KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
Esiliigas mängiti XXVIII vooru mängud
Järjekordsed võidud said tabeli eesotsas olevad meeskonnad. FC Levadia II võitis Tamme Auto 4:0, FC Lootus TJK Legioni 3:1, FC Ajax Vapruse 4:0 ning FC Warrior FC Flora II 2:1. Võidukas oli ka Tuleviku duubel, tulemusega 2:0 võideti Rakvere meeskonda.

Esiliiga XXVIII voor pühapäeval, 20. septembril:

kell 14.00 A. Le Coq Arena I muruväljak (Asula 4c)
VALGA FC WARRIOR – TALLINNA FC FLORA II  2:1 (1:0)
ametlik protokoll
Väravad
: 15. Jaan Leimann, 63. Rasmus Munskind - 77. Edwin Stüf
Hoiatused: 19. Jaan Leimann - 89. Ernest Akhalbedashvili, 90. Joel Indermitte

FC Warrior: 46-Rajando, 2-Baranov, 3-Mütt, 4-Lätt (71. 18-Tukk), 5-Vald, 6-Klemmer, 7-Leimann, 8-Munskind (79. 13-Lepistu), 9-Rõivassepp (86. 17-Pikkor), 10-Kekišev, 11-Maar (62. 19-Ahven; 86. 16-Brauer).
Varus: 1-Armas, 14-Andres, 13-Lepistu, 16-Brauer, 17-Pikkor, 18-Tukk, 19-Ahven.

FC Flora II: 12-Meerits, 3-Akhalbedashvili, 4-Indermitte, 5-Kaarjärv (46. 9-Tammemägi), 6-Frolov, 7-Rüütli, 8-Anier, 10-Mööl, 14-Stüf, 15-Gorohhov, 20-Goldberg (46. 2-Paavo).
Varus: 9-Tammemägi, 2-Paavo, 11-Junolainen, 17-Pallo.

Mänguolud: +19, päikesepaisteline ilm; väljak heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 76
Peakohtunik: Kristo Tohver
Abikohtunikud: Tiit Kivisild, Viljo Kivisild


kell 14.00 Kohtla-Järve spordikeskuse staadion (Spordi 4, Kohtla-Järve)
KOHTLA-JÄRVE FC LOOTUS – TALLINNA JK LEGION  3:1 (1:0)
ametlik protokoll
Väravad
: 37. Sergei Popov, 59. Irfan Ametov, 81. Vitali Bolšakov - 67. Vladimir Gorbatov
Hoiatused: 87. Vadim Gritsjuk - 53. Aleksei Latõnin

FC Lootus: 1-Jurevits, 2-Vedehhov (73. 13-Pozjabin), 4-Škaleta, 6-Zahharenkov, 10-Semjonov (60. 23-Andrejev), 11-Karin (86. 7-Gritsjuk), 14-Žukov, 15-Bolšakov, 16-Vaštšenko (60. 9-Plotnikov), 19-Popov, 20-Ametov (81. 5-Gluhno).
Varus: 22-Smelkov, 3-J. Tarassu, 7-Gritsjuk, 13-Pozjabin, 23-Andrejev, 9-Plotnikov, 5-Gluhno.

TJK Legion: 12-Kirjuhhin, 5-Tkatšuk, 8-Novikov, 9-Dõmov, 10-Latõnin, 11-Titenok, 14-Dolinenko (46. 4-Rubel), 18-Kisseljov, 28-Aleksejev, 32-Samulin (46. 25-Gorbatov), 35-Kostin.
Varus: 4-Rubel, 25-Gorbatov.

Mänguolud: +18, päikesepaisteline ilm; väljak heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 80
Peakohtunik: Gunnar Nuuma
Abikohtunikud: Raul Kaivoja, Toomas Nõmmiste


kell 14.00 FC Ajaxi staadion (Võidujooksu 8, Tallinn)
LASNAMÄE FC AJAX – PÄRNU JK VAPRUS  4:0 (3:0)   
ametlik protokoll
Väravad
: 27., 78. Juri Gaidajenko, 30. Andrei Borissov, 43. pen. Aleksandr Kirpu
Hoiatus: 43. Ranet Lepik

FC Ajax: 1-Mamutov, 3-A. Kirpu, 5-Avdeenko, 6-Iljuhhin (65. 18-Gerassimov), 9-Kondratenko, 10-Tasso, 11-S. Kononov (46. 2-D. Kovtun), 15-Jõgiste, 17-Gaidajenko (80. 20-Mihhasev), 19-Borissov, 21-Ljahhovetski.
Varus: 2-D. Kovtun, 20-Mihhasev, 18-Gerassimov, 13-Fuksov.

JK Vaprus: 1-Pikker, 3-Anso, 4-Aavik, 6-Saal, 9-Paabut, 10-Laurits (38. 17-Rättel), 11-Velikopolje, 12-Galkin (76. 16-Könninge), 13-Kaarlimäe (74. 8-Tiit), 15-Gurejev, 23-Lepik.
Varus: 8-Tiit, 16-Könninge, 7-Sõrmus, 17-Rättel.

Mänguolud: +19, päikesepaisteline ilm; väljak heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 70
Peakohtunik: Margus Kotter
Abikohtunikud: Rein Pajunurm, Tõnu Palts


kell 17.00 Rakvere linnastaadion (Kastani 12, Rakvere)
RAKVERE FC FLORA – VILJANDI JK TULEVIK II 0:2 (0:1)
ametlik protokoll
Väravad: 18. Sergei Jegorov, 89. Juri Jevdokimov
Hoiatused: 26. Martin Polluks, 26. Elar Tovstik, 86. Alari Tovstik - 26., 32. Raido Roman, 43. Rasmus Luhakooder
Eemaldamine: 32. Raido Roman

Rakvere FC Flora: 30-Sander Susi, 2-Alari Aunapuu (70. 11-Esko Brandt), 5-Mihkel Stamm, 8-Mihkel Saar, 10-Alar Petrovits, 17-Alari Tovstik, 19-Henri Hang (74. 15-Siim Rannamäe), 20-Sergei Akimov, 21-Martin Polluks (46. 6-Jaanus Kaasik), 25-Kaarel Saar, 26-Elar Tovstik (90. 14-Toomas Kiis).
Varus: 11-Esko Brandt, 15-Siim Rannamäe, 6-Jaanus Kaasik, 12-Veiko Rohtla, 18-Elari Valmas, 14-Toomas Kiis, 7-Jan Klaasen.

JK Tulevik II: 1-Kaido Koppel, 4-Karol Mets, 7-Raido Roman, 8-Rain Tölpus, 10-Eerik Reinsoo, 11-Juri Jevdokimov, 13-Rauno Tutk, 14-Mikk Metsa, 15-Ats Sillaste, 17-Rasmus Luhakooder, 18-Sergei Jegorov (90. 6-Kalev-Marten Raave).
Varus: 6-Kalev-Marten Raave.

Mänguolud: +18, päikesepaisteline ilm; väljak heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 60
Peakohtunik: Taavi Tüvist
Abikohtunikud: Margo Noode, Jaanus Nilp


kell 17.00 Maarjamäe kunstmurustaadion (Kose tee 4, Tallinn)
TALLINNA FC LEVADIA II – KIVIÕLI TAMME AUTO 4:0 (2:0)
ametlik protokoll
Väravad: 23. Markus Holst, 43. Andreas Raudsepp, 62., 71. Tõnis Starkopf
Hoiatused: 53. Markus Holst - 50. Anton Smetanin, 85. Dmitri Šelehhov

FC Levadia II: 12-Kert Kütt (63. 30-Ilja Kassjantšuk), 3-Maksim Podholjuzin, 4-Vladimir Vassiljev (60. 9-Aleksandr Kovaltšuk), 5-Markus Holst (55. 2-Kevin Ingermann), 6-Aleksandr Kulinitš, 7-Andreas Raudsepp, 8-Tõnis Starkopf, 10-Jevgeni Gurtšioglujants, 14-Rain Aasmäe, 16-Aleks Mones (46. 17-Maksim Rõtškov), 19-Igor Subbotin (46. 11-Trevor Elhi).
Varus: 30-Ilja Kassjantšuk, 2-Kevin Ingermann, 9-Aleksandr Kovaltšuk, 11-Trevor Elhi, 16-Martin Ustaal, 17-Maksim Rõtškov, 21-Krister-Kaspar Rannamaa.

Tamme Auto: 1-Dmitri Vorobjov, 4-Sergei Kostin, 5-Stanislav Russakov, 6-Janek Hepner (46. 10-Rustam Gurbanov), 7-Renat Osmanov, 9-Dmitri Kirilov (63. 22-Aleksei Filimonov), 14-Juri Tiismann, 17-Dmitri Šelehhov, 18-Aleksandr Kuslap, 19-Ilja Krivošein (77. 15-Aleksandr Ivarinen).
Varus: 12-Anton Smetanin, 21-Aleksei Derjabin, 15-Aleksandr Ivarinen, 7-Renat Osmanov, 11-Erik Šteinberg, 22-Aleksei Filimonov, 10-Rustam Gurbanov.

Mänguolud: +16, vahelduva pilvisusega ilm; kunstmuru heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 63
Peakohtunik: Ain Karutoom
Abikohtunikud: Marek Lillmaa, Indrek Bachmann

Esiliiga tabel peale 28. vooru:
1 Tallinna FC Levadia II 28 20 7 1 79:13 67
2 Kohtla-Järve FC Lootus 28 20 2 6 67:31 62
3 Lasnamäe FC Ajax 28 14 4 10 56:45 46
4 Valga FC Warrior 28 14 2 12 44:53 44
5 Kiviõli Tamme Auto 28 13 2 13 58:58 38
6 Pärnu JK Vaprus 28 10 5 13 51:55 35
7 Tallinna JK Legion 28 9 4 15 51:61 31
8 Viljandi JK Tulevik II 28 9 4 15 41:64 31
9 Tallinna FC Flora II 28 6 4 18 21:47 22
10 Rakvere FC Flora 28 7 2 19 38:79 17

Väravalööjate edetabel peale 28. vooru:
29
 - Tõnis Starkopf (FC Levadia II, Tamme Auto)
17 - Yaroslav Dmitriev (FC Levadia II)
15 - Aleksandr Pavlikhin (TJK Legion)
15 - Anton Semjonov (FC Lootus)
14 - Šahriar Abdullajev (FC Ajax)
12 - Maksim Kisseljov (TJK Legion)
12 - Vitali Bolšakov (FC Lootus)
11 - Alar Petrovits (Rakvere FC Flora)
11 - Jaan Leimann (FC Warrior)
9 - Sergei Tasso (FC Ajax)

Meeskondade kõik väravalööjad:

Tallinna FC Levadia II (79) -
Yaroslav Dmitriev 17, Aleks Mones 8, Tõnis Starkopf 8, Indrek Zelinski 6, Artjom Artjunin 6, Andero Pebre 5, Jevgeni Gurtšioglujants 5, Rain Aasmäe 5, Vladimir Vassiljev 4, Maksim Rõtškov 4, Trevor Elhi 2, Markus Holst 2, Andreas Raudsepp 2, Anton Aristov 1, Maksim Podholjuzin 1, Marek Mäekala 1, Aleksandr Kulinitš 1,
omavärav: Sergei Kondratenko (FC Ajax)

K-Järve FC Lootus (67) - Anton Semjonov 15, Vitali Bolšakov 12, Konstantin Karin 8, Viktor Plotnikov 6, Sergei Popov 6, Aleksei Žukov 5, Irfan Ametov 4, Jan Demidovitš 3, Andrei Škaleta 2, Aleksandr Zaharenkov 2, Aleksandr Avdeev 1, Viktor Aksjonov 1, Aleksandr Gluhno 1.
Omavärav: Alari Aunapuu (Rakvere FC Flora)
 
Kiviõli Tamme Auto (58) - Tõnis Starkopf 21, Dmitri Kirilov 7, Erik Šteinberg 6, Sergei Kostin 5, Stanislav Russakov 4, Dmitri Šelehhov 3, Ilja Krivošein 2, Aleksei Borissenko 2, Sergei Burov 1, Aleksei Kurotškin 1, Ilja Balitski 1, Janek Hepner 1, Konstantin Golitsõn 1, Viktor Sergejev 1, Aleksei Derjabin 1, Rustam Gurbanov 1

Lasnamäe FC Ajax (56) - Šahriar Abdullajev 14, Sergei Tasso 9, Pavel Iljuhhin 8, Sergei Kononov 6, Juri Gaidajenko 3, Deniss Skobelev 2, Vladimir Gerassimov 2, Aleksandr Kirpu 2, Andrei Borissov 2, Aleksei Zotov 1, Valentin Fuksov 1, Deniss Suvorikov 1, Vitali Mihhasev 1, Deniss Kovtun 1, Deniss Jõgiste 1, Vladimir Ljahhovetski 1
Omavärav: Martti Klaus (FC Flora II)

Pärnu JK Vaprus (51) - Ranet Lepik 8, Martin Partsioja 7, Taavi Laurits 6, Maido Pakk 5, Rauno Alliku 5, Ivan Velikopolje 4, Rait Sõrmus 3, Ander Paabut 3, Kaarel Kaarlimäe 3, Aleksei Galkin 2, Artur Rättel 2, Taavi Midenbritt 1, Indres Põder 1, Tanel Melts 1

TJK Legion (51) - Aleksandr Pavlikhin 15, Maksim Kisseljov 12, Mark Švets 4, Sergei Dõmov 2, Andrei Kostin 2, Rodion Ovsijenko 2, Jüri Lipsik 2, Aleksandr Ivanov 2, Aleksandr Tkatšuk 1, Aleksei Latõnin 1, Jevgeni Kurjanov 1, Ilja Monakov 1, Aleksandr Savtšenko 1, Aleksei Titenok 1, Pavel Rubel 1, Vadim Samulin 1, Eduard Komarov 1, Vladimir Gorbatov 1

Valga FC Warrior (44) - Jaan Leimann 11, Erkki Junolainen 7, Sander Rõivassepp 7, Elvis Liivamägi 3, Rasmus Munskind 3, Karl-Ivar Maar 2, Kaspar Kaldoja 2, Priidu Ahven 2, Madis Rajando 1, Jaan Kekišev 1, Nikita Baranov 1, Toomas Pent 1, Siim Tukk 1, Ott Ottis 1, Hannes Anier 1

Viljandi JK Tulevik II (41) - Raido Roman 7, Eerik Reinsoo 7, Sergei Jegorov 4, Tanel Melts 3, Ervin Kõll 3, Rasmus Luhakooder 3, Janek Kalda 2, Tanel Võtti 2, Ants Stern 1, Janar Toomet 1, Jaanus Sirel 1, Rain Tölpus 1, Aleksei Jahhimovitš 1, Albert Taar 1, Armand Naris 1, Karol Mets 1, Juri Jevdokimov 1
omavärav: Vadim Gritsjuk (FC Lootus)

Rakvere FC Flora (38) - Alar Petrovits 11, Esko Brandt 5, Tarmo Rebane 5, Joonas Ljaš 5, Sergei Akimov 3, Elar Tovstik 2, Alari Tovstik 2, Mihkel Saar 1, Siim Rannamäe 1, Alari Aunapuu 1
omaväravad: Karol Mets (JK Tulevik II), Deniss Suvorikov (FC Ajax)

Tallinna FC Flora II (21) - Andreas Aru 5, Ken Kallaste 3, Sergei Mošnikov 2, Joel Indermitte 2, Joonas Tamm 1, Karl Palatu 1, Jürgen Pallo 1, Teet Allas 1, Karl Mööl 1, Erkki Junolainen 1, Andre Frolov 1, Janno Roosimets 1, Edwin Stüf 1 
20.09.2009 18:14








 



 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.