KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
Naiste U-19 valmistub valikturniiriks

4.-6. septembrini toimub Tallinnas naiste U-19 koondise treeningkogunemine. Treeningud toimuvad FC Flora Lilleküla väljakul ja TNTK staadionil.

15.-20. septembrini osaletakse Portugalis toimuval EM-valikturniiril, kus vastasteks on Portugali, Norra ja Iisraeli eakaaslased.

Treeningkogunemisele on oodatud järgmised mängijad:

Väravavahid
Angelika Hõbesalu (07.01.1998) – Tallinna FC Ajax
Mari-Ann Ploompuu (20.05.1998) – Viru-Nigula SK
Jennifer Smirnov (12.09.1997) – Pärnu JK

Kaitsjad
Laura Jaansen (16.03.1998) - Nõmme Kalju FC
Arina Kopatš (27.07.1998) - Kohtla-Järve JK Järve
Liisa Pajumets (06.05.1997) – Nõmme Kalju FC
Siret Räämet (31.12.1999) - Tallinna FC Flora
Anette Rõõmussaar (02.06.1997) – Nõmme Kalju FC
Ketlin Saar (02.05.1997) - Pärnu JK
Kristiina Tullus (12.09.1998) – Tallinna FC Flora
Jessika Uleksin (19.01.1997) – Tartu JK Tammeka
Alina Unukainen (26.11.1998) – Tartu JK Tammeka

Poolkaitsjad ja ründajad
Anastasia Ivanova (05.03.1999) - Tartu FC Santos
Anett Kadastu (25.09.1997) - Nõmme Kalju FC
Ariina Mürkhain (22.06.1999) - Tallinna FC Flora
Grenelin Herlis Raud (09.06.1997) - Tartu JK Tammeka
Rahel Repkin (17.06.1998) - Tartu JK Tammeka
Annaliis Strigin (03.03.1998) - Tartu SK 10
Lisete Tammeveski (01.08.1998) - Nõmme Kalju FC
Lisette Tammik (14.10.1998) – Tallinna FC Flora
Laada Tereštšenkova (05.06.1999) – TJK Legion

Varus:
JÕGIS Sirli-Stella (02.12.1998) Viljandi Tulevik
MARGUS Kadri (17.02.1998) JK Tammeka Tartu
ORAS Kaija-Liisa (19.12.1998) JK Tammeka Tartu
VAHER Vanessa (14.11.1997) Paide Linnameeskond JK

Tüdrukute U-19 EM-valikmängude ajakava:

15. september 
15:00 Norra – EESTI (Municipal Stadium – Seia)
16:00 Portugal – Iisrael (Municipal Stadium – Fornos Algodres)

17. september
15:00 Norra – Iisrael (Municipal Stadium – Guarda)
16:00 EESTI – Portugal (Municipal Stadium – Seia)

20. september
16:00 Portugal – Norra (Municipal Stadium – Guarda)
16:00 Iisrael – EESTI (Municipal Stadium – Fornos Algodres)

(kõik mängud on kohaliku aja järgi)

Foto: EJL

31.08.2015 18:35








 



 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.