KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
Klubijalgpalli päev kutsub turu, oksjoni ja karikafinaalidega

Homme, 30. mail A. Le Coq Arenal aset leidev Eesti klubijalgpalli pidupäev kutsub huvilisi jalgpallituru, heategevusliku oksjoni, kahe karikafinaali ja liputseremooniaga.

Päev algab kell 13:00, kui avatakse staadioni sissepääs ja algab jalgpalliturg, kus tuleb erinevate kauplejate poolt pakkumisele igasugust vutinänni – mängukavasid, märke, särke, vimpleid jne, nii uuemaid kui ka vanemaid asju. Kell 13:30 pannakse pall mängu naiste karikafinaalis Pärnu JK ja Põlva FC Lootose vahel.

Pärast naiste karikafinaali ja autasustamist, orienteeruvalt kell 15:45 algab liputseremoonia, kus näeme meeste karikavõistlustel osalevate klubide lippe ja selgub uue hooaja karikasarja loosimistulemus. Tseremooniat veavad Rakvere Teatri näitlejad Tarmo Tagamets ja Erni Kask, kaasa teeb A. Le Coqi Löögirühm Reigo Ahvena juhtimisel.

Kell 16:20 tulevad väljakule meeste finaalis Tipneri karika nimel mängivad Paide Linnameeskond ja Nõmme Kalju. Pärast meeste finaali ja autasustamist, orienteeruvalt kell 18:30 algab A. Le Coq Arena Idatribüüni galeriis heategevuslik oksjon SOS Lasteküla toetuseks, kus tõelised haruldused panevad välja Ragnar Klavan, Sergei Pareiko ja Raio Piiroja.

Klubijalgpallipäeva patroon on Eesti koondise kapten, Saksamaa Bundesligas 5. koha teeninud Ragnar Klavan, kes osaleb karikafinaali autasustamistseremoonial.

„Arvan, et taoline klubijalgpalli päev, kus selguvad naiste ja meeste karikavõitjad ning korraldatakse teisigi sündmusi, on oluline just klubide esiletoomise jaoks. Julgustan omalt poolt kõiki Eesti jalgpalliklubisid sel päeval tribüünile tulema ja oma klubi värve näitama,“ rääkis Klavan.

„Klubijalgpalli päev seob Eestit ka maailma jalgpalliga – samal päeval toimuvad karikafinaalid näiteks Saksamaal ja Inglismaal. Samuti on sel aastal Eesti meeste karikafinaalis põnev intriig: mängus on UEFA Euroopa liiga koht. Olles just ise Bundesligas võidelnud Euroopa liiga koha pärast, siis tean, kui oluline see mängijatele on,“ selgitas Klavan.

Pääsmed karikafinaalile on eelmüügis Piletilevis ja saadaval ka kohapeal.

Foto: Lembit Peegel

29.05.2015 09:40








 



 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.