KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
III liiga teise turniiri võitis Valga FC Warrior

Triobet Aastalõputurniiri kolmanda võistluspäeva lõpetas III liiga 2. turniir. Turniirile oli kutsutud III liiga piirkondade 6.-9. koha omanikud. Üks kohtumine kestis 12 minutit.

Võistlusel osales 16 meeskonda, kes olid jaotatud nelja alagruppi. Poolfinaalides, kuhu pääsesid alagruppide võitjad, võitis Valga FC Warrior JK Kaitseliit Kalevi 3:1 ning SK Tääksi FC Järva-Jaani 3:0.

Finaalis Valga FC Warrior ja SK Tääksi vahel lõppes normaalaeg 1:1 viigiga. Järgnenud penaltiseeria andis 3:2 võidu Valga FC Warriorile. Kolmandaks tuli JK Kaitseliit Kalev.

Parim väravalööja oli Daniel Kosubenko (JK Kaitseliit Kalev), parim väravavaht Andrei Kangro (Valga FC Warrior) ja parim mängija Ricki Tikas (SK Tääksi).

Kõikide turniiride ajakavad


III liiga 2. turniir 18. detsembril:

A: 1. JK Kaitseliit Kalev 9p, FC Tartu 6p, Tallinna KSK FC Štrommi 3p, Ambla Vallameeskond 0p
B: 1. SK Tääksi 9p, Vändra JK Vaprus II 4p, JK Loo 1p, Tallinna FC Soccernet 3p
C: 1. Valga FC Warrior 5p, Keila JK II 4p, Saku Sporting 4p, Rapla JK Atli 2p,
D: 1. FC Järva-Jaani 9p, Tartu JK Welco II 6p, Navi Vutiselts 3p, FC Lelle 0p

Ajakava:

15:00 JK Kaitseliit Kalev - Ambla Vallameeskond 3:2 (A-grupp)
Väravad: Riho Koplimets, Mako Jõendi, Richard Kivimäe - Gregor Pent, Elari Jõendi
 
15:15 FC Tartu - Tallinna KSK FC Štrommi 1:0 (A)
Värav: Sander Orion
 
15:30 Rapla JK Atli - Valga FC Warrior 0:0  (C)
Väravad: -
 
15:45 Keila JK II - Saku Sporting 1:0 (C)
Värav: Rainer Kukk
 
16:00 Ambla Vallameeskond - Tallinna KSK FC Štrommi 0:1 (A)
Värav: Pavel Kondakov
 
16:15 JK Kaitseliit Kalev - FC Tartu 3:0 (A)
Väravad: Priidik Luks, Kristjan Ainumäe, Daniel Kosubenko
 
16:30 Valga FC Warrior - Saku Sporting 0:0 (C)
Väravad: -
 
16:45 Rapla JK Atli - Keila JK II 0:0 (C)
Väravad: -
 
17:00 FC Tartu - Ambla Vallameeskond 1:0 (A)
Värav: Sander Kilk
 
17:15 Tallinna KSK FC Štrommi - JK Kaitseliit Kalev 0:2 (A)
Väravad: Daniel Kosubenko (2)
 
17:30 Keila JK II - Valga FC Warrior 1:3 (C)
Väravad: Alex-Sander Puhm - Vladislav Jakovlev (3)
 
17:45 Saku Sporting - Rapla JK Atli 3:1 (C)
Väravad: Robert Schmidt, Andre Hõrak, Jaan Kristjan Kaalma - Ken Krister Maalinn
 
18:00 SK Tääksi - Tallinna FC Soccernet 4:1 (B)
Väravad: Rando Haugas, Kristo Kalistratov, Ricki Tikas, Rauno Loit - Kristjan Kaskla

18:15 Vändra JK Vaprus II - JK Loo 1:1 (B)
Väravad: Rein Kontus - Mikk Maimann
 
18:30 Tartu JK Welco II - FC Lelle 1:0 (D)
Värav: Jarko Lilleallik
 
18:45 FC Järva-Jaani - Navi Vutiselts 2:0 (D)
Väravad: Marko Oja, Marko Mitt
 
19:00 Tallinna FC Soccernet - JK Loo 2:0 (B)
Väravad: Even Laanemaa (2)
 
19:15 SK Tääksi - Vändra JK Vaprus II 2:0 (B)
Väravad: Ricki Tikas, Kristo Kalistratov
 
19:30 FC Lelle - Navi Vutiselts 0:2 (D)
Väravad: Karl Martin Saar, Arli Maala
 
19:45 Tartu JK Welco II - FC Järva-Jaani 1:2 (D)
Väravad: Lauri Särak - Marko Oja, Taavi Parts
 
20:00 Vändra JK Vaprus II - Tallinna FC Soccernet 3:2 (B)
Väravad: Rein Kontus, Kaarel Saaremets, Martin Pärn - Heins Vallimägi, Even Laanemaa
 
20:15 JK Loo - SK Tääksi 0:1 (B)
Väravad: Rando Haugjas
 
20:30 FC Järva-Jaani - FC Lelle 3:2 (D)
Väravad: Kaspar Klaus, Siim Pedius, Kaspar Klaus - Alar Einamaa, Karl Tamme
 
20:45 Navi Vutiselts - Tartu JK Welco II 0:3 (D)
Väravad: Villem Lõbu, Andres Reiljan, Andres Jahimees

Poolfinaalid:
 
21:00 A1 JK Kaitseliit Kalev - C1 Valga FC Warrior 1:3
Väravad: Kristjan Ainumäe - Andrei Kangro, Siimar Taits (2)
 
21:15 B1 SK Tääksi - D1 FC Järva-Jaani 3:0
Väravad: Ricki Tikas (2), Mart Vingissar
 
Kohamängud:

21:30 III-IV koha mäng JK Kaitseliit Kalev - FC Järva-Jaani 6:1 HS
Väravad: Riho Koplimets, Marko Hinn (pen.), Sven-Jarno Lullu (2), Daniel Kosubenko, Kristjan Ainumäe - Marko Mitt
 
21:45 Finaal Valga FC Warrior - SK Tääksi 1:1, pen. 3:2
Väravad: Hans Valeri Järvmägi - Kristo Kalistratov
 

I koht: Valga FC Warrior
II koht: SK Tääksi
III koht: JK Kaitseliit Kalev
 
Parim väravalööja: Daniel Kosubenko (JK Kaitseliit Kalev)
Parim väravavaht: Andrei Kangro (Valga FC Warrior)
Parim mängija: Ricki Tikas (SK Tääksi)


Kõikide osalejate koosseisud:

A-alagrupp:

JK Kaitseliit Kalev: 1 Harri Jõessar, 11 Marko Hinn, 3 Kaarel Tenso, 6 Magnar Mikkelsaar, 53 Richard Kivimäe, 12 Kristjan Ainumäe, 77 Vello Lutter, 22 Vahur Kuusk, 7 Daniel Kosubenko, 10 Priidik Luks, 45 Riho Koplimets, 55 Sven-Jarno Lullu, 51 Erki Kukk.

FC Tartu: 1 Martin Murumaa, 18 Sander Orion, 24 Sander Kilk, 8 Fred Lobjakas, 9 Pearu Praakle, 21 Rainer Parksepp, 27 Andi Kaio, 11 Kaspar Puus, 32 Helar Müürsepp.

Tallinna KSK FC Štrommi: 1 Igor Koval, 87 Ivan Orehhovski, 80Roman Bujanov, 68 Valeri Andrejev, 71 Vadim Serov, 56 Vjatšeslav Smirnov, 92 Maxim Medvedev, 8 Stanislav Borodin, 96 Pavel Kondakov, 5 Gleb Artjuhhov, 69 Nikita Reintal, 17 Ruslan Babakin, 81 Aleksandr Klimovitš, 95 Sergei Krupa, 11 Arvidas Rukšenas, 73 Sergei Dõmov, 55 Igor Podoljan, 4 Maksim Solomin.

Ambla Vallameeskond: 1 Aigar Lumiste, 19 Indrek Lumiste, 27 Jörgen Vikat, 16 Kaur Lillevälja, 30 Ingvar Tokaruk, 13 Gregor Pent, 9 Elari Jõendi, 10 Reio Mändla, 11 Urmo Kuningas, 3 Jan-Are Nursi.


B-alagrupp:

SK Tääksi: 1 Riho Domberg, 10 Kristo Kalistratov, 17 Ainar Alliksaar, 15 Mart Vingissar, 20 Ricki Tikas, 16 Kevin Aas, 12 Kristo Jaansoo, 41 Rando Haugas, 23 Ralf Raaga, 4 Tauno Rämson, 80 Tauno Rämson, 13 Rauno Loit, 5 Kermo Raudsepp, 6 Taavi Aavasalu.

Vändra JK Vaprus II: 1 Toivo Toivo Teetsmann, 11 Mihkel Jürgenstein, 72 Martin Pärn, 42 Margus Põldsaar, 77 Mattias Kapral, 8 Jaanus Jõulu, 25 Jargo Pert, 69 Ats Aasmaa, 32 Siim Jürgenstein, 90 Kaarel Saaremets, 13 Rein Kontus.

JK Loo: 99 Jaak Paavel, 17 Uhur Visk, 8 Eerik Elenurm, Sven Elenurm, 7 Risto Tõldsep, 9 Rene Tõldsep, 14 Kiur Mägiste, 92 Rainar Maasik, 3 Andres Maris, 77 Joel Päärmann, 24 Silver Raud, 21 Joonas Tuomi, 55 Hardy Suurpere, 6 Mikk Maimann.

Tallinna FC Soccernet: 12 Tair Lääne, 6 Heins Vallimägi, 2 Arvi Lehtsalu, 10 Raimo Nõu, 34 Kristjan Kaskla, 8 Even Laanemaa, 29 Kristjan Kutser, 19 Veiko Kampura, 18 Egert Erm, 97 Oliver Kask, 38 Imre Kukk, 7 Andrian Tšeremenin, 11 Egon Kurnim.


C-alagrupp:

Rapla JK Atli: 1 Kristjan Pallav, 2 Taavi Tüvist, 22 Artur Lindegron, 8 Ken Krister Maalinn, 6 Kert Soitu, 17 Janar Soomre, 7 Kristjan Nõulik, 13 Mati Lume, 11 Raigo Noode, 20 Joel Siniallik.

Keila JK II: 30 Indrek Aare, 6 Kristopher Kastehein, 32 Kristo Käver, 27 Jako Metsson, 31 Tõnis Metsson, 37 Martin Püssim, 39 Heitti Randkivi, 82 Niilo Saarma, 23 Riico Sundja, 3 Priidu Ahven, 10 Alex-Sander Puhm, 1 Ergo Veeremaa, 12 Egon Mõek, 2 Rainer Kukk.

Saku Sporting: 1 Rene Hani, 95 Andre Hõrak, 23 Jaan-Kristjan Kaalma, 24 Velory Kais, 6 Georg Kaseorg, 17 Kent Loog, 46 Kristjan Oranen, 5 Alo Pähn, 8 Peeter Schmidt, 22 Robert Schmidt, 18 Indrek Siir, 7 Andreas Solom, 14 Taavo Velt, 11 Vaido Velt, 69 Raimond Ojassalu.

Valga FC Warrior: 1 Andrei Kangro, 18 Hans Valeri Järvmägi, 34 Hanno Nõmm, 35 Denis Vorobei, 13 Andry Toomis, 2 Siimar Taits, 11 Vladislav Jakovlev, 49 Jose Antonio Page Ramirez, 36 Taavi Laul, 24 Giorgi Kurdgelia, 32 Asser-Enri Soro.


D-alagrupp:

Tartu JK Welco II: 21 Silver Jahimees, 72 Jarko Lilleallik, 44 Villem Lõbu, 91 Mihkel Lõhe, 8 Andres Reiljan, 99 Lauri Särak, 95 Reimo Austa, 17 Juhan Luik, 30 Andres Jahimees, 9 Werko Pihor, 57 Andre Stern, 45 Karl-Einar Ilves.

FC Järva-Jaani: 13 Taavi Idavain, 28 Taavi Parts, 1 Kaspar Tammist, 10 Veiko Vespere, 31 Kaspar Klaus, 9 Siim Pedius, 3 Elgar Kõll, 7 Timo Trahv, 8 Marko Mitt, 17 Marko Oja.

Navi Vutiselts: 5 Kris Saia, 18 Karl Martin Saar, 15 Valeri Dobrovolski, 7 Kaspar Leies, 9 Tamriko Õkva, 1 Margus Mõttus, 24 Arli Maala, 22 Jaanus Trolla.

FC Lelle: 1 Rainer Emberg, 6 Roland Kulli, 45 Madis Pajula, 77 Allan Einamaa, 79 Jaanus Sepp, 29 Elar Jürimäe, 19 Alar Einamaa, 24 Eigo Õis, 23 Martin Hiir, 9 Ott Madisson, 49 Jan Sinep, 20 Karl Tamme.


Kõik väravalööjad:

4    Ricki Tikas, SK Tääksi
4    Daniel Kosubenko, JK Kaitseliit Kalev
3    Vladislav Jakovlev, Valga FC Warrior
3    Even Laanemaa, Tallinna FC Soccernet
3    Kristo Kalistratov, SK Tääksi
3    Kristjan Ainumäe, JK Kaitseliit Kalev
2    Marko Oja, FC Järva-Jaani
2    Rein Kontus, Vändra JK Vaprus II
2    Rando Haugas, SK Tääksi
2    Kaspar Klaus, FC Järva-Jaani
2    Siimar Taits, Valga FC Warrior
2    Marko Mitt, FC Järva-Jaani
2    Riho Koplimets, JK Kaitseliit Kalev
2    Sven-Jarno Lullu, JK Kaitseliit Kalev
1    Marko Hinn, JK Kaitseliit Kalev
1    Gregor Pent, Ambla Vallameeskond
1    Elari Jõendi, Ambla Vallameeskond
1    Richard Kivimäe, JK Kaitseliit Kalev
1    Sander Orion, FC Tartu
1    Rainer Kukk, Keila JK II
1    Pavel Kondakov, Tallinna KSK FC Štrommi
1    Priidik Luks, JK Kaitseliit Kalev
1    Sander Kilk, FC Tartu
1    Alex-Sander Puhm, Keila JK II
1    Ken Krister Maalinn, Rapla JK Atli
1    Robert Schmidt, Saku Sporting
1    Andre Hõrak, Saku Sporting
1    Jaan-Kristjan Kaalma, Saku Sporting
1    Kristjan Kaskla, Tallinna FC Soccernet
1    Rauno Loit, SK Tääksi
1    Mikk Maimann, JK Loo
1    Jarko Lilleallik, Tartu JK Welco II
1    Karl Martin Saar, Navi Vutiselts
1    Arli Maala, Navi Vutiselts
1    Taavi Parts, FC Järva-Jaani
1    Lauri Särak, Tartu JK Welco II
1    Kaarel Saaremets, Vändra JK Vaprus II
1    Martin Pärn, Vändra JK Vaprus II
1    Heins Vallimägi, Tallinna FC Soccernet
1    Siim Pedius, FC Järva-Jaani
1    Alar Einamaa, FC Lelle
1    Karl Tamme, FC Lelle
1    Villem Lõbu, Tartu JK Welco II
1    Andres Reiljan, Tartu JK Welco II
1    Andres Jahimees, Tartu JK Welco II
1    Andrei Kangro, Valga FC Warrior
1    Mart Vingissar, SK Tääksi
1    Hans Valeri Järvmägi, SK Tääksi

Foto: EJL

18.12.2015 21:56








 



 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.