KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
JÄRELVAADATAV: Naiste U-19 alustas Kasahstanis sõprusturniiri võidukalt

Eesti U-19 tüdrukute koondis alustas täna meie aja järgi kell 13 Kasahstanis UEFA sõprusturniiri. Avamängus oli vastaseks Kasahstani teine koosseis, mis koosneb sealsetest U-17 mängijatest.

Tugeva tuule ja 34-kraadise kuumuse käes peetud mäng oli esimesel poolajal üsna tasavägine ning teravaid olukordi tekkis mõlema värava all. Esimese poolaja üleminutil asus Kasahstan kauglöögist 1:0 juhtima. Teisel poolajal muutusid eestlannad silmnähtavalt aktiivsemaks ning 10 minuti sees löödi kaks väravat, kui 56. minutil viigistas seisu Lisette Tammik ning 65. minutil viis Jessika Uleksin Eesti 2:1 juhtima. Nii kohtumine lõppeski.

Koondise abitreener Aleksandra Ševoldajeva nentis, et esimene kohtumine oli suuresti raske olude tõttu, kuid siiski leidis ta, et mängijad olid oma ülesannete kõrgusel. “Me ei ole harjunud sellistes tingimustes mängima, väga väga palav on ja teistel võistkondadel on meie ees väike eelis, kuna nad treenivad ja mängivad sellistes oludes. Ma arvan, et saime ülesandega hästi hakkama, tulime 0:1 kaotusseisust välja. Kuna meil on kasutada 20 mängijat ja 9 vahetust, siis saime muutusi teha ja värskeid mängijaid sisse tuua. See tegi mängupildi teisel poolajal paremaks."

Rääkides turniiri eesmärkidest üldiselt tõdes Ševoldajeva, et nendeks on valmistumine valikmängudeks ja erinevate koosseisude katsetamine. “See on ettevalmistuslik turniir valikmängudeks ja seega otsime kõige paremaid kooslusi. Iga mäng proovime tulla mõne uue koosseisuga ja igaüks saab kindlasti võimaluse ennast tõestada ja parandada. See on heaks proovikiviks, et näha, kas mängijad otsivad rasketes tingimustes vabandusi või kasutavad neid hoopis selleks, et paremaks saada.”

Eesti mängis koosseisus: 12-Angelika Hõbesalu, 2-Laura Jaansen (67. 15-Liisa Pajumets), 4-Ketlin Saar (77. 18-Vanessa Vaher), 5-Laura-Liis Tamm (46. 3-Jessika Uleksin), 6-Annaliis Strigin (77. 9-Grenelin Herlis Raud), 7-Anastasia Ivanova (67. 8-Anett Kadastu), 11-Anette Rõõmussaar (46. 14-Lisette Tammik), 13-Arina Kopatš (67. 10-Rahel Repkin), 16-Tiia-Linda Purge (46. 17-Elizaveta Rutkovskaja), 19-Kristiina Tullus, 20-Alina Fitissova

Homme kell 13 (Eesti aja järgi) kohtub Eesti U-19 koondis Aserbaidžaaniga ning turniiri viimases mängus reedel kell 7 hommikul (Eesti aja järgi) Kasahstaniga.

16.06.2015 15:43
  


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.