KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
Triobet Aastalõputurniiri KÕIK AJAKAVAD JA TULEMUSED

Triobet Aastalõputurniir 2015 vältas 16.-30. detsembrini ja toimus juba 21. korda.

Võistluste toimumiseks panei jalgpalliliit Kalevi Spordihalli põrandale turniiriks spetsiaalselt mõeldud katte. Kunstmurukate loob hallis välitingimustes mängitavale jalgpallile võimalikult sarnased tingimused, mistõttu nimetatakse võistlust minijalgpalliks.

Mänguaeg varieerus olenevalt turniirist 10-17 minutini. Võistluste juhendiga saab tutvuda SIIN.

Kokku osales Aastalõputurniiril ligi 5000 jalgpallurit ning mängud kestsid kokku 176 tundi.

TRIOBET AASTALÕPUTURNIIR 2015

Kolmapäev, 16. detsember
kell 15:00-22:00, IV liiga 1. turniiri võitis Tartu JK Tammeka II

Neljapäev, 17. detsember
kell 8:00-15:00, U-16 ja U-17 vanuseklassi turniiri FC Nõmme United
kell 15:00-22:00, III liiga 3. turniiri FC Zenit Tallinn

Reede, 18. detsember
kell 8:00-15:00, U-15 vanuseklassi turniiri võitis FC Nõmme United
kell 15:00-22:00, III liiga 2. turniiri võitis Valga FC Warrior

Laupäev, 19. detsember
kell 08:00-15:00, rahvaliiga turniiri võitis FC Audru
kell 15:00-22:00, fännide turniiri võitis Tartu JK Tammeka

Pühapäev, 20. detsember
kell 0
8:00-12:00, tüdrukute U-13 vanuseklassi turniiri võitis Tallinna FC Flora
kell 12:00-16:00, tüdrukute U-15 vanuseklassi turniiri võitis FC Elva
kell 16:00-21:30, U-19 vanuseklassi turniiri võitis JK Tallinna Kalev

Esmaspäev, 21. detsember
kell 09:00-14:30, maakoolide turniiri võitis Salme Põhikool
kell 14:30-22:00, U-17 Eliitliiga turniiri võitis FC Nõmme United

Teisipäev, 22. detsember
kell 08:00-15:00, U-14 vanuseklassi turniiri võitis JK Tabasalu
kell 15:00-22:00, III liiga 1. turniiri võitis Maardu United

Kolmapäev, 23. detsember
kell 08:00-15:00, naiste Esiliiga ja II liiga turniiri võitis Pärnu JK II
kell 15:00-22:00, II liiga 2. turniiri võiti Lasnamäe FC Ajax

Laupäev, 26. detsember
kell 08:00-15:00, U-13 vanuseklassi turniiri võitis FC Nõmme United
kell 15:00-22:00, II liiga 1. turniiri võitis Tallinna JK Piraaja

Pühapäev, 27. detsember
kell 08:00-14:00, maakonna meistrite turniiri võitis Rantipol (Võrumaa)
kell 14:00-22:00, Esiliiga B turniiri võitis FCF Tallinna Ülikool

Esmaspäev, 28. detsember
kell 08:00-14:00, tüdrukute U-17 vanuseklassi turniiri võitis Tallinna JK Legion
kell 14:00-15:00, FC Muusikud vs Raadio 2
kell 15:00-22:40, Esiliiga turniiri võitis Kiviõli FC Irbis

Teisipäev, 29. detsember
kell 08:00-15:00, U-12 vanuseklassi turniiri võitis Kohtla-Järve FC Viru Star
kell 15:00-22:40, Premium liiga avapäeva tulemused

Kolmapäev, 30. detsember
kell 09:00-14:00, naiste Expert liiga turniiri võitis Tallinna FC Flora
kell 14:00-15:00, EJL mängud
kell 15:00-22:00, Premium liiga 2. päeva võitis Tallinna FC Flora

Foto: EJL

29.12.2015








 



 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.