KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
Maakoolide turniiri võitis Salme Põhikool

Esmaspäeval on Triobet Aastalõputurniiri kuues võistluspäev, mis algas maakoolide turniiriga, kus osales 9 võistkonda, kellest poolfinaali pääsesid neli.

Esimeses poolfinaalis alistas Rõngu Põhikool Kalmetu Põhikooli 3:0, teises oli Salme Põhikool 2:0 üle Vändra Gümnaasiumist. Finaalis normaalajal väravaid ei löödud, penaltiseerias jäi tulemusega 4:3 peale Salme tahe, Rõngule teine koht. Kolmandaks tuli Kalmetu Põhikool.

Parim väravalööja oli Martin Karv (Kalmetu Põhikool) 10 väravaga, parim väravavaht oli Asko Rüütel (Salme Põhikool) ning parimaks mängijaks nimetati Reigo Hurt (Rõngu Põhikool).

Kõikide turniiride ajakavad

Maakoolide turniir 21. detsembril:

A: 1. Kalmetu Põhikool 10p, 2. Vändra Gümnaasium 9p, Risti Põhikool 7p, Püünsi Kool 3p, Kehtna Põhikool 0p
B: 1. Salme Põhikool 7p, 2. Rõngu Põhikool 6p, Lümanda Põhikool 2p, Vara Põhikool 1p

Ajakava:

9:30 Risti Põhikool - Kalmetu Põhikool 2:2 (A)
Väravad: Kairon Kull, Sten Põld - Martin Karv (2)

9:45 Vändra Gümnaasium - Kehtna Põhikool 3:0 (A)
Väravad: ov. Egret-Reimy Õunaid, Silver Pankov, Armin-Marlon Mangel
 
10:00 Vara Põhikool - Rõngu Gümnaasium 0:1 (B)
Värav: Robin Paring
 
10:15 Kalmetu Põhikool - Vändra Gümnaasium 2:1 (A)
Väravad: Martin Karv (2) - Armin-Marlon Mangel
 
10:30 Püünsi Kool - Risti Põhikool 0:9 (A)
Väravad: Kevin Otsus (3), Sten Põld (2), Kairon Kull (4)
 
10:45 Salme Põhikool - Vara Põhikool 4:0 (B)
Väravad: Oliver Himmist (3), Karret Sepp

11:00 Vändra Gümnaasium - Püünsi Kool 10:0 (A)
Väravad: Silver Pankov (4), Marlon Kivisild (2), Sten-Endel Raudsepp (2), Argo Rentnik, Armin-Marlon Mangel
 
11:15 Kehtna Põhikool - Kalmetu Põhikool 0:7 (A)
Väravad: Remi Joosep Jürgens, Janar Bergmann (5), Martin Karv
 
11:30 Lümanda Gümnaasium - Salme Kool 1:1 (B)
Väravad: Stiven Sirgo - Oliver Himmist
 
11:45 Püünsi Kool - Kehtna Põhikool 2:1 (A)
Väravad: Kristofer Jakobson, Mattias Tuik - Tanel Toomla
 
12:00 Risti Põhikool - Vändra Gümnaasium 1:4 (A)
Väravad: Sten Põld - Jan-Erik Enok, Marlon Kivisild, Silver Pankov, ov. Andres Lõps
 
12:15 Rõngu Põhikool - Salme Kool 0:3 (B)
Väravad: Karret Sepp, Kevin Kruuser, Marko Pära
 
12:30 Kehtna Põhikool - Risti Põhikool 0:6 (A)
Väravad: Kairon Kull (4), Sten Põld (2)
 
12:45 Lümanda Põhikool - Rõngu Põhikool 1:2 (B)
Väravad: Rando Tarkmeel - Kösta-Villem Tatar, Rainer Mõtus
 
13:00 Kalmetu Põhikool - Püünsi Kool 9:0 (A)
Väravad: Steven Roosimaa, Martin Karv (4), Remi Joosep Jürgens, Kristjan Kändla (3)
 
13:15 Vara Põhikool - Lümanda Põhikool 2:2 (B)
Väravad: Riho Rüütel (2) - Kristo Ninn (2)
 
Poolfinaalid:

13:30 A1 Kalmetu Põhikool - B2 Rõngu Põhikool 0:3
Väravad: Reigo Hurt, Kösta-Villem Tatar, ov. Martin Karv
 
13:45 B1 Salme Põhikool - A2 Vändra Gümnaasium 2:0 
Väravad: Marko Pära, Timmo Koppel
 
Kohamängud:

14:00 3.-4. koht Kalmetu Põhikool - Vändra Gümnaasium 2:0
Väravad: Martin Karv, Remi Joosep Jürgens
 
14:15 Finaal Rõngu Põhikool - Salme Põhikool 0:0, pen. 3:4
Väravad: -
 

I koht: Salme Põhikool
II koht: Rõngu Põhikool
III koht: Kalmetu Põhikool
 
Parim väravalööja: Martin Karv (Kalmetu Põhikool) - 10 väravat
Parim väravavaht: Asko Rüütel (Salme Põhikool)
Parim mängija: Reigo Hurt (Rõngu Põhikool)

Osalevate võistkondade koosseisud:

A-alagrupp:

Püünsi Kool: Matthias Tuik, Harri Veski, Andre Tunger, Hendrik Veski, Kristofer Jakobson, Madis Müürsepp, Renar Roolaht, Martin Kärdi.
Õp. Alex Taurafeldt.

Risti Põhikool: Sten Põld, Kairon Kull, Karmo Kull, Andri Meister, Kevin Otsus, Andres Lõps, Meelis Mattisen.
õp. Ulrika Tülp.

Vändra Gümnaasium: Jan-Erik Enok, Argo Retnik, Armin-Marlon Mangel, Silver Pankov, Marlon Kivisild, Raiko Konrad, Sten-Endel Raudsepp, Tanel Eier.

Kehtna Põhikool: Daniel Gold, Egret-Reimy Õunaid, Heiki Vaabe,l Arnet Pihl, Jaanus Oks, Tanel Toomla, Allan Zubov.
õp. Kadi Peedo.

Kalmetu Põhikool: Sander Bergmann, Kristjan Kandla, Markus Mälk, Steven Roosimaa, Janar Bergmann, Martin Karv, Remi Joosep, Jürgens Janno Pissarev.


B-alagrupp:

Vara Põhikool: Markus Võime, Kaspari Pelisaar, Riho Rüütel, Aiko Vaasa, Rait Laksaar, Roland Laiksaar, Kaupo Laanesaar.

Rõngu Põhikool: Raido Hurt, Kösta-Villem Tatar, Robin Paring, Rainer Mõttus, Diana Soop, Liisa Tatar, Egle Tohver, Kätlin Karjus, Marcus Kask, Reigo Hurt, Taimar Paate.
õp. Kristjan Moorast.

Salme Põhikool: Asko Rüütel, Uku Timm, Oliver Himmist, Marko Pära, Karret Sepp, Timmo Koppel, Kevin Kruuser, Henrik Veskinõmm.

Lümanda Põhikool: Mihkel Kiks, Karl-Alder Kuivjõgi, Sander Lonks, Kristo Ninn, Stiiven Sirgo, Sander Suurna, Rando Tarkmeel, Joosep Lonks.
õp. Urve Vakker, treener Sander Viira.

Foto: EJL


21.12.2015 13:47








 



 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.