KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
VIDEO: Väikese karika võitis Tartu FC Merkuur

Täna A. Le Coq Arenal toimunud väikeste karikavõistluste finaalis oli Tartu FC Merkuur III liigast 2:1 üle FCF Tallinna Ülikoolist, kes esindab teist liigat.

Kuigi Robert Veskimäe viis tallinlased 29. minutil juhtima, said otsustavaks Aleksandr Pruttšenko ja Marek Šatovi väravad avapoolaja lõpus ning väike karikas kuulub nüüd aastaks Tartu FC Merkuurile.

Finaalmatšile elas kaasa 362 pealtvaatajat.

Vaata videot finaali parimatest momentidest ja ilusates väravatest! Lisaks autasustamine!Eelvaade:

Madalamate liigade võistkondade osalusel peetavas karikasarjas alistas FCF Tallinna Ülikool poolfinaalis Lasnamäe FC Ajaxi 6:4 ning Tartu FC Merkuur oli 3:1 parem Tõrva Jalgpalliklubist.

"Kvaliteeti on mõlemas võistkonnas väga palju ning tuleb võrdsete võistkondade lahing. Sellises mängus, sellel hetkel liigatase ei määra midagi. Võidukogemus on 2013. aastast olemas ning püüame sama emotsiooniga ka kolmapäeval mängida!" kinnitas Tallinna meeskonna peatreener Martin Klasen.

FCF Tallinna Ülikooli mängija Martti Pent lisas: "Hetkel on meil kõik mängijad terved ning saame alustada parimas võimalikus koosseisus. Merkuuril on mitu väga head ja kogemustega mängijat ning finaali nalja ei tule tegema. Samas ütlen, et olen meie võidus väga kindel!"

Merkuur juhendaja Vladislav Gussev: "See on finaal. Vastane on suure kogemusega. Ma tunnen mitmeid vastasmängijaid, kes on mänginud Premium liigas. Võit ei tule lihtsalt, nii et mäng tõotab tulla huvitav ja pingeline."

Tartlaste pallur Deniss Bekker: "Merkuur on korraliku ajalooga klubi Eesti jalgpallis. Oma parimad aastat klubi veetis Premium liigas, kus oli tabeli keskmik. Kolmapäeval püüame kuulutada oma taassündi võiduga. Vastasvõiskond on küll tõsine ja omab palju tugevaid mängijaid ja nad on juba kolme aasta jooksul teist korda finaalis. Aga ka meiega liitus sel aastal paar tugevat mängijat, mille abil oleme jõudnud finaali. Proovime näidata oma parimat mängu ja viia karika Tartusse ja öelda: Merkuur on tagasi tulnud."

Mullu võitis väikese karika Narva United, aasta enne seda FCF Tallinna Ülikool. 2012. ja 2010. aastal saatis edu HÜJK Emmastet, 2011. aastal Jõhvi JK Orbiiti. Tartlased viisid auhinna viimati kodulinna aastal 2009, mil parim oli FC HaServ.

Finaali väljakukohtunik on Kristo Külljastinen, abikohtunikud Riivo Stolts ja Rando Kesküla ning neljas kohtunik Rauno Kald. Mängu inspektor on Hannes Kaasik.

09.09.2015 20:50
  


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.