KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
Esiliiga B turniiri parim oli FCF Tallinna Ülikool

27. detsembril toimus Triobet Aastalõputurniiril Esiliiga B turniir, millest võtsid osa üheksa meeskonda, kes pallisid möödunud hooaja Eesti tugevuselt kolmandas liigas ja üks II liigast, kes esikoha lõpuks saigi.

Võistkonnad olid jaotatud kahte viieliikmelisse alagruppi, poolfinaalidesse pääsesid mõlema grupi kaks paremat, kus Maardu FC Starbunker alistas FC Elva ja FCF Tallinna Ülikool Tallinna FC Ararat TTÜ ühesuguse tulemusega 2:1.

Finaalis oli FCF Tallinna Ülikool 4:1 üle Maardu FC Starbunkerist. Kolmandana lõpetas Tallinna FC Ararat TTÜ. Turniiri parim väravalööja oli Antti Arst (FCF Tallinna Ülikool), parim väravavaht Ilja Kassjantšuk (Maardu FC Starbunker) ja parim mängija Vaagn Arutjunjan (Tallinna FC Ararat TTÜ).

Kõikide turniiride ajakavad

Esiliiga B turniir 27. detsembril
:

A: 1. Maardu FC Starbunker 10p, 2. Tallinna FC Ararat TTÜ 7p, Raasiku FC Joker 5p, JK Tallinna Kalev II 4p, Tallinna FC Flora III 1p
B: 1. FCF Tallinna Ülikool 12p, 2. FC Elva 7p, Tallinna FC Puuma 4p, Kohtla-Järve JK Järve 4p, HÜJK Emmaste 1p

Ajakava:

15:00 Raasiku FC Joker - Tallinna FC Flora III 2:0 (A)
Väravad: Ott Reinike, Rene Lill
 
15:20 JK Tallinna Kalev II - Tallinna FC Ararat TTÜ 1:3 (A)
Väravad: Timo Paal - Rauno Piip (2), Avetis Harutjunjan

15:40 FC Elva - FCF Tallinna Ülikool 0:4 (B)
Väravad: ov. Mihkel Kuresoo, Antti Arst (2), Robert Veskimäe
 
16:00 HÜJK Emmaste - Tallinna FC Puuma 1:1 (B)
Väravad: Rait Kasterpalu - Sergei Bilinski
 
16:20 Tallinna FC Flora III - JK Tallinna Kalev II 1:1 (A)
Väravad: Karl-Sander Eensoo - Andree Porila
 
16:40 Maardu FC Starbunker - Raasiku FC Joker 1:1 (A)
Väravad: Maksim Krivošein - Rando Randjõe
 
17:00 FCF Tallinna Ülikool - HÜJK Emmaste 2:0 (B)
Väravad: Antti Arst, Mark Kolossov
 
17:20 Kohtla-Järve JK Järve - FC Elva (B) 1:1
Väravad: ov. Christopher Toom - Paul-Feliks Frei
 
17:40 JK Tallinna Kalev II - Maardu FC Starbunker 0:3 (A)
Väravad: Sergei Zabelo, Ilja Zelentsov, Šahriar Abdullajev
 
18:00 Tallinna FC Ararat TTÜ - Tallinna FC Flora III 2:0 (A)
Väravad: Margo Parkala (2)
 
18:20 HÜJK Emmaste - Kohtla-Järve JK Järve 1:5 (B)
Väravad: Rait Kasterpalu - Deniss Komšin (2), Viktor Fjodorov, Aleksei Tihhonov, Aleksei Petjukevitš
 
18:40 Tallinna FC Puuma - FCF Tallinna Ülikool 2:3 (B)
Väravad: Sergei Bilinski, Vitas Mališauskas - Robert Veskimäe, Antti Arst, Sander Lepik
 
19:00 Maardu FC Starbunker - Tallinna FC Ararat TTÜ 1:0 (A)
Värav: Šahriar Abdullajev
 
19:20 Raasiku FC Joker - JK Tallinna Kalev II 1:2 (A)
Väravad: Rando Randjõe - Tarvin Kaldvee, Kaspar Lõhmus
 
19:40 Kohtla-Järve JK Järve - Tallinna FC Puuma 0:3 (B)
Väravad: Aleksei Filimonov, Marko Truusalu (2)
 
20:00 FC Elva - HÜJK Emmaste 4:2 (B)
Väravad: Paul-Feliks Frei (2), Tarmo Kerro, Kristo Kolesnitšenko - Rait Kasterpalu, Ergo Reinvald
 
20:20 Tallinna FC Ararat TTÜ - Raasiku FC Joker 1:1 (A)
Väravad: Egert Peljo - Ergo Teino
 
20:40 Tallinna FC Flora III - Maardu FC Starbunker 1:3 (A)
Väravad: Künter Pajumägi - Maksim Krivošein, Ilja Zelentsov, Šahriar Abdullajev
 
21:00 Tallinna FC Puuma - FC Elva 0:1 (B)
Värav: Martin Thomson
 
21:20 FCF Tallinna Ülikool - Kohtla-Järve JK Järve 5:3 (B)
Väravad: Martin Klasen, Antti Arst, Mark Kolosov, Martti Pent, Sander Lepik - Viktor Fjodorov (2), Vitaly Kutuzov

Poolfinaalid:
 
21:40 A1 Maardu FC Starbunker - B2 FC Elva 2:1
Väravad: Klimentii Boldõrev, Nikita Brõlin - Kristo Kolesnitšenko
 
22:00 B1 FCF Tallinna Ülikool - A2 Tallinna FC Ararat TTÜ 2:1
Väravad: Martin Taska, Antti Arst - Margo Parkala

Kohamängud:
 
22:20 3.-4. koht FC Elva - Tallinna FC Ararat TTÜ 0:3
Väravad: Rauno Piip, Vaagn Arutjunjan, Devid Lechter
 
22:40 FINAAL Maardu FC Starbunker - FCF Tallinna Ülikool 1:4
Väravad: Nikita Brõlin - Martin Taska, Sander Lepik, Mark Kolosov, Aleksandr Starodub
 

I koht: FCF Tallinna Ülikool
II koht: Maardu FC Starbunker
III koht: Tallinna FC Ararat TTÜ

Parim väravalööja: Antti Arst (FCF Tallinna Ülikool)
Parim väravavaht: Ilja Kassjantšuk (Maardu FC Starbunker)
Parim mängija: Vaagn Arutjunjan (Tallinna FC Ararat TTÜ)


Kõikide osalejate koosseisud:

A-alagrupp:

Maardu FC Starbunker: Ilja Kassjantšuk, Klementi Boldõrev, Ilja Zelentsov, Sergei Zabelo, Deniss Kovtun, Maksim Krivošein, Aleksei Zelentsov, Šahrijar Abdullajev, Nikita Brõlin, Andrei Katsimon, Rain Aasmäe, Andrei Russak, Anton Chuikov, Aleksei Baikov, Andrei Borissov.

Raasiku FC Joker: Oliver Vunder, Rauno Reiman, Rauno Pruuli, Ott Reinike, Rando Randjõe, Ervo Vaatmann, Ergo Teino, Egert Heintare, Rauno Esop, Rene Lill, Priit Betlem, Andres Dzestelov.

JK Tallinna Kalev II: Bert Mägi, Kaspar Lõhmus, Tarvin Kaldvee, Kert Jõeäär, Oliver Karlson, Mario Mõistlik, Timo Paal, Henrik Sepp, Mart Kaljuste, Freddy Karpov, Mattias Traublum, Martin Villand, Andree Porila.

Tallinna FC Ararat TTÜ: Devid Lehter, Vaagn Arutjunjan, Vitali Pavlov, Avetis Harutjunjan, Egert Peljo, Margo Parkala, Sergei Bolgov, Bogdan Lukoshenko, Anton Agoshkov, Rauno Piip, Artur Kägu.

Tallinna FC Flora III: Norman Mattias Sikut, Kevin Krünvald, Karl-Sander Eensoo, Martin Nurmsaar, Karl-Toomas Radik, Kaspar Ait, Kristjan Kurim, Frank Osula, Karl Oskar Haak, Kaur Kennet Karjane, Remi Kõivik, Künter Pajumägi, Kristjan Jürgenson, Mark Ivanov, Reiko Mägi, Martin Muuk.


B-alagrupp:

Kohtla-Järve JK Järve: Victor Gusev, Aleksandr Hlobõstin, Konstantin Sarajev, Aleksei Tihhonov, Dmitri Gabinet, Deniss Komšin, Aleksei Petjukevitš, Vitaly Kutuzov, Raivo Saar, Viktor Fjodorov, Deniss Kulikov.

FC Elva: Christopher Toom, Kaido Koppel, Martin Thomson, Hans-Hendrik Karro, Tarmo Kerro, Ats Joandi, Paul-Feliks Frei, Mihkel Kuresoo, Kristo Kolesnitšenko, Veiko Maidla, Tarvo Timm.

HÜJK Emmaste: Rasmus Armas, Raido Luhaorg, Ergo Reinvald, Mikk Sillaste, Tauri Tursk, Priit Raamat, Imre Aruoja, Erkki Pärna, Kristjan Saar, Rait Kasterpalu.

Tallinna FC Puuma: Andreas Sutt, Vitas Mališauskas, Aleksei Filimonov, Kirill Vinogradov, Sergei Bilinski, Kaspar Tilga, Aron Liiva, Bert Bortkevitš, Hendrik Keltman, Marko Truusalu, Kristofer Kartau, Randy Padar, Mathias-Robin Lepp.

FCF Tallinna Ülikool: Madis Rajando, Pelle Päivil, Martin Taska, Aivar Anniste, Antti Arst, Rasmus Munskind, Robert Veskimäe, Sander Lepik, Martin Klasen, Martti Pent, Mark Kolosov, Aleksandr Starodub, Toomas Klasen.


Kõik väravalööjad:

6    Antti Arst         FCF TLÜ
3    Rait Kasterpalu    HÜJK Emmaste
3    Paul-Feliks Frei    FC Elva
3    Šahrijar Abdullajev    Maardu Starbunker
3    Margo Parkala    Ararat TTÜ
3    Viktor Fjodorov    JK Järve
3    Rauno Piip          Ararat TTÜ
3    Sander Lepik    FCF TLÜ
3    Mark Kolosov    FCF TLÜ
2    Deniss Komšin    JK Järve
2    Robert Veskimäe    FCF TLÜ
2    Sergei Bilinski    Puuma
2    Rando Randjõe    Raasiku Joker
2    Marko Truusalu    Puuma
2    Maksim Krivošein    Maardu Starbunker
2    Ilja Zelentsov    Maardu Starbunker
2    Kristo Kolesnitšenko    FC Elva
2    Martin Taska    FCF TLÜ
2    Nikita Brõlin    Maardu Starbunker
1    Ott Reinike      Raasiku Joker
1    Rene Lill                      Raasiku Joker
1    Timo Paal       Tallinna Kalev II
1    Avetis Harutjunjan    Ararat TTÜ
1    Andree Porila    Tallinna Kalev II
1    Karl-Sander Eensoo    Flora III
1    Sergei Zabelo    Maardu Starbunker
1    Aleksei Tihhonov    JK Järve
1    Aleksei Petjukevitš    JK Järve
1    Vitas Mališauskas    Puuma
1    Tarvin Kaldvee    Tallinna Kalev II
1    Kaspar Lõhmus    Tallinna Kalev II
1    Aleksei Filimonov    Puuma
1    Tarmo Kerro    FC Elva
1    Ergo Reinvald    HÜJK Emmaste
1    Egert Peljo       Ararat TTÜ
1    Ergo Teino          Raasiku Joker
1    Künter Pajumägi    Flora III
1    Martin Thomson    FC Elva
1    Martin Klasen    FCF TLÜ
1    Martti Pent          FCF TLÜ
1    Vitaly Kutuzov    JK Järve
1    Klimentii Boldõrev    Maardu Starbunker
1    Vaagn Arutjunjan    Ararat TTÜ
1    Devid Lehter    Ararat TTÜ
1    Aleksander Starodub    FCF TLÜ
 
ov.    Mihkel Kuresoo    FC Elva
ov.    Christopher Toom    FC Elva

27.12.2015 14:38








 



 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.