KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
Esiliiga 32. vooru tulemused
Teise järjestikuse kaotuse saanud Kohtla-Järve FC Lootusel ei õnnestunud endale Meistriliiga koha veel kindlustada. Täna vandusid nad Lasnamäel 0:2 alla FC Ajaxile. Kuna ka Ajaxi ahistaja Valga FC Warrior sai kolm punkti juurde 4:1 võidu eest Rakvere FC Flora üle, säilis teatud pinge Meistriliigasse pääsemisel edasi.

Ülejäänud mängudes kaotas Kiviõli Tamme Auto TJK Legionile 0:2, viigistasid Pärnu JK Vaprus ja Viljandi JK Tulevik II 3:3 ning Tallinna FC Levadia II ja Tallinna FC Flora II 1:1.

Hooaja lõpuni jääb veel neli vooru, jätkatakse 1. novembril.

Esiliiga XXXII voor pühapäeval, 25. oktoobril:

kell 14.00 Rakvere kunstmurustaadion
KIVIÕLI TAMME AUTO – TALLINNA JK LEGION  0:2 (0:2) 
ametlik protokoll
Väravad
: 4., 43. Maksim Kisseljov
Hoiatused: 67. Pavel Rubel, 86. Aleksandr Ivanov

Tamme Auto: 16-Vorobjov, 3-Kurotškin (70. 21-Derjabin), 4-S. Kostin, 5-Russakov (58. 7-Osmanov), 8-Kuslap, 9-Kirilov, 10-Šteinberg, 17-Šelehhov, 18-Borissenko, 19-Krivošein, 20-Smetanin.
Varus: 7-Osmanov, 21-Derjabin.

TJK Legion: 12-Kirjuhhin, 4-Brõtkin, 6-Rubel, 8-Novikov, 11-Titenok, 14-Dolinenko, 18-Kisseljov, 23-Ivanov, 25-Orlov, 32-Samulin, 35-A. Kostin.
Varus: -

Mänguolud: +5, pilves ilm, vahelduv uduvihm; väljak heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 10
Peakohtunik: Mart Martin
Abikohtunikud: Margus Kröönström, Marger Pormann


kell 14.00 FC Ajaxi kunstmuruväljak
LASNAMÄE FC AJAX – KOHTLA-JÄRVE FC LOOTUS  2:0 (1:0) 
ametlik protokoll
Väravad: 6. Vladimir Ljahhovetski, 54. Sergei Kondratenko
Hoiatused: 58., 69. Vladimir Ljahhovetski, 63. Deniss Jõgiste, 77. Sergei Tasso - 26. Vadim Gritsjuk, 66. Viktor Plotnikov, 67. Jan Demidovitš
Eemaldamine: 69. Vladimir Ljahhovetski

FC Ajax: 1-Mamutov, 3-A. Kirpu, 5-Avdeenko, 9-Kondratenko, 10-Tasso, 11-S. Kononov, 14-Abdullajev, 15-Jõgiste, 18-Gerassimov, 19-Borissov, 21-Ljahhovetski.
Varus: 20-Mihhasev, 17-Gaidajenko.

FC Lootus: 22-Smelkov, 2-Vedehhov (46. 23-Andrejev), 7-Gritsjuk (46. 3-J. Tarassu), 10-Semjonov, 11-Karin, 13-Pozjabin, 15-Bolšakov (54. 9-Plotnikov), 16-Vaštšenko, 17-Demidovitš, 19-Popov, 20-Ametov.
Varus: 3-J. Tarassu, 4-Škaleta, 8-Vigovski, 9-Plotnikov, 14-Žukov, 18-Aksjonov, 23-Andrejev.

Mänguolud: +6, vihmane ilm; kunstmuru heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 40
Peakohtunik: Roomer Tarajev
Abikohtunikud: Marek Lillmaa, Timo Afanassjev


kell 14.00 Sportland Arena
VALGA FC WARRIOR – RAKVERE FC FLORA  4:1 (2:0) 
ametlik protokoll
Väravad: 16., 35., 67., 79. Sander Rõivassepp - 80. Elari Valmas
Hoiatused: 16. Jaan Leimann, 25. Priit Danelson, 87. Nikita Baranov, 90. Bert Klemmer - 40. Joonas Ljaš, 70. Mihkel Saar
88. Joonas Ljaš ei real. penaltit - Madis Rajando püüdis

FC Warrior: 46-Rajando, 2-Danelson (69. 19-Gull), 3-Baranov, 4-Mütt, 5-Pärt, 6-Lätt (66. 13-Klemmer), 7-Ahven (56. 18-Maar), 8-Ottis, 9-Rõivassepp, 10-Munskind, 11-Leimann.
Varus: 1-Armas, 13-Klemmer, 14-Hmelnitski, 16-Sillamaa, 17-Brauer, 18-Maar, 19-Gull.

Rakvere FC Flora: 1-Susi, 2-Aunapuu (77. 14-Kiis), 5-Stamm, 6-Kaasik, 8-M. Saar, 11-Brandt (77. 7-Klaasen), 15-Rannamäe, 18-Valmas, 21-Polluks (83. 12-Rohtla), 22-Ljaš, 25-K. Saar.
Varus: 7-Klaasen, 14-Kiis, 12-Rohtla.

Mänguolud: +6, vihmane ilm; kunstmuru heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 20
Peakohtunik: Neeme Neemlaid
Abikohtunikud: Aron Härsing, Vallo Lokko


kell 14.00 Pärnu kunstmuruväljak
PÄRNU JK VAPRUS – VILJANDI JK TULEVIK II  3:3 (2:1) 
ametlik protokoll
Väravad: 21., 55. Aleksei Galkin, 43. Taavi Laurits - 29., 60.  Karol Mets, 57. pen. Ants Stern
Hoiatused: 56. Ronek Saal, 77. Toomas Eier - 65. Rain Tölpus

JK Vaprus: 1-Pikker, 3-Anso, 4-Aavik (87. 15-Gurejev), 6-Saal, 9-Paabut (46. 17-Rättel), 10-Laurits, 11-Velikopolje, 12-Galkin, 20-Melts, 23-Lepik, 35-Eier.
Varus: 8-Tiit, 13-Põder, 15-Gurejev, 16-Könninge, 17-Rättel.

JK Tulevik II: 1-Koppel, 2-Stern, 3-Mets, 4-Raave, 5-Jahhimovitš, 6-Metsa, 7-Roman (46. 18-J. Luhakooder), 8-Tölpus, 9-R. Luhakooder, 15-M. Sillaste, 17-Veis.
Varus: 18-J. Luhakooder.

Mänguolud: +5, vihmane ilm; kunstmuru rahuldavas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 55
Peakohtunik: Gunnar Nuuma
Abikohtunikud: Margo Noode, Andrei Karhu


kell 17.00 Maarjamäe kunstmuruväljak
TALLINNA FC LEVADIA II – TALLINNA FC FLORA II  1:1 (1:1)   
ametlik protokoll
Väravad: 34. Maksim Rõtškov - 37. Hannes Anier
Hoiatused: 62. Aleks Mones, 75. Igor Subbotin, 79. Markus Holst - 61. Ernest Akhalbadashvili, 86. Meelis Peitre, 90. Erkki Junolainen

FC Levadia II: 12-Kütt (68. 30-Kassjantšuk), 3-Podholjuzin, 4-Vassiljev, 5-Holst, 6-Kulinitš, 8-Starkopf, 10-Gurtšioglujants, 11-E. Puri (58. 9-Kovaltšuk), 16-Mones, 17-Rõtškov, 19-Subbotin.
Varus: 30-Kassjantšuk, 7-Boldõrev, 9-Kovaltšuk, 14-Aasmäe.

Tallinna FC Flora II: 12-Meerits, 2-Vanna, 3-Akhalbedashvili, 4-Indermitte, 6-Frolov, 10-Mööl, 11-Liivamägi, 13-Anier, 14-Stüf (90. 9-Tammemägi), 18-Junolainen, 20-Peitre.
Varus: 5-Paavo, 8-Gorohhov, 9-Tammemägi.

Mänguolud: +7, pilves kergelt tuuline ilm; kunstmuru heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 40
Peakohtunik: Jaan Roos
Abikohtunikud: Tanel Kull, Kaupo Õismaa

Esiliiga tabel pärast 32. vooru:
1 Tallinna FC Levadia II 32 22 8 2 88:19 74
2 Kohtla-Järve FC Lootus 32 22 2 8 77:37 68
3 Lasnamäe FC Ajax 32 18 4 10 67:46 58
4 Valga FC Warrior 32 18 2 12 60:58 56
5 Kiviõli Tamme Auto 32 16 2 14 68:64 47
6 Tallinna JK Legion 32 11 4 17 58:71 37
7 Pärnu JK Vaprus 32 10 6 16 59:70 36
8 Viljandi JK Tulevik II 32 9 5 18 45:74 32
9 Tallinna FC Flora II 32 7 5 20 27:57 26
10 Rakvere FC Flora 32 7 2 23 41:94 17

Väravalööjate edetabel pärast 32. vooru:
29
 - Tõnis Starkopf (FC Levadia II, Tamme Auto)
18 - Anton Semjonov (FC Lootus)
17 - Yaroslav Dmitriev (FC Levadia II)
15 - Aleksandr Pavlikhin (TJK Legion)
15 - Sander Rõivassepp (FC Warrior)
15 - Maksim Kisseljov (TJK Legion)
14 - Šahriar Abdullajev (FC Ajax)
14 - Vitali Bolšakov (FC Lootus)
14 - Jaan Leimann (FC Warrior)
11 - Alar Petrovits (Rakvere FC Flora)
11 - Aleks Mones (FC Levadia II)

Meeskondade kõik väravalööjad:

Tallinna FC Levadia II (88) -
Yaroslav Dmitriev 17, Aleks Mones 11, Tõnis Starkopf 8, Indrek Zelinski 7, Artjom Artjunin 6, Vladimir Vassiljev 6, Maksim Rõtškov 6, Andero Pebre 5, Jevgeni Gurtšioglujants 5, Rain Aasmäe 5, Trevor Elhi 2, Markus Holst 2, Andreas Raudsepp 2, Anton Aristov 1, Maksim Podholjuzin 1, Marek Mäekala 1, Aleksandr Kulinitš 1, Igor Subbotin 1
omavärav: Sergei Kondratenko (FC Ajax)

K-Järve FC Lootus (77) - Anton Semjonov 18, Vitali Bolšakov 14, Konstantin Karin 9, Sergei Popov 7, Viktor Plotnikov 6, Irfan Ametov 6, Aleksei Žukov 5, Jan Demidovitš 4, Andrei Škaleta 2, Aleksandr Zaharenkov 2, Aleksandr Avdeev 1, Viktor Aksjonov 1, Aleksandr Gluhno 1.
Omavärav: Alari Aunapuu (Rakvere FC Flora)

Kiviõli Tamme Auto (68) - Tõnis Starkopf 21, Stanislav Russakov 9, Erik Šteinberg 8, Dmitri Kirilov 7, Sergei Kostin 6, Dmitri Šelehhov 4, Aleksei Borissenko 2, Ilja Krivošein 2, Aleksei Derjabin 2, Sergei Burov 1, Aleksei Kurotškin 1, Ilja Balitski 1, Janek Hepner 1, Konstantin Golitsõn 1, Viktor Sergejev 1, Rustam Gurbanov 1

Lasnamäe FC Ajax (67) - Šahriar Abdullajev 14, Sergei Tasso 10, Pavel Iljuhhin 9, Sergei Kononov 6, Aleksandr Kirpu 5, Vladimir Gerassimov 5, Juri Gaidajenko 3, Vladimir Ljahhovetski 3, Deniss Skobelev 2, Andrei Borissov 2, Aleksei Zotov 1, Valentin Fuksov 1, Deniss Suvorikov 1, Vitali Mihhasev 1, Deniss Kovtun 1, Deniss Jõgiste 1, Sergei Kondratenko 1
Omavärav: Martti Klaus (FC Flora II)

Valga FC Warrior (60) - Sander Rõivassepp 15, Jaan Leimann 14, Erkki Junolainen 7, Rasmus Munskind 4, Elvis Liivamägi 3, Karl-Ivar Maar 2, Kaspar Kaldoja 2, Priidu Ahven 2, Madis Rajando 2, Nikita Baranov 2, Jaan Kekišev 1, Toomas Pent 1, Siim Tukk 1, Ott Ottis 1, Hannes Anier 1, Marten Mütt 1, Silver Lätt 1

Pärnu JK Vaprus (59) - Ranet Lepik 8, Taavi Laurits 8, Martin Partsioja 7, Ivan Velikopolje 6, Aleksei Galkin 6, Maido Pakk 5, Rauno Alliku 5, Rait Sõrmus 3, Ander Paabut 3, Kaarel Kaarlimäe 3, Artur Rättel 2, Taavi Midenbritt 1, Indres Põder 1, Tanel Melts 1

TJK Legion (58) - Aleksandr Pavlikhin 15, Maksim Kisseljov 15, Mark Švets 4, Eduard Komarov 4, Aleksandr Ivanov 2, Sergei Dõmov 2, Andrei Kostin 2, Rodion Ovsijenko 2, Jüri Lipsik 2, Aleksandr Tkatšuk 1, Aleksei Latõnin 1, Jevgeni Kurjanov 1, Ilja Monakov 1, Aleksandr Savtšenko 1, Aleksei Titenok 1, Pavel Rubel 1, Vadim Samulin 1, Vladimir Gorbatov 1, Maksim Aleksejev 1

Viljandi JK Tulevik II (45) - Raido Roman 7, Eerik Reinsoo 7, Sergei Jegorov 4, Tanel Melts 3, Ervin Kõll 3, Rasmus Luhakooder 3, Karol Mets 3, Janek Kalda 2, Tanel Võtti 2, Ants Stern 2, Janar Toomet 1, Jaanus Sirel 1, Rain Tölpus 1, Aleksei Jahhimovitš 1, Albert Taar 1, Armand Naris 1, Juri Jevdokimov 1, Aleksandr Kulatšenko 1
omavärav: Vadim Gritsjuk (FC Lootus)

Rakvere FC Flora (41) - Alar Petrovits 11, Esko Brandt 6, Tarmo Rebane 5, Joonas Ljaš 5, Sergei Akimov 3, Elar Tovstik 2, Alari Tovstik 2, Elari Valmas 2, Mihkel Saar 1, Siim Rannamäe 1, Alari Aunapuu 1
omaväravad: Karol Mets (JK Tulevik II), Deniss Suvorikov (FC Ajax)

Tallinna FC Flora II (27) - Andreas Aru 5, Ken Kallaste 4, Sergei Mošnikov 2, Joel Indermitte 2, Karl Mööl 2, Edwin Stüf 2, Jürgen Kuresoo 2, Andre Frolov 1, Joonas Tamm 1, Karl Palatu 1, Jürgen Pallo 1, Teet Allas 1, Erkki Junolainen 1, Janno Roosimets 1, Hannes Anier 1 

25.10.2009 17:20








 



 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.