KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
Tipneri karikavõistlused said uue meediapartneri

Eesti Jalgpalli Liidu (EJL) president Aivar Pohlak ja Õhtulehe juhatuse esimees Kristjan Mauer sõlmisid lepingu, millega sai Õhtulehest Tipneri nimeliste meeste karikavõistluste uus meediapartner.

„Õhtuleht on aastate jooksul olnud meie koondise ja alaliidu heaks meediapartneriks, nüüd laiendasime koostööd ning töötame ühiselt meeste karikavõistluste kvaliteetse ja atraktiivse kajastamise nimel,“ märkis Aivar Pohlak. „Tipneri nime kandvate karikavõistlustega loome klubijalgpalli traditsioone, tegemist on võistlusega, kus suured kohtuvad väikestega ja kus kõigil on võimalus. See teeb karikasarja eriliseks.“

Koostöö raames näidatakse igast karikavõistluste ringist Õhtulehe portaali kaks otseülekannet. Avaringi mängudest näitab Õhtuleht 28.juunil kell 20:30 Sportland Arenal peetavat IV liiga duelli FC Reaal – JK Väätsa Vald ning 1. juulil kell 20:30 Wismari staadionil toimuvat matši Tallinna FC Eston Villa – FC Tartu.

„Õhtulehel on väga hea meel alustada Evald Tipneri Eesti karikasarja kohtumiste näitamisega selle võistluse täies hiilguses. Tahame karikavõistluste jooksul tutvustada Eesti jalgpallipüramiidi põnevaid tahke, millest johtuvalt oleme 1/64-finaalist valinud näitamiseks IV ja III liiga meeskondade kohtumised. Kompromissituse poolest ei jää madalamates liigades mängitav jalgpall alla Premium liigale ning karikavõistluste eriline aura võimendab veelgi emotsioone, mille pärast jalgpalli ülepeakaela mängitakse ja vaadatakse,“ selgitas Õhtulehe sporditoimetuse juht Ott Järvela.

„Eks võistluste edenedes nihkub fookus üha enam Eesti tippklubide peale, aga me ei karda teha telemängude osas seniolematult julgeid valikuid ka edaspidi. Olen kindel, et FC Reaal, Väätsa Vald, FC Eston Villa ja FC Tartu tõestavad Õhtulehe otse-eetris karikavõistluste formaadi võlu," lisas Järvela.

Foto: Brit Maria Tael

15.06.2015 19:05
  


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.