, 15-Leht, 21-Ustaal.

Mänguolud: +14, pilves sademeteta ilm; väljak rahuldavas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 55
Peakohtunik: Roomer Tarajev
Abikohtunikud: Toomas Nõmmiste, Erki Post


kell 14.00 Viljandi linnastaadion (Ranna pst 1, Viljandi)
VILJANDI JK TULEVIK II – RAKVERE FC FLORA  2:2 (2:1)
ametlik protokoll
Väravad: 30., 40. pen. Sergei Jegorov - 26., 63. Alar Petrovits
Hoiatused: 39. Jüris Sahkur, 45., 86. Joonas Ljaš
Eemaldamine: 86. Joonas Ljaš

JK Tulevik II: 1-Lipetski, 19-Sinilaid, 3-Sirel, 13-Tutk, 11-Roops, 8-Tölpus, 14-Reinsoo, 15-R. Luhakooder, 4-Luigend, 7-Roman (46. 17-Metsa), 10-Jegorov.
Varus: 2-Stern, 5-Raid, 6-Miländer, 17-Metsa.

Rakvere FC Flora: 1-Sahkur, 17-A. Tovstik, 25-K. Saar, 5-Stamm, 26-E. Tovstik, 22-Ljaš, 8-M. Saar, 2-Aunapuu (79. 15-Rannamäe), 18-Valmas (63. 11-Brandt), 10-Petrovits (84. 6-Kaasik), 20-Akimov.
Varus: 30-Susi, 6-Kaasik, 15-Rannamäe, 11-Brandt, 14-Kiis, 7-Klaasen.

Mänguolud: +16, pilves sademeteta ilm; väljak heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 50
Peakohtunik: Neeme Neemlaid
Abikohtunikud: Timo Afanassjev, Andreas Vaks


kell 14.00 Pärnu Kalevi staadion (Ranna pst 2, Pärnu)
PÄRNU JK VAPRUS – LASNAMÄE FC AJAX  1:2 (0:1) 
ametlik protokoll

Väravad: 89. Kaarel Kaarlimäe - 23. Vladimir Ljahhovetski, 61. Juri Gaidajenko
Hoiatused: -

JK Vaprus: 1-Pikker, 6-Saal (43. 8-Tiit), 35-Olesk, 13-Kaarlimäe, 4-Aavik, 20-Melts, 11-Velikopolje, 23-Lepik, 12-Galkin (68. 15-Gurejev), 10-Laurits, 9-Paabut (83. 17-Rättel).
Varus: 17-Rättel, 8-Tiit, 16-Könninge, 15-Gurejev.

FC Ajax: 1-Mamutov, 5-Andeenko, 3-A. Kirpu, 2-D. Kovtun, 19-Borissov, 15-Jõgiste, 14-Abdullajev, 21-Ljahhovetski (76. 11-S. Kononov), 17-Gaidajenko (68. 18-Gerassimov), 8-Suvorikov, 10-Tasso (85. 6-Iljuhhin).
Varus: 4-J. Kirpu, 6-Iljuhhin, 11-S. Kononov, 9-Kondratenko, 13-Fuksov, 18-Gerassimov.

Mänguolud: +18, päikesepaisteline ilm; väljak heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 90
Peakohtunik: Taavi Tüvist
Abikohtunikud: Margo Noode, Tiit Kivisild


kell 17.00 A. Le Coq Arena I muruväljak (Asula 4c, Tallinn)
TALLINNA FC FLORA II – VALGA FC WARRIOR  0:1 (0:1) 
ametlik protokoll

Värav: 28. Rasmus Munskind
Hoiatused: 69. Elvis Liivamägi, 89. Janno Roosimets - 55., 64. Alen Stepanjan, 85. Rasmus Munskind
Eemaldamine: 65. Alen Stepanjan

FC Flora II: 12-Meerits, 23-Rüütli, 4-Indermitte, 2-Paavo, 6-Klaus (70. 3-Akhalbedashvili), 20-Pallo (86. 25-Roosimets), 18-Reintam, 10-Mööl, 7-Junolainen (53. 14-Stüf), 11-Liivamägi (70. 17-Goldberg), 16-Anier.
Varus: 14-Stüf, 25-Roosimets, 3-Akhalbedashvili, 9-Tammemägi, 5-Kaarjärv, 17-Goldberg, 8-Gorohhov.

FC Warrior: 46-Rajando, 2-Gull, 3-Mütt, 4-Danelson, 5-Vald (90.+1. 19-Brauer), 6-Ottis, 7-Ahven (46. 16-Maar; 72. 14-Andres; 90.+1. 17-Karpov), 8-Munskind, 9-Rõivassepp (83. 18-Pikkor), 10-Lätt, 11-Stepanjan.
Varus: 1-Armas, 19-Brauer, 18-Pikkor, 17-Karpov, 14-Andres, 16-Maar.

Mänguolud: +16, päikesepaisteline ilm; väljak heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 70
Peakohtunik: Aivar Israel
Abikohtunikud: Tanel Kull, Heigo Paglant

Esiliiga tabel peale 27. vooru:
1 Tallinna FC Levadia II 27 19 7 1 75:13 64
2 Kohtla-Järve FC Lootus 27 19 2 6 64:30 59
3 Lasnamäe FC Ajax 27 13 4 10 52:45 43
4 Valga FC Warrior 27 13 2 12 42:52 41
5 Kiviõli Tamme Auto 27 13 2 12 58:54 38
6 Pärnu JK Vaprus 27 10 5 12 51:51 35
7 Tallinna JK Legion 27 9 4 14 50:58 31
8 Viljandi JK Tulevik II 27 8 4 15 39:64 28
9 Tallinna FC Flora II 27 6 4 17 20:45 22
10 Rakvere FC Flora 27 7 2 18 38:77 17

Väravalööjate edetabel peale 27. vooru:
27
 - Tõnis Starkopf (FC Levadia II, Tamme Auto)
17 - Yaroslav Dmitriev (FC Levadia II)
15 - Aleksandr Pavlikhin (TJK Legion)
15 - Anton Semjonov (FC Lootus)
14 - Šahriar Abdullajev (FC Ajax)
12 - Maksim Kisseljov (TJK Legion)
11 - Vitali Bolšakov (FC Lootus)
11 - Alar Petrovits (Rakvere FC Flora)
10 - Jaan Leimann (FC Warrior)
9 - Sergei Tasso (FC Ajax)

Meeskondade kõik väravalööjad:

Tallinna FC Levadia II (75) -
Yaroslav Dmitriev 17, Aleks Mones 8, Indrek Zelinski 6, Artjom Artjunin 6, Tõnis Starkopf 6, Andero Pebre 5, Jevgeni Gurtšioglujants 5, Rain Aasmäe 5, Vladimir Vassiljev 4, Maksim Rõtškov 4, Trevor Elhi 2, Anton Aristov 1, Maksim Podholjuzin 1, Markus Holst 1, Marek Mäekala 1, Aleksandr Kulinitš 1, Andreas Raudsepp 1
omavärav: Sergei Kondratenko (FC Ajax)

K-Järve FC Lootus (64) - Anton Semjonov 15, Vitali Bolšakov 11, Konstantin Karin 8, Viktor Plotnikov 6, Aleksei Žukov 5, Sergei Popov 5, Irfan Ametov 3, Jan Demidovitš 3, Andrei Škaleta 2, Aleksandr Zaharenkov 2, Aleksandr Avdeev 1, Viktor Aksjonov 1, Aleksandr Gluhno 1.
Omavärav: Alari Aunapuu (Rakvere FC Flora)
 
Kiviõli Tamme Auto (58) - Tõnis Starkopf 21, Dmitri Kirilov 7, Erik Šteinberg 6, Sergei Kostin 5, Stanislav Russakov 4, Dmitri Šelehhov 3, Ilja Krivošein 2, Aleksei Borissenko 2, Sergei Burov 1, Aleksei Kurotškin 1, Ilja Balitski 1, Janek Hepner 1, Konstantin Golitsõn 1, Viktor Sergejev 1, Aleksei Derjabin 1, Rustam Gurbanov 1

Lasnamäe FC Ajax (52) - Šahriar Abdullajev 14, Sergei Tasso 9, Pavel Iljuhhin 8, Sergei Kononov 6, Deniss Skobelev 2, Vladimir Gerassimov 2, Aleksei Zotov 1, Valentin Fuksov 1, Deniss Suvorikov 1, Vitali Mihhasev 1, Andrei Borissov 1, Deniss Kovtun 1, Deniss Jõgiste 1, Aleksandr Kirpu 1, Vladimir Ljahhovetski 1, Juri Gaidajenko 1
Omavärav: Martti Klaus (FC Flora II)

Pärnu JK Vaprus (51) - Ranet Lepik 8, Martin Partsioja 7, Taavi Laurits 6, Maido Pakk 5, Rauno Alliku 5, Ivan Velikopolje 4, Rait Sõrmus 3, Ander Paabut 3, Kaarel Kaarlimäe 3, Aleksei Galkin 2, Artur Rättel 2, Taavi Midenbritt 1, Indres Põder 1, Tanel Melts 1

TJK Legion (50) - Aleksandr Pavlikhin 15, Maksim Kisseljov 12, Mark Švets 4, Sergei Dõmov 2, Andrei Kostin 2, Rodion Ovsijenko 2, Jüri Lipsik 2, Aleksandr Ivanov 2, Aleksandr Tkatšuk 1, Aleksei Latõnin 1, Jevgeni Kurjanov 1, Ilja Monakov 1, Aleksandr Savtšenko 1, Aleksei Titenok 1, Pavel Rubel 1, Vadim Samulin 1, Eduard Komarov 1

Valga FC Warrior (42) - Jaan Leimann 10, Erkki Junolainen 7, Sander Rõivassepp 7, Elvis Liivamägi 3, Karl-Ivar Maar 2, Kaspar Kaldoja 2, Priidu Ahven 2, Rasmus Munskind 2, Madis Rajando 1, Jaan Kekišev 1, Nikita Baranov 1, Toomas Pent 1, Siim Tukk 1, Ott Ottis 1, Hannes Anier 1

Viljandi JK Tulevik II (39) - Raido Roman 7, Eerik Reinsoo 7, Tanel Melts 3, Ervin Kõll 3, Rasmus Luhakooder 3, Sergei Jegorov 3, Janek Kalda 2, Tanel Võtti 2, Ants Stern 1, Janar Toomet 1, Jaanus Sirel 1, Rain Tölpus 1, Aleksei Jahhimovitš 1, Albert Taar 1, Armand Naris 1, Karol Mets 1
omavärav: Vadim Gritsjuk (FC Lootus)

Rakvere FC Flora (38) - Alar Petrovits 11, Esko Brandt 5, Tarmo Rebane 5, Joonas Ljaš 5, Sergei Akimov 3, Elar Tovstik 2, Alari Tovstik 2, Mihkel Saar 1, Siim Rannamäe 1, Alari Aunapuu 1
omaväravad: Karol Mets (JK Tulevik II), Deniss Suvorikov (FC Ajax)

Tallinna FC Flora II (20) - Andreas Aru 5, Ken Kallaste 3, Sergei Mošnikov 2, Joel Indermitte 2, Joonas Tamm 1, Karl Palatu 1, Jürgen Pallo 1, Teet Allas 1, Karl Mööl 1, Erkki Junolainen 1, Andre Frolov 1, Janno Roosimets 1 
13.09.2009 16:20








 



 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.