KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
Saalijalgpallurid võtsid osa Viimsi jooksust

Eesmärgiga propageerida sporti ja terveid eluviise võttis Tallinnas saalijalgpalliga tegelev FC Cosmos möödunud nädalavahetusel osa traditsioonilisest maikuisest Viimsi jooksust. Kuigi individuaalselt keegi jalgpalluritest esikolmikusse ei mahtunud, oli FC Cosmos parim mitteametlikus võistkondlikus arvestuses.

Viimsis toimuval 10-kilomeetrisel jooksul osaleb traditsiooniliselt sadu jooksusõpru. Sel aastal peeti jooksuvõistlust juba 29. korda. Starti tuli üle 150 osaleja, nende seas ka 10 jalgpallurit.

„Ei saa öelda, et meil oleks selle üritusega olnud mingi kindel eesmärk. Pigem soovisime lihtsalt näidata, et sport on tore, kusjuures pole üldse tähtis, milline spordiala nimelt – futsal, jooks või mingi muu,“ rääkis FC Cosmose esindaja Boriss Šipunov.

Viimsi valiti veel ka sel põhjusel, et kohaliku spordikompleksi saal oli möödunud hooajal meeskonna koduväljakuks.

„Me tahame muuta sellised jooksud heaks traditsiooniks. Tulevikus võib olla mõtleme ka tõsisemate distantside peale, näiteks Tallinna jooksumaratoni raames,“ lisas Boriss Šipunov.

Tema sõnade kohaselt tahaks selle algatusega kaasata ka teisi saalijalgpalli- ja jalgpallivõistkondi, kes saaksid seeläbi võistelda mitte ainult saalides ja jalgpalliväljakutel, vaid ka teistel aladel.

Saalijalgpalliklubi FC Cosmos loodi 2014. aastal FC Raketa baasil. Hooajal 2014/2015 tuli FC Cosmos Triobet saaliliigas kolmandale kohale. Klubi juures tegutseb ka saalijalgpallikool lastele.

Foto: FC Cosmos

13.05.2015 07:56
  


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.