KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
U-13 vanuseklassi turniiri võitis FC Nõmme United

Triobet Aastalõputurniir jätkub pärast kahepäevast jõulupuhkust laupäeval 26. detsembril, kui oma turniiri peavad U-13 vanuseklassi 16 võistkonda.

Esimeses poolfinaalis oli FC Nõmme United 1:0 üle Tallinna JK Legionist. Teises oli Harju JK Must penaltiseeria järel üle Viimsi FCF MRJK-st. Finaalis oli FC Nõmme United 3:0 üle Harju JK Mustast. Kolmandale kohale tuli Tallinna JK Legion.

Turniiri parim väravalööja oli Oliver Jürgens (FC Nõmme United), parim väravavaht Karl Volkovskis (Harju JK Must) ja parim mängija Jevgeni Kuprikov (Tallinna JK Legion).

Kõikide turniiride ajakavad

U-13 turniir 26. detsembril:

A: 1. FC Nõmme United 9p, JK Tallinna Kalev 6p, JK Tabasalu 3p, Viimsi FCF MRJK II 0p
B: 1. Harju JK Must 7p, Tartu FC Helios Kollane 4p, Raplamaa JK Kollane 4p, Pärnu JK 1p
C: 1. Tallinna JK Legion 7p, Paide LM 7p, Keila JK Must 1p, JK Tallinna Kalev II 1p
D: 1. Viimsi FCF MRJK I 7p, Kohtla-Järve JK Järve 4p, Kiviõli FC Irbis 3p, Tartu FC Helios 1p

Ajakava:

8:00 JK Tallinna Kalev - Viimsi FCF MRJK II 5:0(A)
Väravad: Daniil Sõtsugov, Danil Kuraksin (2), Maksim Paskotši, Rocco Robert Shein
 
8:15 JK Tabasalu - FC Nõmme United 0:3 (A)
Väravad: Sten-Egert Laanemaa, Lars-Indrek Aigro, Oliver Jürgens
 
8:30 Paide LM - JK Tallinna Kalev II 3:0 (C)
Väravad: Tanel Kari, Sten-Erik Tamme, Robin Vestung
 
8:45 Keila JK Must - Tallinna JK Legion 0:2 (C)
Väravad: Jevgeni Kuprikov, Nikita Ivanov
 
9:00 Viimsi FCF MRJK II - FC Nõmme United 0:7 (A)
Väravad: Erko Jonne Tõugjas, Oliver Jürgens (3), Henri Leoke, Andreas Vaher, Lars-Egert Aigro
 
9:15 JK Tallinna Kalev - JK Tabasalu 5:1 (A)
Väravad: Martin Vetkal, Danil Kuraksin, Ronald Matvienko, Tristan Toomas Teeväli, Markus Kuldkepp - Frank Annion
 
9:30 JK Tallinna Kalev II - Tallinna JK Legion 0:8 (C)
Väravad: Jevgeni Kuprikov, Andrei Smirnov (3), Danil Pankov, Daniil Tarassenkov (2), Nikita Ivanov
 
9:45 Paide LM - Keila JK Must 2:0 (C)
Väravad: Robin Vestung, Rasmus Kallas
 
10:00 JK Tabasalu - Viimsi FCF MRJK II 3:2 (A)
Väravad: Ivan Sorokin, Marcus Padrik, Tom Tammemäe - Sten Kruusmann, Rain Rähni
 
10:15 FC Nõmme United - JK Tallinna Kalev 2:1 (A)
Väravad: Lars-Indrek Aigro, Oliver Jürgens - Rocco Robert Shein
 
10:30 Keila JK Must - JK Tallinna Kalev II 0:0 (C)
Väravad: -
 
10:45 Tallinna JK Legion - Paide LM 1:1 (C)
Väravad: Jevgeni Kuprikov - Robin Vestung
 
11:00 Raplamaa JK Kollane - Pärnu JK 2:0 (B)
Väravad: Meelis Männari, Brenet Rohtoja
 
11:15 Harju JK Must - Tartu FC Helios Kollane 3:2 (B)
Väravad: Ramol Sillamaa, Kirill Antonov, Karel Eerme - Markus Joakit, Aimar Vendelin
 
11:30 Kiviõli FC Irbis - Kohtla-Järve JK Järve 0:0 (D)
Väravad: -
 
11:45 Tartu FC Helios - Viimsi FCF MRJK I 0:6 (D)
Väravad: Mihkel Jürimäe (3), Tim Eklöf, Gregor Lehtmets, Darijus Jurs
 
12:00 Pärnu JK - Tartu FC Helios Kollane 1:4 (B)
Väravad: Karmo Ots - Aimar Vendelin (2), Markus Joakit (2)
 
12:15 Raplamaa JK Kollane - Harju JK Must 0:2 (B)
Väravad: Kristjan Hein, Ramol Sillamaa
 
12:30 Kohtla-Järve JK Järve - Viimsi FCF MRJK I 1:3 (D)
Väravad: Roman Svidovitš - Gregor Lehtmets, Lukas Aeg Arbeiter, Oskar Jõgi
 
12:45 Kiviõli FC Irbis - Tartu FC Helios 0:0 (D)
Väravad: -
 
13:00 Harju JK Must - Pärnu JK 1:1 (B)
Väravad: Karel Eerme - Jaagup Orasmäe
 
13:15 Tartu FC Helios Kollane - Raplamaa JK Kollane 2:2 (B)
Väravad: Richard Lepp (2) - Meelis Männari, Heigo Soidla
 
13:30 Tartu FC Helios - Kohtla-Järve JK Järve 0:5 (D)
Väravad: David Guzhavin (2), David Žuravljov, Roman Svidovitš, Nikita Mintšenkov
 
13:45 Viimsi FCF MRJK I - Kiviõli FC Irbis 2:2 (D)
Väravad: Mihkel Jürimäe, Lukas Aeg Arbeiter - Roland Kardava (2)

Poolfinaalid:
 
14:00 A1 FC Nõmme United - C1 Tallinna JK Legion 1:0
Värav: Oliver Jürgens
 
14:15 B1 Harju JK Must - D1 Viimsi FCF MRJK I 1:1, pen. 3:2
Väravad: Ramol Sillamaa - Mihkel Jürimäe

Kohamängud:
 
14:30 III-IV koha mäng Tallinna JK Legion - Viimsi FCF MRJK I 2:0
Värav: Nikita Ivanov, Jevgeni Kuprikov
 
14:45 Finaal FC Nõmme United - Harju JK Must 3:0
Väravad: Lars-Indrek Aigro, Sten-Egert Laanemaa, Valter Pärn
 
I koht: FC Nõmme United
II koht: Harju JK Must
III koht: Tallinna JK Legion

Parim väravalööja: Oliver Jürgens (FC Nõmme United)
Parim väravavaht: Karl Volkovskis (Harju JK Must)
Parim mängija: Jevgeni Kuprikov (Tallinna JK Legion)


Kõikide osalejate koosseisud:

A-alagrupp:

JK Tallinna Kalev: 10 Tristan Toomas Teeväli, 22 Daniil Sõtsugov, 7 Rocco Robert Shein, 69 Martin Vetkal, 54 Gleb Milašhevitš, 33 Danil Kuraksin, 12 Maksim Paskotši, 16 Markus Kuldkepp, 8 Markus Järavere, 1 Mikk Siitam, 2 Kenneth Raun, 20 Ronald Matvienko.

JK Tabasalu: 44 Frank Annion, 39 Endrik Eerme, 5 Robert Kustov, 29 Marcus Padrik, 27 Gert Ringvee, 25 Patrok Saksus, 8 Andreas Süld, 23 Hendri Talu, 18 Ivan Sorokin, 13 Tom Tammemäe.

FC Nõmme United: 30 Georg Mattis Lagus, 1 Holger Õun, 14 Erko Jonne Tõugjas, 92 Kari Gustav Kokka, 23 Siim Martti Kubensky, 25 Lars-Indrek Aigro, 9 Sten-Egert Laanemaa, 17 Sander Alex Liit, 18 Kristofer Robin Mikiver, 10 Martin Morris Adusoo, 20 Oliver Jürgens, 77 Henri Leoke, 15 Andreas Vaher, 8 Richard Reesar, 55 Markus Konks, 4 Aleksander Siim, 6 Valter Pärn, 88 Ott Kristofer Fuks.

Viimsi FCF MRJK II: 32 Rain Rähni, 50 Aaron Kelder, 69 Ats Laanes, 7 Sten Kruusmann, 17 Matis Kalbus, 16 Tanel Värs, 37 Tannar Tomingas, 3 Mattis Johann Mere, 11 Mikk Tuul, 25 Kevin Jürna, 1 Randel Rosin, 65 Oskar Kaasik.


B-alagrupp:

Raplamaa JK Kollane: 1 Aldo Pärn, 31 Karl-Erik Strandberg, 11 Rait Elfenbein, 8 Meelis Männari, 22 Christopher Robin Laja, 21 Brenet Rohtoja, 7 Heigo Soidla.

Harju JK Must: 21 Henri Korts, 7/49 Robin Kuusk, 17/28 Kristjan Hein, 9/45 Kaspar Rõõmussaar, 10/19 Ramol Sillamaa, 12/38 Martin Aava, 14/48 Kirill Antonov, 8/24 Karel Eerme, 20 Karl Volkovskis.

Tartu FC Helios Kollane: 14 Andero Tuhkanen, 5 Rene Sorksep, 10 Marcus Ehte, 8 Aimar Vendelin, 7 Markus Joakit, 77 Richard Lepp, 13 Jarmo Täht, 17 Karl Läänelaid.

Pärnu JK: 81 Kaspar Pulk, 10 Karl Vilhem Pulk, 7 Jaagup Orasmäe, 1 Kaspar Maanus Maamets, 5 Rasmus Koikson, 20 Karmo Ots, 22 Jaroslav Ivanov, 19 Aleksander Jarovoi.


C-alagrupp:

Paide LM: 21 Tanel Salm, 1 Kermo Uusleer, 3 Mathias Heinla, 20 Rasmus Kallas, 15 Kevin Kanne, 10 Tanel Kari, 14 Gregor Pruual, 22 Rein Sander, 19 Sten-Erik Tamme, 13 Mätrix Einer, 11 Sander Suitsberg, 7 Robin Vestung.

Keila JK Must: 1 Renee Ert, 5 Oskar Klippberg, 10 Kaimo Koltsin, 4 Marten Kelement, 19 Ugo Melis, 15 Chris Robin Kukk, 33 Christopher Kukk.

Tallinna JK Legion: 15 Leonid Arhipov, 27 Aleksander Filatov, 1 Dennis Jeremejev, 21 Jevgeni Kuprikov, 14 Andrei Lipetski, 5 Dmitri Lipetski, 9 Anton Mazur, 77 Danil Pankov, 10 Andrei Smirnov, 3 Mihhail Tõsjatov, 37 Aleksandr Nikolajev, 45 Nikita Ivanov, ? Mark Miniahmetov, 44 Daniil Tarassenkov, 35 Vladislav Gussev.

JK Tallinna Kalev II: 23 Marken Truu, 26 Robin Lillemäe, 36 Gren Samm, 31 Andreas Georg Neimar, 75 Ilja Morozov, 34 Mattias Seppa, 4 Henrik Mürk, 18 Andres Alamets, 70 Gregor Erik Konsa.


D-alagrupp:

Kiviõli FC Irbis: 1 Artjom Mezentsev, 7 Aleks Vitrikuš, 8 Aleksei Šinin, 4 Alex Boronilštšikov, 22 Maksim Miškov, 11 Roland Kardava, 17 Valeri Vilkel, 18 Aleksander Ruusamäe, 10 Maksim Porotikov, 9 Aleks-Mark Toomsalu, 1 Ilja Barkanov.

Tartu FC Helios: 12 Jan Armin Tõnissoo, 4 Tormi Kalle, 9 Arthur Haudsaar, 3 Laur Mehis Tammela, 99 Joss-Reio Teral, 23 Andreas Hubel, 18 Rauno Somelar, 11 Rasmus Lindmäe.

Viimsi FCF MRJK I: 1 Martin Jälle, 2 Oskar Jõgi, 10 Mihkel Jürimäe, 9 Gregor Lehtmets, 11 Karl Erich Kaljuvere, 35 Oscar Ollik, 18 Darijus Jurs, 8 Luukas Aeg Arbeiter, 5 Ken Nummert, 4 Reigo Ventsel, 22 Henri Koort, 17 Markus Kont, 15 Tim Eklöf.

Kohtla-Järve JK Järve: 7 David Guzhavin, 22 Aleksandr Judin, 18 Konstantin Sulimov, 13 Kirill Žuravljov, 6 Mari-Liis Pobus, 8 Ilja Filatov, 2 Albert Laaniste, 9 Roman Svidovitš, 1 Ilja Žukov, 21 Jevgeni Orehov, 12 Nikita Mintšenkov.


Kõik väravalööjad:

6    Oliver Jürgens    Nõmme United
5    Mihkel Jürimäe    Viimsi FCF MRJK
4    Lars-Indrek Aigro    Nõmme United
4    Jevgeni Kuprikov    Tallinna JK Legion
3    Danil Kuraksin    Tallinna Kalev
3    Robin Vestung    Paide LM
3    Andrei Smirnov    Tallinna JK Legion
3    Aimar Vendelin    FC Helios Kollane
3    Nikita Ivanov    Tallinna JK Legion
3    Ramol Sillamaa    Harju JK
2    Sten-Egert Laanemaa    Nõmme United
2    Rocco Robert Shein    Tallinna Kalev
2    Meelis Männari    Raplamaa JK
2    Daniil Tarassenkov    Tallinna JK Legion
2    Karel Eerme    Harju JK
2    Gregor Lehtmets    Viimsi FCF MRJK
2    Richard Lepp    FC Helios Kollane
2    Luukas Aeg Arbeiter    Viimsi FCF MRJK
2    Roman Svidovitš    JK Järve
2    David Guzhavin    JK Järve
2    Roland Kardava    Kivoõli FC Irbis
1    Daniil Sõtsugov    Tallinna Kalev
1    Maksim Paskotši    Tallinna Kalev
1    Tanel Kari           Paide LM
1    Sten-Erik Tamme    Paide LM
1    Andreas Vaher    Nõmme United
1    Erko Jonne Tõugjas    Nõmme United
1    Henri Leoke    Nõmme United
1    Martin Vetkal    Tallinna Kalev
1    Frank Annion    JK Tabasalu
1    Ronald Matvienko    Tallinna Kalev
1    Tristan Toomas Teeväli       Tallinna Kalev
1    Markus Kuldkepp    Tallinna Kalev
1    Danil Pankov    Tallinna JK Legion
1    Rasmus Kallas    Paide LM
1    Sten Kruusmann    Viimsi FCF MRJK II
1    Rain Rähni    Viimsi FCF MRJK II
1    Ivan Sorokin    JK Tabasalu
1    Marcus Padrik    JK Tabasalu
1    Tom Tammemäe    JK Tabasalu
1    Brenet Rohtoja    Raplamaa JK
1    Kirill Antonov    Harju JK
1    Markus Joakit    FC Helios Kollane
1    Tim Eklöf            Viimsi FCF MRJK
1    Darijus Jurs               Viimsi FCF MRJK
1    Markus Joakit    FC Helios Kollane
1    Karmo Ots    PJK
1    Kristjan Hein    Harju JK
1    Oskar Jõgi           Viimsi FCF MRJK
1    Jaagup Orasmäe    PJK
1    Heigo Soidla    Raplamaa JK
1    Kirill Žuravljov    JK Järve
1    Nikita Mintšenkov    JK Järve
1    Valter Pärn         Nõmme United

Foto: EJL

26.12.2015 09:50








 



 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.