KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
Premium liiga turniiri võitis kolmandat korda järjest Tallinna FC Flora

Kolmapäeva hilisõhtul sai läbi järjekordne Triobet Aastalõputurniir. Viimastena lõpetasid oma kahepäevase võistluse Premium liiga klubid, kus järjekordselt oli ülepõnev turniir, aga võitja juba kolmandat korda järjest sama - Tallinna FC Flora.

Teise koha pälvis Narva JK Trans, kolmandaks tuli Tallinna FC Levadia. Turniiri parim väravalööja oli Rauno Sappinen (Tallinna FC Flora), parim väravavaht Priit Pikker Tallinna FC Levadiast ning parimaks mängijaks valiti Jevgeni Harin Tallinna FC Infonetist.
 
Esimese mängupäeva tulemused.

Kõik väravad


Premium liiga turniiri teine päev, 30. detsember:

Ajakava:

V vooru kaks viimast mängu:

15:00 Nõmme Kalju FC - JK Narva Trans 0:5
Väravad: 3:20 Siim Tenno, 6:24 Aleksandr Mironov, 8:58 Kirill Nesterov, 15:22 Vitali Andrejev, 16:28 Vadim Mihhailov
 
15:20 Tallinna FC Levadia - Viljandi JK Tulevik 2:0
Väravad: 4:11 Alger Džumadil, 16:27 Mark Oliver Roosnupp

Tabeliseis pärast 5. vooru: Infonet 11p, Levadia 11p, Flora 10p, Trans 9p, Tammeka 8p, Kalju 7p, Paide 5p, Sillamäe 3p, Pärnu 2p, Tulevik 1p.


VI voor:
 
15:40 Pärnu Linnameeskond - Tartu JK Tammeka 2:2
Väravad: 9:51 Taavi Laurits, 14:10 Marco Lukka - 2:31 ov. Hendrik Vainu, 15:26 Temari Nuuma
 
16:00 Nõmme Kalju FC - JK Sillamäe Kalev 5:2
Väravad: 1:35 Robert Kirss, 2:52 Karl Mööl, 7:35 Eino Puri, 8:50 Martin Mägi, 15:30 Andre Järva - 9:56 Aleksandr Ivanjušin, 12:06 Daniil Ratnikov
 
16:20 Tallinna FC Infonet - Paide Linnameeskond 3:0
Väravad: 0:25, 1:10 Jevgeni Harin, 9:00 Eduard Golovljov

16:40 Tallinna FC Flora - Viljandi JK Tulevik 6:0
Väravad: 0:38 Markus Jürgenson, 1:50 Hannes Anier, 2:28 Andre Frolov, 4:52 Rauno Sappinen, 5:50 Sander Laht, 15:26 Rauno Alliku
 
17:00 JK Narva Trans - Tallinna FC Levadia 2:1
Väravad: 2:59 Kirill Nesterov, 12:04 ov. Priit Pikker - 8:11 Pavel Marin

Tabeliseis pärast 6. vooru: Infonet 14p, Flora 13p, Trans 12p, Levadia 11p, Kalju 10p, Tammeka 9p, Paide 5p, Sillamäe 3p, Pärnu 3p, Tulevik 1p


VII voor:
 
17:20 Paide Linnameeskond - Tartu JK Tammeka 2:0
Väravad: 6:47 Kaspar Kaldoja, 16:36 Joosep Juha
 
17:40 Viljandi JK Tulevik - JK Sillamäe Kalev 3:2
Väravad: 1:16, 14:59 Raido Roman, 13:59 Kaimar Saag - 5:34 Emmanuel Gurtckaia, 12:22 Aleksandr Volkov
 
18:00 JK Narva Trans - Pärnu Linnameeskond 5:1
Väravad: 1:01 Kirill Nesterov, 4:59 Viktor Plotnikov, 6:08 ov. Hendrik Vainu, 16:33 Vitali Andrejev, 16:47 Aleksandr Mironov - 3:05 Toomas Pent
 
18:20 Tallinna FC Flora - Tallinna FC Infonet 2:1
Väravad: 1:50 Brent Lepistu, 5:31 Rauno Sappinen - 10:09 Vladimir Avilov
 
18:40 Tallinna FC Levadia - Nõmme Kalju FC 2:1
Väravad: 9:20 Pavel Marin, 16:53 Mark Oliver Roosnupp - 10:11 Märten Kuusk

Tabeliseis pärast 7. vooru: Flora 16p, Trans 15p, Infonet 14p, Levadia 14p, Kalju 10p, Tammeka 9p, Paide 8p, Tulevik 4p, Sillamäe 3p, Pärnu 3p


VIII voor:
 
19:00 Paide Linnameeskond - Viljandi JK Tulevik 1:1
Värav: 17:00 Meelis Peitre - 16:51 Kaimar Saag
 
19:20 Tartu JK Tammeka - JK Narva Trans 3:2
Väravad: 2:03 Rasmus Tauts, 2:24 Tristan Koskor, 15:05 ov. Kirill Nesterov - 7:19 Siim Tenno, 16:29 Viktor Plotnikov
Punane kaart: 13:50 Dmitri Barkov
 
19:40 Nõmme Kalju FC - Tallinna FC Flora 0:0
Väravad: -

20:00 JK Sillamäe Kalev - Pärnu Linnameeskond 2:3
Väravad: 1:32, 9:27 Aleksandr Volkov - 8:41 Risto Pärnat, 10:29 Henri Hanson, 14:35 Anton Issakov
 
20:20 Tallinna FC Infonet - Tallinna FC Levadia 0:1
Värav: 3:09 Igor Subbotin
Punane kaart: 5:30 Alexander Semakhin

Tabeliseis enne viimast vooru: Flora 17p, Levadia 17p, Trans 15p, Infonet 14p, Tammeka 12p, Kalju 11p, Paide 9p, Pärnu 6p, Tulevik 5p, Sillamäe 3p


IX voor:
 
20:40 Tartu JK Tammeka - Viljandi JK Tulevik 1:1
Väravad: 16:37 Martin Jõgi - 9:36 Tanel Lang
 
21:00 Pärnu Linnameeskond - Paide Linnameeskond 3:1
Väravad: 6:02 Anton Issakov, 13:35 Joosep Sarapuu, 16:20 Tõnis Vihmoja - 15:23 Johannes Kukebal
 
21:20 JK Narva Trans - JK Sillamäe Kalev 3:0
Väravad: 5:33 Aleksandr Mironov, 7:14 Kirill Nesterov, 13:24 Vitali Andrejev
 
21:40 Nõmme Kalju FC - Tallinna FC Infonet 0:2
Väravad: 2:37 Nikolay Mashichev, 8:21 Deniss Vnukov
 
22:00 Tallinna FC Flora - Tallinna FC Levadia 1:0
Värav: 14:10 Joseph Saliste

Lõplik tabeliseis:
1. Flora 20p, 21:9
2. Trans 18p, 26:12
3. Levadia 17p, 14:7
4. Infonet 17p, 22:6
5. Tammeka 13p, 13:15
6. Kalju 11p, 14:17
7. Pärnu 9p, 15:22 (omavahelise mäng annab eelise Pärnule võrreldes Paidega)
8. Paide 9p, 9:17
9. Tulevik 6p, 8:25
10. Sillamäe 3p, 17:29

Parim väravalööja: Rauno Sappinen     (Tallinna FC Flora)
Parim väravavaht: Priit Pikker (Tallinna FC Levadia)
Parim mängija: Jevgeni Harin (Tallinna FC Infonet)

Kõik väravalööjad:
7    Rauno Sappinen, Tallinna FC Flora
7    Aleksandr Volkov, JK Sillamäe Kalev
6    Jevgeni Harin, Tallinna FC Infonet
6    Kirill Nesterov, JK Narva Trans
5    Aleksandr Mironov, JK Narva Trans
4    Pavel Marin, Tallinna FC Levadia
4    Viktor Plotnikov, JK Narva Trans
4    Vitali Andrejev, JK Narva Trans
4    Deniss Vnukov, Tallinna FC Infonet
3    Vladislav Ogorodnik, Tallinna FC Infonet
3    Marek Tšernjavski, Tartu JK Tammeka
3    Ander Ott Valge, Paide Linnameeskond
3    Andre Järva, Nõmme Kalju FC
3    Eino Puri, Nõmme Kalju FC
3    Daniil Ratnikov, JK SIllamäe Kalev
3    Hannes Anier, Tallinna FC Flora
3    Toomas Pent, Pärnu Linnameeskond
3    Vladimir Avilov, Tallinna FC Infonet
3    Märten Kuusk, Nõmme Kalju FC
3    Siim Tenno, JK Narva Trans
2    Rasmus Peetson, Tallinna FC Levadia
2    Igor Dudarev, JK Sillamäe Kalev
2    Andreas Raudsepp, Tallinna FC Levadia
2    Kassim Aidara, JK SIllamäe Kalev
2    Temari Nuuma, Tartu JK Tammeka
2    Robert Kirss, Nõmme Kalju FC
2    Eduard Golovljov, Tallinna FC Infonet
2    Andre Frolov, Tallinna FC Flora
2    Markus Jürgenson, Tallinna FC Flora
2    Raido Roman, Viljandi JK Tulevik
2    Mark Oliver Roosnupp, Tallinna FC Levadia
2    Rasmus Tauts, Tartu JK Tammeka
2    Meelis Peitre, Paide Linnameeskond
2    Kaimar Saag, Viljandi JK Tulevik
2    Risto Pärnat, Pärnu Linnameeskond
2    Henri Hanson, Pärnu Linnameeskond
2    Igor Subbotin, Tallinna FC Levadia
2    Tanel Lang, Viljandi JK Tulevik
2    Anton Issakov, Pärnu Linnameeskond
2    Tõnis Vihmoja, Pärnu Linnameeskond
2    Johannes Kukebal, Paide Linnameeskond
1    Roger Teor, Viljandi JK Tulevik
1    Joonas Tamm, Tallinna FC Flora
1    Aleksandr Kulinitš, Tallinna FC Infonet
1    Andre Paju, Tartu JK Tammeka
1    Nikita Baranov, Tallinna FC Flora
1    Martin Allik, Viljandi JK Tulevik
1    Dmitrii Barkov, JK Narva Trans
1    Ats Sillaste, Paide Linnameeskond
1    Iraklii Torinava, JK SIllamäe Kalev
1    Greger Könninge, Pärnu Linnameeskond
1    Henri Rohtla, Tallinna FC Levadia
1    Alexander Semakhin, Tallinna FC Infonet
1    Zakaria Beglarišvili, Tallinna FC Flora
1    Vadim Mihhailov, JK Narva Trans
1    Alger Dzumadil, Tallinna FC Levadia
1    Taavi Laurits, Pärnu Linnameeskond
1    Marco Lukka, Pärnu Linnameeskond
1    Mark Mööl, Nõmme Kalju FC
1    Martin Mägi, Nõmme Kalju FC
1    Aleksandr Ivanjušin, JK SIllamäe Kalev
1    Sander Laht, Tallinna FC Flora
1    Rauno Alliku, Tallinna FC Flora
1    Kaspar Kaldoja, Paide Linnameeskond
1    Joosep Juha, Paide Linnameeskond
1    Emmanuel Gurtckaia, JK SIllamäe Kalev
1    Brent Lepistu, Tallinna FC Flora
1    Tristan Koskor, Tartu JK Tammeka
1    Martin Jõgi, Tartu JK Tammeka
1    Joosep Sarapuu, Pärnu Linnameeskond
1    Nikolai Mashichev, Tallinna FC Infonet
1    Joseph Saliste, Tallinna FC Flora
        
ov    Henrik Kummer, Nõmme Kalju FC
ov    Dmitri Gussev, JK Sillamäe Kalev
2 ov    Hendrik Vainu, Pärnu Linnameeskond
ov    Priit Pikker, Tallinna FC Levadia
ov    Kirill Nesterov, JK Narva Trans


Osalevate võistkondade koosseisud:

Tallinna FC Flora: 7 Andre Frolov, 10 Brent Lepistu, 61 Hannes Anier, 72 Herol Riiberg, 31 Joonas Tamm, 27 Joseph Saliste, 4 Kevin Aloe, 21 Madis Vihmann, 1 Magnus Karofeld, 73 Mait Toom, 20 Maksim Gussev, 16 Markus Jürgenson, 13 Nikita Baranov, 15 Oskar Berggren, 9 Rauno Alliku, 11 Rauno Sappinen, 33 Richard Aland, 29 Sakari Tukiainen, 2 Sander Laht, 49 Zakaria Beglarišvili.

Tallinna FC Levadia: 30 Priit Pikker, 25 Maksim Podholjuzin, 6 Ilja Antonov, 19 Rasmus Peetson, 20 Pavel Marin, 27 Andreas Raudsepp, 10 Igor Subbotin, 2 Hindrek Ojamaa, 21 Kaspar Mutso, 22 Alger Džumadil, 16 Ilja Medvedev, 29 Raido Kannel, 5 Maksim Lipin, 15 Henri Rohtla, 23 Artjom Artjunin, 33 Mark Oliver Roosnupp, 9 Gregor Aru.

Nõmme Kalju FC: 69 Siim-Sten Palm, 4 Märten Kuusk, 5 Henrik Kummer, 2 Martin Mägi, 16 Andre Järva, 17 Robert Kirss, 19 Erkki Junolainen, 21 Peeter Klein, 15 Rafinha, 20 Gerdo Juhkam, 12 Karl Ivar Maar, 27 Geir-Kristjan Suurpere, 13 Eino Puri, 3 Henrik Pürg, 1 Vitali Teleš, 33 Karl Mööl, 18 Vlasiy Siyavskiy.

Tallinna FC Infonet: 16 Mihhail Lavrentjev, 25 Maksim Zelentsov, 7 Aleksandr Volodin, 5 Alexander Semakhin, 4 Vladimir Avilov, 12 Aleksandr Kulinitš, 14 Deniss Vnukov, 11 Martin Kase, 9 Jevgeni Harin, 19 Nikolai Mashichev, 20 Pavel Dõmov, 23 Stanislav Goldberg, 18 Vladislav Ogorodnik, 15 Eduard Golovljov, 27 Aleksandr Dmitrijev, 14 Dmitri Kruglov, 2 Andrei Karimullin.

JK Sillamäe Kalev: 1 Mihhail Starodubtsev, 35 Artem Levizi, 83 Daniil Mironov, 7 Vasyl Lasyi, 33 Artjom Davõdov, 6 Iraklii Torinava, 95 Emmanuel Gurtckaia, 4 Aleksandr Ivanjušin, 21 Denis Tjapkin, 8 Artur Kask, 18 Anton Panov, 26 Dmitri Gussev, 15 Aleksandr Volkov, 20 Daniil Ratnikov, 17 Kassim Aidara, 3 Igor Dudarev, 16 Eduard Usikov.

JK Narva Trans: 2 Nikita Savenkov, 3 Roman Nesterovski, 5 Viktor Plotnikov, 7 Kirill Nesterov, 8 Marek Kaljumäe, 10 Artjom Škinjov, 13 Vladislav Fjodorov, 16 Aleksandr Mironov, 17 Igor Ovsjannikov, 18 Vadim Mihhailov, 20 Siim Tenno, 21 German-Guri Lvov, 22 Vitali Andrejev, 23 Dmitrii Barkov, 33 Aleksei Matrossov.

Paide Linnameeskond: 1 Mart-Mattis Niinepuu, 12 Rauno Uusküla, 3 Johannes Kukebal, 5 Timo Lomp, 11 Meelis Peitre, 18 Martin Ustaal, 23 Kaspar Kaldoja, 27 Michael Lilander, 34 Joosep Juha, 9 Rasmus Tomson, 16 Lauri Varendi, 20 Ats Sillaste, 26 Hans Kristjan Hansberg, 17/10 Ander Ott Valge, Silver Alex Kelder.

Pärnu Linnameeskond: 1 Hendrik Vainu, 77 Joel Vabrit, 5 Joosep Sarapuu, 4 Magnus Villota, 6 Ronek Saal, 37 Hevar Aas, 3 Siim Mäeots, 8 Martin Mardiste, 14 Toomas Pent, 16 Greger Könninge, 11 Anton Issakov, 7 Tanel Melts, 15 Henri Hanson, 23 Taavi Laurits, 10 Tõnis Vihmoja, 9 Marco Lukka, 28 Risto Pärnat, 18 Kristian Lenk.

Tartu JK Tammeka: 1 Karl Johan Pechter, 23 Karli Kütt, 6 Tauno Tekko, 11 Rasmus Tauts, 10 Martin Miller, 19 Tristan Koskor, 18 Andre Paju, 4 Kevin Anderson, 25 Marek Tšernjavski, 16 Martin Naggel, 28 Temari Nuuma, 5 Martin Jõgi, 27 Reio Laabus, 9 Andres Verst, 14 Erki Mõttus, 22 Mario Hansi, 15 Rait Läll, 8 Kevin Rääbis.

Viljandi JK Tulevik: 1 Karl Romet Nõmm, 30 Rait Oja, 23 Sander Loigo, 18 Martin Allik, 13 Rasmus Alles, 6 Siim Saar, 15 Tanel Lang, 19 Erkki Kubber, 31 Roger Teor, 45 Sander Kapper, 17 Rainer Peips, 21 Kristen Kähr, 32 Illimar Loigo, 4 Indrek Ilves, 7 Raido Roman, 2 Kaimar Saag, 11 Robert Taar.



30.12.2015 19:05








 



 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.