KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
U-17 Eliitliiga turniiri parim oli FC Nõmme United

Tänane teine turniir Triobet Aastalõputurniiril oli U-17 Eliitliigale, kes selgitasid kümne võistkonna seast välja parima. Meeskonnad jagati kahte alagruppi ja poolfinaali pääsesid mõlemast 2 paremat.

Esimeses poolfinaalis tegid Nõmme Kalju FC ja Tallinna FC Flora 1:1 viigi, penaltisid lõi edukamalt Kalju, pääsedes tulemusega 5:4 finaali. Teiseks finalistiks sai FC Nõmme United pärast 2:0 võitu Tallinna FC Infoneti üle.

Kahe Nõmme klubi vahelises finaalis jäi pärast 1:1 viiki alles pärast penaltiseeriat peale suurfavoriit United. Kolmas koht kuulus Tallinna FC Florale. Parimaks väravalööjaks sai Pavel Fedorenko (FC Nõmme United), parim väravavaht oli Henri Perk (Nõmme Kalju FC) ja parim mängija Daaniel Maanas (Nõmme Kalju FC).

Kõikide turniiride ajakavad

U-17 Eliitliiga turniir 21. detsembril:

A: 1. FC Nõmme United 10p, 2. Nõmme Kalju FC 9p, Tallinna JK Legion 6p, Tartu JK Tammeka 4p, Tallinna FC Ararat 0p
B: 1. Tallinna FC Flora 10p, 2. Tallinna FC Infonet 8p, Tallinna FC Levadia 6p, Eesti U-15 4p, FC Kuressaare 0p

Ajakava:

15:00 Tallinna FC Flora - Eesti U-15 2:1 (B)
Väravad: Kristjan Kask, Rasmus Saar - Daniel Fedotov
 
15:18 Tallinna FC Infonet - FC Kuressaare 3:1 (B)
Väravad: Denis Kotov, ov. Kaupo Humal, Mikhail Beletsov - Mattias Rihvk
 
15:36 Tallinna JK Legion - Tallinna FC Ararat 3:0 (A)
Väravad: Aleksandr Petrotšenkov (2), Nikita Komissarov
 
15:54 Tartu JK Tammeka - Nõmme FC Kalju 1:3 (A)
Väravad: Artur Uljanov - Jevgeni Demidov (2), ov. Markus Hermann Tiik
 
16:12 Eesti U-15 - Tallinna FC Infonet 1:1 (B)
Väravad: Ronaldo Tiismaa - Artjom Volkov
 
16:30 Tallinna FC Levadia - Tallinna FC Flora 0:3 (B)
Väravad: Oliver Rass, Freddie Heinmaa, Henri Lehtmets
 
16:48 Tallinna FC Ararat - Tartu JK Tammeka 1:3 (A)
Väravad: Nikita Šatalin - Madis Kasemaa, Rait Läll (2)
 
17:06 FC Nõmme United - Tallinna JK Legion 4:1 (A)
Väravad: Pavel Fedorenko (2, 1pen), Markus Mikko, Kevin Mätas - Vladislav Kreida
 
17:24 Tallinna FC Infonet - Tallinna FC Levadia 3:1 (B)
Väravad: Danil Lebedev (2), Artjom Volkov - Vladislav Žanfirov
 
17:42 FC Kuressaare - Eesti U-15 0:4 (B)
Väravad: Henri Välja, Anton Krutogolov, Dominic Laaneots (2)
 
18:00 Tartu JK Tammeka - FC Nõmme United 2:2 (A)
Väravad: Rait Läll, Artur Uljanov - Pavel Fedorenko (2)
 
18:18 Nõmme FC Kalju - Tallinna FC Ararat 3:0 (A)
Väravad: Jaan Sillat (2), Jevgeni Demidov
 
18:36 Tallinna FC Levadia - FC Kuressaare 2:0 (B)
Väravad: Vladislav Žanfirov, Creiton Kojalo
 
18:54 Tallinna FC Flora - Tallinna FC Infonet 1:1 (B)
Väravad: Kristjan Kask - Jevgeni Kulik
 
19:12 FC Nõmme United - Nõmme FC Kalju 2:0 (A)
Väravad: Markus Poom (2)
 
19:30 Tallinna JK Legion - Tartu JK Tammeka 3:0 (A)
Väravad: Erik Sorga, Jevgeni Baranov, Aleksandr Petrotšenkov
 
19:48 FC Kuressaare - Tallinna FC Flora 0:4 (B)
Väravad: Kristjan Kask (2), Vadim Avramenko, Henri Lehtmets
 
20:06 Eesti U-15 - Tallinna FC Levadia 0:1 (B)
Värav: Eduard Boiko
 
20:24 Nõmme FC Kalju - Tallinna JK Legion 4:1 (A)
Väravad: Jan-Mark Sillat, Jevgeni Demidov, Daaniel Maanas, Karl Konrad Valtin - Erik Sorga
 
20:42 Tallinna FC Ararat - FC Nõmme United 0:3 (A)
Väravad: Pavel Fedorenko (2), ov. Artur Laks

Poolfinaalid:
 
21:00 B1 Tallinna FC Flora - A2 Nõmme Kalju FC 1:1, pen. 4:5
Väravad: Rasmus Saar - Kennert Anniste
 
21:18 B2 Tallinna FC Infonet - A1 FC Nõmme United 0:2
Väravad: Markus Poom, Karl Mihkel Pohga

Kohamängud:
 
21:36 3-4.koha mäng Tallinna FC Flora - Tallinna FC Infonet 1:0
Värav: Henri Lehtmets
 
21:54 Finaal Nõmme Kalju FC - FC Nõmme United 1:1, pen. 1:3
Väravad: Kennert Anniste - Pavel Fedorenko


I koht: FC Nõmme United
II koht: Nõmme Kalju FC
III koht: Tallinna FC Flora
 
Parim väravalööja: Pavel Fedorenko (FC Nõmme United) - 7 väravat
Parim väravavaht: Henri Perk (Nõmme Kalju FC)
Parim mängija: Daaniel Maanas (Nõmme Kalju FC)


Osalevate meeskondade koosseisud:

A-grupp:

FC Nõmme United: Johan Pastarus, Rasmus Kriisa, Kristen Niilop, Heger Olviste, Markus Poom, Pavel Fedorenko, Kevin Mätas, Markus Remmet, Karl-Mihkel Pohga, Gregory Piiber, Raimond Eino, Mark Ander Lepik, Sebastian Raudsepp, Rasmus Kurušev, Markus Mikko, Martin Tomker, Jürgen Orumaa.

Tallinna JK Legion: Nikita Kajalin, Aleksandr Bobrov, Jevgeni Baranov, Juri Vor, Nikita Komissarov, Ivan Filippov, Aleksei Urlik, Artur Šarnin, Erik Tselenko, Leonid Jeršov, Vladislav Kreida, Ivan Šišov, Aleksandr Petrotšenkov, Erik Sorga, Aleks Savirand.

Tartu JK Tammeka: Rudolf Stenar Saluoks, Markus Herman Tiik, Rait Läll, Erko Litvjakov, Mihkel Järviste, Peeter Paul Kollist, Madis Kasemaa, Jakob Mägi, Markus Kontkar, Artur Uljanov, Mirko Nõmmsalu.

Nõmme Kalju FC: Henri Perk, Bruno Domingues, Daaniel Maanas, Kermo Pihelgas, Karl Konrad Valtin, Dannar Pärtel, Jan-Mark Sillat, Mathias Ranna, Rico Reinoja, Kenert Anniste, Jevgeni Demidov, Sander Etverk, Villan Reimann, Edvin Kin.

Tallinna FC Ararat: Brandon Bachmann, Georg Koros, Marek Kovbenja, Artur Laks, Anton Laponogov, Devid Lehter, Mark Naidis, Janek Pikk, Nikita Šatalin, Artjom Krõžanovski.


B-grupp:

Tallinna FC Levadia: Jürgen Leppsalu, Fred Ojassoo, Kermo Berot, Ilja Karunas, Erik Utgof, Kert Pärkna, Hendrik Väli, Andreas Jass Valdaru, Vladislav Žanfirov, Andreas Elštein, Eduard Boiko, Sergei Paništšev, Martin Nõgu, Karl Roomet Randvee, Gregor Mändma, Daniil Sevjakov, Creiton Kojalo.

Tallinna FC Flora: Kristen Lapa, Georg Koppel, Henri Lehtmets, Oliver Rass, Rasmus Saar, Freddie Heinmaa, Vadim Avramenko, Tanel Neubauer, Marcus Must, Kristjan Kask, Taavi Christopher Tuisk, Tormi Ohtla, Kristjan Baikov, Oskar Kalpus, Kaspar Ait, Ronald Viisimaa.

Tallinna FC Infonet: Denis Fedoruk, Aleksei Šved, Artjom Volkov, Martin Ananjev, Aleksandr Kisslejov, Denis Kotov, Daniil Lebedev, Kirill Leontjev, Artjom Rõžkov, Artjom Ostrovski, Roman Majakov, Nikita Vaschenko, Nikita Makarov, Willjam Gavriljuk, Mikhail Belentsov, Jevgeni Kulyk, Martin Eensalu.

FC Kuressaare: Jaan Kask, Karl Kadak, Karmo Paju, Saimon Moondu, Märten Opp, Aivar Jäns, Mattias Rihvk, Sten Liiv, Kaupo Humal, Keneth Parbus.

Eesti U-15: Rene Merilo, Artur Lõhmus, Henri Välja, Joel Kokla, Kristjan Pelt, Markkus Seppik, Daniil Mandrikov, Maksim Tšerezov, Georgi Tunjov, Ronaldo Tiismaa, Daniel Tuhkanen, Andreas Pauri, Anton Krutogolov, Karl-Erik Pukk, Artur Holodov, Dominic Laaneots, Daniel Fedotov, Michael Schjönning-Larsen.

Kõik väravalööjad:

7    Pavel Fedorenko, FC Nõmme United
4    Kristjan Kask, Tallinna FC Flora
4    Jevgeni Demidov, Nõmme Kalju FC
3    Rait Läll, Tartu JK Tammeka
3    Aleksandr Petrotšenkov, Tallinna JK Legion
3    Daniil Lebedev, Tallinna FC Infonet
3    Jan Mark Sillat, Nõmme Kalju FC
3    Markus Poom, FC Nõmme United
3    Henri Lehtmets, Tallinna FC Flora
2    Dominic Laaneots, Eesti U-15
2    Artjom Volkov, Tallinna FC Infonet
2    Artur Uljanov, Tartu JK Tammeka
2    Vladislav Žanfirov, Tallinna FC Levadia
2    Erik Sorga, Tallinna JK Legion
2    Rasmus Saar, Tallinna FC Flora
2    Kenert Anniste, Nõmme Kalju FC
1    Daniel Fedotov, Eesti U-15
1    Denis Kotov, Tallinna FC Infonet
1    Freddie Heinmaa, Tallinna FC Flora
1    Kevin Mätas, FC Nõmme United
1    Madis Kasemaa, Tartu JK Tammeka
1    Markus Mikko, FC Nõmme United
1    Mattias Rihvk, FC Kuressaare
1    Mikhail Belentsov, Tallinna FC Infonet
1    Nikita Komissarov, Tallinna JK Legion
1    Nikita Šatalin, Tallinna FC Ararat
1    Oliver Rass    , Tallinna FC Flora
1    Ronaldo Tiismaa, Eesti U-15
1    Vladislav Kreida, Tallinna JK Legion
1    Creiton Kojalo, Tallinna FC Levadia
1    Jevgeni Kulyk, Tallinna FC Infonet
1    Jevgeni Baranov, Tallinna JK Legion
1    Vadim Avramenko, Tallinna FC Flora
1    Karl Mihkel Pohga, FC Nõmme United
1    Henri Välja, Eesti U-15
1    Anton Krutogolov, Eesti U-15
1    Eduard Boiko, Tallinna FC Levadia
1    Daaniel Maanas, Nõmme Kalju FC
1    Karl Konrad Valtin, Nõmme Kalju FC

ov   Artur Laks, Tallinnaa FC Ararat
ov   Kaupo Humal, FC Kuressaare
ov   Markus Herman Tiik, Tartu JK Tammeka


Foto: EJL

21.12.2015 22:20








 



 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.