KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
Tipneri karikasarjas on selgunud 1/32-finaalmängude ajad

Evald Tipneri karikasarja 1/32-finaalide mänguajad on selgunud. Kohtumised peetakse ajavahemikus 19. juuli kuni 12. august.

19. juuli
kell 16:00 JK Tallinna Kalev III (III liiga) – JK Loo (III liiga), Kalevi Keskstaadioni kunstmuruväljak

26. juuli
kell 19:00 JK Väätsa Vald (IV liiga) – Maardu FC Starbunker II (III liiga), Paide kunstmuruväljak
kell 19:00 Tartu FC Bronx Wood (IV liiga) – Viimsi MRJK (II liiga), Ülenurme staadion
kell 19:00 Tartu FC Merkuur (III liiga) – Kuusalu JK Rada (II liiga), Kaagvere jalgpalliväljak
kell 19:00 Tallinna FC Forza (III liiga) – SK Roosu (IV liiga), Lasnamäe Spordikeskuse kunstmurustaadion

29. juuli
kell 19:00 Nõmme Kalju FC III (III liiga) – FC Otepää (III liiga), Hiiu kunstmurustaadion
kell 19:00 Tallinna FC Soccernet (III liiga) – FC Like & Share (Rahvaliiga B), Wismari staadion
kell 19:00 JK Fellin (Rahvaliiga A) – EMÜ SK (III liiga), Viljandi kunstmuruväljak
kell 19:00 FC Järva-Jaani (III liiga) – Navi Vutiselts (III liiga), Järva-Jaani Kasekopli staadion
kell 18:00 Tallinna Jalgpalliselts (IV liiga) – Paide Linnameeskond (PL), Kalevi Keskstaadioni kunstmuruväljak
kell 19:00 Maardu United (III liiga) – Tallinna FC Infonet II (EL), Maardu kunstmuruväljak
kell 19:00 FC Lelle (III liiga) – Vastseliina FC Tannem (III liiga), Lelle staadion
kell 19:00 Pärnu Linnameeskond (PL) – Läänemaa JK Haapsalu (III liiga), Pärnu Raeküla staadion
kell 19:00 Jõgeva SK Noorus-96 (II liiga) – Pärnu FC Metropool (II liiga), Jõgeva linnastaadion
kell 19:00 Kohtla-Järve JK Järve (ELB) – Tõrva JK (II liiga), Kohtla-Järve Spordikeskuse staadion
kell 19:00 Lootos FCR (Rahvaliiga B) – JK Retro (III liiga), Lootospark

2. august
kell 19:00 (OTSE: Õhtuleht) Türi JK Ganvix (II liiga) – FC Nõmme United (II liiga), Türi linnastaadion
kell 19:00 HÜJK Emmaste (ELB) – JK Õismäe Torm (Rahvaliiga A), FC Flora Lilleküla väljak

4. august
kell 19:00 Tartu FC Santos (EL) – Pärnu JK Poseidon Nirvaana (IV liiga), Tartu Tamme staadion

5. august
kell 18:00 Tallinna FC Flora II (EL) – Tallinna FC Flora (PL), FC Flora Lilleküla väljak
kell 19:00 JK Narva Trans (PL) – SK Imavere Forss (II liiga), Narva Kreenholmi staadion
kell 19:00 Tabivere RSK (IV liiga) – Pirita JK Reliikvia (III liiga), Tabivere Gümnaasiumi staadion
kell 20:30 (OTSE: Õhtuleht) Tallinna SK Dnipro (III liiga) – Tartu JK Welco (II liiga), Wismari staadion
kell 19:00 Tartu JK Tammeka (PL) – Maardu FC Starbunker (ELB)/Tallinna FC Flora III (ELB), Tartu Tamme staadion

11. august
kell 19:00 Viljandi JK Tulevik (PL) – JK Kaitseliit Kalev (III liiga), Viljandi linnastaadion
kell 19:00 Nõmme Kalju FC (PL) – Tallinn C.F (II liiga)., Hiiu kunstmurustaadion
kell 19:00 Tallinna FC Infonet (PL) – Tallinna JK Piraaja (II liiga), Lasnamäe Kergejõustikuhalli kunstmurustaadion
kell 19:00 Tallinna FC Levadia (PL) – Tallinna FC Olympic Olybet (III liiga), Kadrioru staadion
kell 19:00 Rakvere JK Tarvas (EL) – Ambla Vallameeskond (III liiga), Rakvere Linnastaadion

12.august
kell 19:00 Tallinna JK Legion (II liiga) – Tallinna FC Eston Villa (IV), Wismari staadion
kell 19:00 RJK Märjamaa (IV liiga) – JK Sillamäe Kalev (PL), Märjamaa Gümnaasiumi staadion

 

06.07.2015 12:44








 



 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.