KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
Esiliiga turniir parim oli Kiviõli FC Irbis

Täna õhtul oli Triobet Aastalõputurniiril Esiliiga osavõistlus. Kümme võistkonda olid jaotatud kahte viieliikmelisse alagruppi ning poolfinaalidesse pääsesid mõlema grupi kaks paremat.

A-alagrupi läbis täiseduga välishooajal Premium liigasse tõusnud Rakvere JK Tarvas, teisena pääses edasi Tallinna FC Flora II. B-Alagrupis tuli esimeseks Tallinna FC Infonet II 10 punktiga, kolm suurt võitu saanud Kiviõli FC Irbis oli 9 punktiga teine.

Esimeses poolfinaalis alistas FC Irbis JK Tarva 2:0, teises FC Flora II sama tulemusega FC Infonet II. Finaalis oli Kiviõli FC Irbis 4:1 üle Tallinna FC Flora II-st. Kolmandaks tuli Rakvere JK Tarvas.

Esiliiga turniiri parim väravalööja oli Vladislav Tšurilkin (Kiviõli FC Irbis), parim väravavaht Sander Susi (Rakvere JK Tarvas) ja parim mängija Edgar Tur (Tallinna FC Infonet II).

Kõikide turniiride ajakavad

Esiliiga turniir 28. detsembril:

A: 1. Rakvere JK Tarvas 12p, 2. Tallinna FC Flora II 7p, Tartu FC Santos 4p, Vändra JK Vaprus 3p, Nõmme Kalju FC II 2p
B: 1. Tallinna FC Infonet II 10p, 2. Kiviõli FC Irbis 9p, Tallinna FC Levadia II 4p, JK Tallinna Kalev 3p, FC Kuressaare 1p

Ajakava:

15:00 Rakvere JK Tarvas - Vändra JK Vaprus 2:0 (A-grupp)
Väravad: Taavi Münter, Joonas Ljaš
 
15:20 Nõmme Kalju FC II - Tartu FC Santos 1:1 (A)
Väravad: Šalva Helaia - Karl Erik Vidaja
 
15:40 Tallinna FC Infonet II - FC Kuressaare 1:0 (B)
Värav: Artjom Badjuk
 
16:00 JK Tallinna Kalev - Kiviõli FC Irbis 1:5 (B)
Väravad: ov. Jevgeni Gurtšioglujants - Deniss Suvorikov (2), Sergei Kostin, Vitali Gussev, Stanislav Russakov
 
16:20 Vändra JK Vaprus - Nõmme Kalju FC II 2:1 (A)
Väravad: Oliver Ojala, Artur Ojala - Mait Uusmäe
 
16:40 Tallinna FC Flora II - Rakvere JK Tarvas 2:3 (A)
Väravad: Henri Järvelaid (2) - Juhan Jograf Siim, Kaarel Saar, Joonas Ljas
 
17:00 FC Kuressaare - JK Tallinna Kalev 1:1 (B)
Väravad: Maarek Suursaar - Mike Kõiv
 
17:20 Tallinna FC Levadia II - Tallinna FC Infonet II 0:3 (B)
Väravad: Edgar Tur (2), Vadim Aksjonov
 
17:40 Nõmme Kalju FC II - Tallinna FC Flora II 1:1 (A)
Väravad: Madis Villems - Randin Rande
 
18:00 Tartu FC Santos - Vändra JK Vaprus 1:0 (A)
Värav: Frederik Pelska
 
18:20 JK Tallinna Kalev - Tallinna FC Levadia II 1:1 (B)
Väravad: Raiko Karpov - Mart Paul Preiman
 
18:40 Kiviõli FC Irbis - FC Kuressaare 6:1 (B)
Väravad: Sergei Kostin (2), Deniss Suvorikov (2), Stanislav Russakov, Jevgeni Gurtšioglujants - Maarek Suursaar
 
19:00 Tallinna FC Flora II - Tartu FC Santos 3:1 (A)
Väravad: Markus Poom, Samuel Vard, Henri Järvelaid - Kenn Laas
 
19:20 Rakvere JK Tarvas - Nõmme Kalju FC II 1:0 (A)
Värav: Siim Rannamäe
 
19:40 Tallinna FC Levadia II - Kiviõli FC Irbis 0:5 (B)
Väravad: Vladislav Tšurilkin (2), Aleksandr Karpõtšev, Igor Ivanov, Vitali Gusev
 
20:00 Tallinna FC Infonet II - JK Tallinna Kalev 1:1 (B)
Väravad: Edgar Tur - Gregor Wahl
 
20:20 Tartu FC Santos - Rakvere JK Tarvas 0:3 (A)
Väravad: Joonas Ljaš, Silven Yao Kuassi, Siim Rannamäe
 
20:40 Vändra JK Vaprus - Tallinna FC Flora II 0:2 (A)
Väravad: Andry-Reilo Kahr, Mark-Sandor Kolts
 
21:00 Kiviõli FC Irbis - Tallinna FC Infonet II 0:1 (B)
Värav: Edgar Tur
 
21:20 FC Kuressaare - Tallinna FC Levadia II 0:3 (B)
Väravad: Ioan Jakovlev, Mart Paul Preiman, ov. Karmo Paju

Poolfinaalid:
 
21:40 A1 Rakvere JK Tarvas - B2 Kiviõli FC Irbis 0:2
Väravad: Deniss Suvorikov, Vladislav Tšurilkin
 
22:00 B1 Tallinna FC Infonet II - A2 Tallinna FC Flora II 0:2
Väravad: Markus Poom, Erik Sorga

Kohamängud:
 
22:20 3-4. koht Rakvere JK Tarvas - Tallinna FC Infonet II 2:0
Väravad: Juhan Jograf Siim, Joonas Ljaš
 
22:40 Finaal Kiviõli FC Irbis - Tallinna FC Flora II 4:1
Väravad: Vladislav Tšurilkin (2), Artur Bõstrov, Vitali Gussev - Henri Järvelaid
 

I koht: Kiviõli FC Irbis
II koht: Tallinna FC Flora II
III koht: Rakvere JK Tarvas

Parim väravalööja: Vladislav Tšurilkin (Kiviõli FC Irbis)
Parim väravavaht: Sander Susi (Rakvere JK Tarvas)
Parim mängija: Edgar Tur (Tallinna FC Infonet II)


Kõikide osalejate koosseisud:

A-alagrupp:

Tallinna FC Flora II: KRISTER PAPLAVSKIS, SILVER GRAUBERG, HANS JOOSEP TAMMERIK, ALEX SANDER SEPP, SAMUEL VARD, HENRI JÄRVELAID, RANDIN RANDE, PAVEL FEDORENKO, MARKUS POOM, FREDDIE HEINMAA, ROMET RIDAMÄE, RENNO SOOSAAR, JANAR ADLER, ANDRY-REILO KAHR, ERIK SORGA, MARK-SANDOR KOLTS, ATS KUTTER.

Rakvere JK Tarvas: SANDER SUSI, JAANUS KAASIK, KAAREL SAAR, MIHKEL SAAR, TAAVI MÜNTER, ALARI TOVSTIK, TAAVI TRASBERG, JOONAS LJAŠ, MARIO KUOKKANEN, TOOMAS KIIS, SILVEN YAO KUASSI, MADIS REIMAL, STEN TAMMIK, SIIM RANNAMÄE, JUHAN JOGRAF SIIM, MIHAIL KOLESNIKOV, RAINER VÕSASTE.

Nõmme Kalju FC II: STEN-MARTIN VAHI, HENRI PERK, ANDRE-MARTIN ILVES, MARCUS SUURVÄLI, MADIS VILLEMS, KERMO PIHELGAS, KARL KONDRAD VALTIN, DEVID PRESS, KRISTJAN PRUNN, SALVA HELAIA, KARL HENRI REBANE, MAIT UUSMÄE, ALEKSANDER ERIK ILD.

Tartu FC Santos: RENE SÜTT, ERO OJASTE, DMITRI KUTSAREV, KENN LAAS, KEVN MARTMAA, FREDERIK PELSKA, ANDER VOOL, KARL RUDOLF REBANE, MARKUS SOOMETS, EDVIN JOHANNES PIIRSALU, KARL ERIK VIDAJA, ALAR ALVE.

Vändra JK Vaprus: HANS NAANO, ARTUR OJALA, OLIVER OJALA, INDREK OJA, ANDRO AAVIK, HARRIS JÜRISSAAR, ALFRED VESSELOV, JAN-ERIK JEGOROV, MIHHAIL KRAVTŠENKO, RANET LEPIK.


B-alagrupp:

Tallinna FC Levadia II: HARLES LÄST, MARKO LIPP, MARTIN KÄOS, CRISTOFER KUUSMA, MART PAUL PREIMAN, NIKITA KOGER, ROBERT LEPIK, JAKOVLEV IOAN, JÜRGEN LEPPSALU, HENDRIK VÄLI, CREITON KOJALO, ALEX ROOSALU, RASMUS KURUŠEV, DANIIL SEVJAKOV, SEBASTIAN KOLJAK, VLADISLAV TSVETKOV, SERGEI PANIŠTŠEV VLADISLAV ZANFIROV.

Tallinna FC Infonet II: MAXIM KUZMIN, MATVEI IGONEN, DMITRI ANDREITSUK, ANDREI GRIGORJEV, VALERI LAZAREV, TIMUR BULAVKIN, ARTJOM BADJUK, VADIM AKSJONOV, EDGAR TUR, DENIS MAKSIMENKO, ALEKSANDR ALTOSAR, FRANCA FERNANDO, KIRILL LEONTJEV.

JK Tallinna Kalev: KARL ANDRE VALLNER, ALEKSEI LARIN, ANDO HAUSENBERG, GERT HEINALA, RANON KRIISA, INNAR PAAL, TAUNO MÕTTUS, ALEKSEI SAVITSKI, RAIKO KARPOV, GREGOR WAHL, MIKE KÕIV, PATRICK PEINAR, EDDIE EVER.

Kiviõli FC Irbis: MAKSIM SUHHOMJATNIKOV, SERGEI KOSTIN, ALEKSANDR KARPÕTŠEV, DENISS SUVORIKOV, VLADISLAV TŠURILKIN, JEVGENI GURTŠIOGLUJANTS, VLADIMIR VASSILJEV, STANISLAV RUSSAKOV, VITALI GUSSEV, TÕNIS STARKOPF, NIKOLAI LÕSANOV, ARTUR BÕSTROV, IGOR IVANOV.

FC Kuressaare: ENRI NURMIK, ELARI VALMAS, MARIO PRUUL, MARGUS RAJAVER, AMOR LUUP, KARMO PAJU, EERIK POOPUU, ALEKS LESK, MIKK RAJAVER, MAAREK SUURSAAR.


Kõik väravalööjad:
5    Vladislav Tšurilkin    Kiviõli FC Irbis
5    Deniss Suvorikov    Kiviõli FC Irbis
4    Edgar Tur        Tallinna FC Infonet II
4    Joonas Ljaš    Rakvere JK Tarvas
3    Sergei Kostin    Kiviõli FC Irbis
4    Henri Järvelaid    Tallinna FC Flora II
3    Vitali Gussev    Kiviõli FC Irbis
2    Stanislav Russakov    Kiviõli FC Irbis
2    Maarek Suursaar    FC Kuressaare
2    Siim Rannamäe    Rakvere JK Tarvas
2    Mart Paul Preiman    Tallinna FC Levadia II
2    Markus Poom    Tallinna FC Flora II
2    Siim Juhan Jograf    Rakvere JK Tarvas
1    Taavi Münter    Rakvere JK Tarvas
1    Karl Erik Vidaja    Tartu FC Santos
1    Šalva Helaia    Nõmme Kalju FC II
1    Artjom Badjuk    Tallinna FC Infonet II
1    Oliver Ojala    Vändra JK Vaprus
1    Artur Ojala        Vändra JK Vaprus
1    Mait Uusmäe    Nõmme Kalju FC II
1    Kaarel Saar    Rakvere JK Tarvas
1    Mike Kõiv      JK Tallinna Kalev
1    Vadim Aksjonov    Tallinna FC Infonet II
1    Madis Villems    Nõmme Kalju FC II
1    Rande Randin    Tallinna FC Flora II
1    Frederik Pelska    Tartu FC Santos
1    Raiko Karpov    JK Tallinna Kalev
1    Jevgeni Gurtšioglujants    Kiviõli FC Irbis
1    Kenn Laas        Tartu FC Santos
1    Samuel Vard    Tallinna FC Flora II
1    Aleksandr Karpõtšev    Kiviõli FC Irbis
1    Igor Ivanov     Kiviõli FC Irbis
1    Gregor Wahl    JK Tallinna Kalev
1    Yao Silven Kuassi    Rakvere JK Tarvas
1    Andry-Reilo Kahr    Tallinna FC Flora II
1    Mark-Sandor Kolts    Tallinna FC Flora II
1    Ioan Jakovlev    Tallinna FC Levadia II
1    Erik Sorga         Tallinna FC Flora II
1    Artur Bõstrov    Kiviõli FC Irbis
 
ov    Jevgeni Gurtšioglujants    Kiviõli FC Irbis
ov    Karmo Paju    FC Kuressaare

28.12.2015 21:50








 



 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.