KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
Toimus järjekordne voor saalijalgpalli liigades
Meistriliigas viigistasid olulises mängus FC Anzi ja Sillamäe JK 4:4. FC Ararat võitis suurelt 17:2 Rapla Atlit ja jõudis liidritele järele. Sillamäelased edestavad üheksa vooru järel Araratti ja Anzit vaid 1 punktiga. Sellest seltskonnast, kes võistlevad 4. koha pärast ja ühtlasi ka üleminekumängudest pääsemise nimel olid edukad FC Flora Futsal ja Rummu Dünamo, alistades vastavalt 7:5 Betooni ja 8:4 Võru JK.

Parimaks väravalööjaks kerkis Vitali Ivahnenko Tallinna FC Araratist.

Esiliiga piirkondades on endiselt juhtimas FC A&A Kinnisvara/AEG ja Raasiku FC Joker ning JK Tondi ja Tallinna FC Mainor.

SAALIJALGPALLI MEISTRILIIGA

9. voor
16.01. kell 20.30 Betoon - Tallinna FC Flora Futsal 5:7 (3:1)
Väravad: Risto Sarapik 2, Antti Arst, Indrek Siska, Märt Kosemets - Rivo Reinson 2, Ott Meerits 2, Indrek Rist 2, Kristjan Saar
Hoiatus: Ott Meerits

17.01. kell 17.00 Rapla JK Atli - Tallinna FC Ararat 2:17 (0:4)
Väravad: Oleg Glivenko, Joel Siniallik - Mihhail Belov 4, Vitali Ivahnenko 3, Paul Kirsipuu 3, Avetis Harutunjan 2, Vadim Dolinin, Dmitri Kirilov, Aleksandr Rulkov, Oleg Maksimov, ov. Kristjan Pallav
Hoiatused: Dmitri Kirilov, Aleksei Pologihh

17.01. kell 18.00 Võru JK - Rummu Dünamo 4:8 (1:4)
Väravad: Tauno Kikas 2, Priit Bahmatðov, Vjatðeslav Vassilenko - Kirill Dmitruk 2, Konstantyn Logvin, Igor Dulov, Deniss Bondarev, Stanislav Hmeljov, Roman Marðev, Jevgeni Merkurjev
Hoiatused: -

18.01. kell 17.00 Tallinna FC Anzhi - Sillamäe JK 4:4 (1:3)
Väravad: Sergei Kostin 2, Erik Ðteinberg, Evgeni Kurjanov - Nikolai Toðtðev 2, Dmitri Voronin, Mark Orikov
Hoiatused: Ilja Krivoðein - Mark Orikov, Dmitri Voronin

Väravaküttide edetabeli tipp 18. jaanuari seisuga:
13 - Vitali Ivahnenko (FC Ararat)
12 - Dmitri Skiperski (FC Anzi), Indrek Siska (Betoon)
11 - Indrek Rist (FC Flora Futsal), Mihkel Maltsar (JK Atli)
10 - Vadim Dolinin (FC Ararat), Evgeni Kurjanov (FC Anzi)
9 - Endrik Jäger (Võru JK), Tauno Kikas (Võru JK), Sergei Leontovitð (Sillamäe JK), Paul Kirsipuu (FC Ararat)
8 - Kristjan Saar (FC Flora Futsal), Antti Arst (Betoon), Priit Bahmatðov (Võru JK), Ruslan Bedrossov (Rummu Dünamo)
7 - Roman Treial (Sillamäe JK), Tauno Kikas (Võru JK), Siim Salandu (Võru JK), Dmitri Voronin (Sillamäe JK)

SAALIJALGPALLI ESILIIGA PÕHI-IDA

8. vooru edasilükatud mäng:
14.01. kell 19.00 Aseri SK - FC Joker 4:6

11. voor
17.01. kell 12.00 Sparta SK - Aseri SK 7:10
17.01. kell 14.00 FC 91 - FC Kiiu 6:5
17.01. kell 14.30 Loo JK - FC Joker 0:8

SAALIJALGPALLI ESILIIGA PÕHI-LÕUNA

11. voor
17.01. kell 12.00 JK Palamuse - JK Tondi 7:11
17.01. kell 12.00 Saku JK - Tallinna JK Piraaja 8:7
17.01. kell 16.00 FC Mainor Tallinn - Kiili SK 22:1
17.01. kell 19.00 Kohila JK Püsivus - Saaremaa JK Aameraas 7:4
18.01.2009 16:00








 



 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.