KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
Saalijalgpalli rahvaliiga registreerimine algab 1. oktoobril

1. oktoobril algab võistkondade registreerimine saalijalgpalli rahvaliigasse, mida Eesti Jalgpalli Liit korraldab juba kolmandat hooaega.
 
Saalijalgpalli rahvaliiga on mõeldud nii Eesti jalgpalli meistrivõistlustel osalevatele madalamate liigade võistkondadele kui ka teistele võistkondadele, kellel puudub Eesti saalijalgpalli meistrivõistluste juhendi nõuetele vastav saal või kes ei soovi Eesti saalijalgpalli meistrivõistlustel osaleda. Samuti on saalijalgpalli rahvaliiga võistlustele oodatud osalema Eesti naiste meistrivõistlustel osalenud II liiga naiskonnad, kuid ka teised naiskonnad, kellel on soov ja võimalus talvisel hooajal saalijalgpalli mängida. Juhul kui võistlustele registreerub piisav arv madalamate liigade või naiste võistkondi, viiakse nende jaoks võistlused läbi eraldi arvestuses.
 
Võistluste mänge tohib pidada saalides, mille mänguväljak võimaldab mängida saalijalgpalli. Väljaku mõõtmed peavad olema vähemalt 12 x 24 meetrit. Väravate mõõtmed on kas 2 x 3 või 2 x 5 meetrit. Võistlused koosnevad põhiturniirist alagruppides, kus kõik võistkonnad alagrupis mängivad üksteisega ühe korra läbi, ja karikasüsteemis mängitavast finaalturniirist. Põhiturniiri mängud lepivad võistkonnad omavahel kokku ja need mängitakse novembrist kuni veebruarini. Finaalturniiri mängud peetakse märtsis ja aprillis.
 
Võistkondade registreerimine toimub 1.–19. oktoobrini 2015 EJL-i kodulehe www.jalgpall.ee kaudu (RAHVAJALGPALL – SAALIJALGPALLI RAHVALIIGA – SISSE LOGIMINE). Uue võistkonna puhul tuleb sisse logimisel teha linnuke vastavasse kasti, täita tekkinud väljad ja sisse logida, misjärel luuakse võistkonna esindajale konto, mille kaudu ta saab registreerida oma võistkonda, registreerida kokkulepitud mänguaegu, anda üles mängijaid ning sisestada mängudega seotud infot. 
 
Võistlused on kõigile soovijatele tasuta. Paremaid võistkondi autasustatakse karikate ja diplomitega. Lisainfot saab e-posti aadressil rahvaliiga@jalgpall.ee . Saalijalgpalli rahvaliiga juhendi leiab siit.

20.09.2015 19:31
  


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.